» »

Universal remote control

Universal remote control

iNDigo_Child ::

Ok, mam en banalen problem. In sicer, iz daljinca, ki sem ga imel za TV, audio sistem in DVD, sem vzel prazne baterije in jih zamenjal z novimi, vendar, so se mi, kot kaže, nastavitve zbrisale. Po celodnevnem iskanju navodil (izpred, recimo, 2 let) sem obupal. Zato lepo lepo prosim, če ima kdo univerzalni daljinec PHILIPS SBC RU 254 (Slika daljinca je tukaj), naj mi prosim pove, kako se nastavi, da bo zopet vse delalo. Za pomoč se vnaprej zahvaljujem.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

benqx ::

Mr. Wally DJ ::

tudi jaz imam probleme z univerzalnim daljincem.
imam namreč skymaster in pojma nimam kater model. v uporabi je bil nekaj časa, dokler se niso izpraznile baterije, nato je pa ležal nekaj časa na polici.

torej če ima kdo kaj podobnega, naj pove kako se ga programira, kako izvedem avtomatsko iskanje.
a so morda te kode prave?

hvala vsem za pomoč.

Zgodovina sprememb…

Mr_Globus ::

Mr. Wally dej malo večjo sliko... mislim da sem mel istega samo morem videt napise nad gumbi

Mr_Globus ::

sklepam da gre tako

prvo stisneš 1, pol 2 in držiš 3 dokler se TV ne ugasne



slika

daljinec ::

Jaz imam istega daljinca in isti problem, da sem menjal baterije. Ampak zadeva 1,2,3 ne deluje. Vsaj ne tako, kot je opisano. Na daljincu ni nobene oznake modela, razen napis SKYMASTER. Tako ne morem najti na internetu ustrezno navodilo. Ali mi lhako kdo pomaga?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programiranje daljinca za TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
163775 (3104) dvihtelic
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392103142 (43586) kitka77
»

pilot za sat receiver nehal delat

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8594 (548) dmk
»

Univerzalni daljinec

Oddelek: Zvok in slika
1515665 (9997) Slash#1
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325815 (4388) kulSMS

Več podobnih tem