» »

Ali se da (MP3 + visualization)?

Ali se da (MP3 + visualization)?

dustphoenix ::

No, če kdo ve/zna prosim da me razsvetli kako naj MP3 (cca. 75min dolg), opremim z visualization efektom.
Npr.: da bi pač cel čas se risale črte, krogi, skratka razni vzorci.
Seveda je pogoj, da se da tak video predvajat na DVD playerjih. In zaželjeno bi bilo da bi ti vzorci "skakali, utripali" (tako kot v WMP ali WinAmpu) karkoli pač, v ritmu (beatu) z MP3jem.

Prosim za pomoč.
Hvala.

dustphoenix ::

Noben nima ideje al pa vsaj kaki namig kako naj se lotim tega? :O Google mi ni kaj dosti pomagal... :'(

M@73Y ::

jah to je malo težko. lahko pa s kakšnim capture programom posnameš dogajanje na namizju. torej zarolaš mp3 v winwampu vklopiš vizualizacije in to posnameš. potem pa spečš na dvd. lahko pa če znaš montirat filme pa poskusi s kakšnim proggijem za montirat filme. al pa če maš oo denarja pa dej to enmu študentu v ljubljani na AGRTF da ti nej recimo za diplomsko to zrihta, ka drgač je ful huda zamisel. pa itak nimajo nč dela na agrtf-ju. ok upam da sm vsaj malo odprl poti. lp. matej
..jump into psytrance tunnel..

dustphoenix ::

Hvala, sem že razmišljal, da bi captural dogajanje na namizju (z Fraps), ampak zadeva ne zna kompresirat videa. In bi mi 1ura takega videa zasedla konkretno preveč GB prostega prostora, katerega trenutno nimam na voljo. Z Adobe Premiere pa ne gre... Vsaj jaz nisem uspel.

Vseeno hvala.

P.S.: Dnara pa ni tolk da bi ga lahko razmetaval... :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpiranje MOV formata

Oddelek: Pomoč in nasveti
113256 (3101) Mendex
»

Phenom II X6?

Oddelek: Novice / Procesorji
357221 (4587) PrimozR
»

PC namenjen risanju gradbenih načrtov?

Oddelek: Kaj kupiti
111926 (1695) Yohan del Sud
»

Kako iz DV narediti DIVX?

Oddelek: Zvok in slika
392387 (1774) marS
»

Mpeg, avi, divx

Oddelek: Zvok in slika
111344 (1187) CaqKa

Več podobnih tem