» »

Shoppingcart

Shoppingcart

Roych ::

Lp

Rad bi si nardil spletno trgovino pa nikakor ne najdem kakega shoppingcart-a, ki bi podpiral viso ter mastercard metode plačevanja. Prosil bi za pomoč, ker bi nekako nujno to rabil. Bilo bi pa fajn, če bi bilo brezplačno ;)

Hvala, r.
Insanity is making me nutz!! ;)
  • polepsal: Matek ()

ThinMan ::

Če ti je tko nujno, ti predlagam da najameš ekipo ki ti tole zloži skupaj.

Te pa glih ne razumem kaj ma trgovina z Visto ? (Bi urejal v MS Vista in potem updejtal ?)


lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

bluefish ::

Napisal je VISA (plačilna kartica).

Stvar pa ne bo tako enostavna kot si predstavljaš. Obstajajo tudi sistemi za spletne trgovine, ki jih lahko kupiš, vendar pa ceno niso ravno prijazne. Freeware varianta pa sploh ne vem, ali obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Roych ::

LP

sej sem nasel dost free programov samo majo vsi večinoma samo PayPal pa nek iDea noben pa Mastercard-a?
Nevem kje naj to najdem. Sem po gledal na HotScripts samo jih je tolko da se zgubis pa noben ot te vecine, ki sem je preletel ne podpira Mastercard-a in Vise

Hvala, R.
Insanity is making me nutz!! ;)

ThinMan ::

Napisal je VISA (plačilna kartica).

Ma celi teden že poslušam in berem o MS Vista tko da mi je že avtomatsko potegnilo na OS, brez da bi prebral kaj točno piše :)
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

Matek ::

Saj PayPal je naceloma cisto kul. Ce ima kupec MasterCard/Viso, si lahko brez tezav ustvari PayPal account, pa se zanj je rec bolj varna, ker so vse transakcije transparentne.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Road Runner ::

Kolikor sem jaz seznanjen z zadevami je zen-cart najboljsa brezplacna opcija za spletno trgovino trenutno. Malo pogooglaj
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

BluPhenix ::

Nekaj izkušenj z zencart je opisanih tudi na teh straneh, če več izkušenj (oz. več deljenja izkušenj) je deležen OScommerce. Prosim uporabi malo iskanje.

Sicer pa plačevanje s kreditnimi karticami ni tako trivialna zadeva, kot se morda zdi na prvi pogled, je polek še nekaj birokracije.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785734718 (17749) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134308 (14272) igi82m
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330106766 (25616) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106391 (33438) PINki
»

Visa Electron

Oddelek: Loža
3914716 (12705) OmegaBlue

Več podobnih tem