» »

DX 10 ali DX 9 grafa?

DX 10 ali DX 9 grafa?

««
5 / 17
»»

Mr.B ::

Pa ne po PS-u HDDVD ali pa BluRay...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jan01 ::

Si žal ne lastim hd-dvd oz br, a kakor sem iz hdbits zloadal hd-dvd in br filme(nekaj nad 20GB) je delalo.

GrimReaper ::

Vsak novejši procesor(vsak core 2 duo in ekvivalenten x2) je brez problema sposoben predvajati hd filme!

Tekoče jih predvaja (1080p, merjeno s FRAPS) tudi enojedrni Athlon 3800+, seveda s primernimi programi in kodekom (MPC + CoreAVC), na C2D mi pa res dela še v GOM Player, kjer pa Athloni X2 pokleknejo, mislim da je point da se load prenese iz procesorja na grafično, kar se mene tiče je to isti shit, važno da se tekoče predvaja.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

strictom ::

Probi gledat kak true HD 1080p film in naj ti zadaj recimo winrar nekaj dela.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Zdaj mi lavfa Winrar (unzipa en 5GB fajl), Oblivion se mi inštalera v ozadju pa za foro laufam 3 različne HD filme na 1080p resoluciji. Procesor je X2 3600 in ga nuca samo Winrar tam ene 30%.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

PlayTheGame ::

Če se vrnemo na temo... Za isti oz. podoben denar imam rajši zmogljivo dx9 grafično, kot pa okleščeno dx10 (seriji 85xx in 86xx npr.). Zato sem nabavil 7950 GT 256 MB (162 €), ki lepo poganja vse igre z vklopljenima AA in AF. Jasno, da je 8800 GTS dosti boljša, samo 300 € in več se mi ne zdi dajati za grafično - stran metanje denarja (moje osebno mnenje). Čez kako leto dni se bo tako ali celo boljšo grafično dobilo za cca. 150 €, do takrat bo pa 7950 GT zadoščala. 8-)
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Izi ::

PlayTheGame, dobro, da nisi gospodarstvenik >:D
Ekonomija je očitno tvoja šibka točka.

Sedaj si dal 162 € in čez eno leto boš dal še 150 € kakor praviš (čeprav dvomim, da bo čez eno leto že padla cena za polovico). Torej boš za grafične zapravil 312 € in šele čez eno leto boš imel 8800 GTS.
Če bi sedaj dal 300 € za grafično bi že sedaj imel 8800 GTS in bi na koncu zapravil 12 € manj pa še dobro grafično bi imel celo leto več :D

kixs ::

Izi: ocitno tebi tudi ni ekonomija najbolj mocna tocka ;)

Cez eno leto bo 7950GT se vedno prodal za recimo 90-100€.

lp

Mr.B ::

kixs97, čez eno leto se o DX9, ne bo več govorilo....
Mogoče boš koga na Bolhi nategnil, za kak SLI, in podobno...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kixs ::

Ne bit tako ziher, se danes folk kupuje tudi kaksne GF4 in podobno... pa proizvajalci vseeno ne bodo kar cez noc pozabili na DX9.

lp

Mr.B ::

Sej bo potem nekako tako kot je bilo pri prehodu iz DX8 na Dx9.

Moja NV titanium pa povozi tvojo R9700 po celi črti, ja ampak ne v DX9 načinu, ker ga tvoja ne podpira,.....

Vprašanje je kako se obnese ena HD2600 XT v DX9 načinu...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kixs ::

Ja, tocno tako bo in ce se zadovoljis z Dx9, potem ni panike. Glede na celotno konfiguracijo racunalnika pa je vcasih to celo bolj pametno. Bomo pa videli kako bo, ko bodo pravi Dx10 spili na voljo in se samo kaksna malenkost od sminke vec.

lp

macgajver ::

Sedaj si dal 162 € in čez eno leto boš dal še 150 € kakor praviš (čeprav dvomim, da bo čez eno leto že padla cena za polovico). Torej boš za grafične zapravil 312 € in šele čez eno leto boš imel 8800 GTS.
Če bi sedaj dal 300 € za grafično bi že sedaj imel 8800 GTS in bi na koncu zapravil 12 € manj pa še dobro grafično bi imel celo leto več.
izi +1

Cez eno leto bo 7950GT se vedno prodal za recimo 90-100€.---- kdo bo pa hotel še čez eno leto kupit dx9 grafično ko pa pridejo sveže dx10 ven tist ki ima namen igre igrat sigurno ne mogoče kdo ki bo rabil samo za internet in filme sam on bo pa cenejšo kupil.
tenstan krompir je pa zakon

MEDENA ::

vsi samo fantazirate...itak se bo našel kupec kakor se najde danes kupec za razne 9800pro/xt...ma takoj se prodajo...pa da ne omenim razne 6600/6800....

___ ::

dj ne fantaziraj mi medena. 9800, 6600 6800 itd....to so vse dx9 grafe.ja takoj se prodajo...KER SE DX9 ZDAJ UPORABLA MOGOČE?!?:):):):):):):)) .pa probi prodat dx8 al pa celo dx 7 grafo??? če ti uspe prodat nad recimo 50 € si car:) še 6600 gt neboš več prodal čez 100 € pa ni bla slaba grafična...sem jo imel.da ne govorimo o starini 9800...vredna je le še kakšnih 60€ max..glede na bolho...čez 1 let ko bo na tržišču polno dx10 grafičnih kartic...in grem stavt da bodo med njimi tudi take ..pod 100 €..nevem zakaj bi dal nekdo 90 € za starino s katero nebo mogu igrat novih igr, če da lohk 100 € pa ma grafo k mu čist koristi..ne vidm smisla v tem. zdaj so začele prihajat dx10 grafe na trg.v roku enega leta jih bo polno na policah....ne sanjat kolk bote dobil za dx9 grafe..bedarija:) mejbi koga nategnete:) ampak vsi pa tud niso tko zabiti da bi nasedl:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

___ ::

pa še z drugega pogleda...zakaj bi dal nekdo recimo 80 € za nekaj let staro grafo..al pa smao 1 let staro grafo na dx9..če bo dal lahko 80 € za novo dx10 in bo imel še garancijo zraven? za tele vaše k so drage trenutno boste dobil največ 50 € (še to resno dvomim..osebno nebi dal niti 10 €za grafo ki ni niti dx9) ko bo trg poln dx10 grafičnih.in bodo igre laufale le še na dx10...

MEDENA ::

to drži da 100€ lahko sanjaš samo nekaj se itak dobi.....ne vem na pamet katere so sploh dx8 grafe????? hehe....žal je 8600gt preslaba grafa za svoj denar....8600gts pa tudi.....potem je pa preskok na 300€ 8800gts......

hude razlike med dx9 in 10 ni....folk pa ne bo menjal xp na visto samo zaradi iger, ali pač? ma vsaj naj naredi kakor mu paše......7950gt ki imam je huda in bo za 1 leto čisto ok :)

Meizu ::

Fora je v tem ane... A zdej so pa igre privilegij? Mislim, wadafak? Nekdo, ki hoče dat lih en drobižek za grafo, ker jo bo rabu za pisarniško delo, mu je vseeno, če sploh podpira DX...:\ Word in Photoshop ne potrebuje DX-a...:\

In tudi verjamem, da so takšne grafe za serverje čisto zadosti, zato, kdor bo hotu v prihodnosti met srver z malo boljšo grafo, bo še zmeraj lahko dal drobižek in si kupu eno DX9 karto... Čeprov lastniki srverjev sploh ne rabijo graf...:D

dzinks63 ::

:)) >če bo dal lahko 80 € za novo dx10 in bo imel še garancijo zraven?

tako novo karto si lahko za klobuk zatakneš, za zahtevne nove igre je odločno preslaba, razen če boš zadovoljen za malo resolucijo in low detalji.

Počakat bo treba na 8900gs ali 2900pro za cca dobrih 200€. Drugače pa je trenutna situacija taka , da pride za pošteno igranje v poštev le 8800gts od 270€ naprej

Meizu ::

Ja, kar je niže je enostavno preveč švoh, po domače.

___ ::

dzinks63

tisto je bilo za pisarniške namene...verjeto je bol če majo novo grafo in garancijo, kot pa da jim zadeva crkne in morjo novo grafo kupovat.kajne?

8600 gt ubistvu nit preslaba za svoj denar. club 3d 7600 gt se ševedno prodaja za 160 €....8600 gt pa je tudi 160 €.tako da res ne vidim fore zakaj naj bi bila predraga? pač ojačana 7600 gt...dal so notr dx10 pa hitrsot malenost povečal.kaj je z 8600 gt narobe nevem. sem že rekel da sm jo vidu v akciji k je carbon poganjala vse na high glajenje do konca in resoluciji 1280 krat 1024 brez kakršnegakoli štekanja. call of duty 2 jo niti ogrela ni kaj dost.kaj šele da bi štekat začel.

uglavnem se ne splača? resno nevem zakaj:) 7600 gt je uredu grafa. in če je 8600 gt le navita in izboljšana 7600 gt...kaj je torej problem.? sam imam 7600 gt na tastarmu računalniku z mašino 2.7 athlon...pa poganja vse igre brez problema na resoluciji min 1024 krat 756 in detajli na high plus glajenje robov vklopleno. višjih resolucij pa tako in tako ne rabiš za igranje.mogoče 1280 x 1024, pa še tega tako rekoč ne rabiš (Saj imaš glajenje robov)...

dzinks63 ::

:)) Za stare igre (kao carbon itd ...) DX9 je še dovolj dobra 8600gt , za novejše DX9 je bolj tako tako - medim nastavitve (npr TDU,..), za še novejše DX10 , ki šele pridejo je pa neprimerna , razen če boš zadovoljen z diapozitivi ali z low nastavitvami.

___ ::

ni res.tdu imam.pa mi na 7600 gs laufa tekoče na glajenje max resolucija 1024 krat 756 in detajli na max.pa dela popolnoma gladko.torej bi tudi na 7600 gt laufala gladko.in tudi na 8600 gt.ejga če ne poznaš grafe..torej jo nisi videl v akciji.,.ne misl da je zanič.trenutno mam v kompu 7600 gs (od frenda) in mi tdu dela gladko.

Mr.B ::

Ja in kje piše da igre ne boš mogel igrati v Dx9 načinu ? Če bo prešvoh, pač preklopiš v DX9 način, kjer bo vsaj toliko hitra, kot Dx9 kartica.... Pa še slika naj bi bila boljša pri NV kartici v primerjavi s staro serijo Dx9 kartic.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

___ ::

edin problm na 7600 gs mi pri tdu dela hdr..kar pa dvomim da bo problem na 8600 gt... call of juarez mi dela na 7600 GS na medium nastavitvah...premisl kako more delat na 8600 gt? pa še mal se jo navije pa je čist huda.

___ ::

edino kar mi gre na živce je to, da če hočm dx10 instalirat, morm met visto....so mi pa xp čist hudi os...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

Meizu ::

To so sedanje igre človek. Pridi čez nekaj mesecev, pa mi potem poročej o 8600GT... Takrat bo ravno nekaj vmes 8800GTS, kar bo takrat še bolj soliden nakup. Kmalu si boste premislili...:\

dzinks63 ::

:)) >1024 krat 768 , saj za take resolucije je tudi namenjena ta karta.

Točno tako , kupil boš DX10 grafo , ki pa bo za DX10 igre neuporabna, tako da boš moraš nastavitve znižat na DX9. Kar pa je vse skupaj popolnoma brez veze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

bosko555 ::

Nea vem kaj tolko diskutirate. Enostavno povedano se za DX10 ne splača nič drugega kot 8800GTS 320m in višje. Karkoli je pa nižje od tega, pa DX10 iger nebo mogo poganjat, ker ko sem gledal neke teste je imela 8600GT okoli 8 FPS, 8800GTS pa nekje okoli 20. Kar pa zadeva DX9 igre, pa bodo vedno bolj zahtevne in mislim da se skoro splača kupit kakšno 7950GT ali X1900XT, ki sta od 160 -180E in mislim da glede na teste boljši od 8600GT ali 7600GT. Med njimi pa je razlika mogoče 20-30E cenovno gledano. Seveda tudi 8600GT ni slaba izbira in je dober nakup, saj je še kr poceni. Sam pa se bom vseeno verjetno raje odločil za X1900XT, ki je bila na skoro vseh testih bolša od 8600GT, ponekod veliko boljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosko555 ()

___ ::

zakaj bi mogu znižat? no povej m zakaj:)7600 GS MI DELA NA TAKI RESOLUCIJI.mal preber kva sm napisal... da o 7600 gt ne govorim.

8600 gt čisto nič ne manjka.. dx10 mi bo delal minimalno na 1024 krat 756 in nastavitvam na high.če pa nebo delal bom pa poskrbu da bo delal.mal frekvenco povečam pa bo vse delal kot je treba.sicr pa itak.kolkr jst igre igram....:) bo 8600 gt čez glavo. :) itak nč ne igra.tako da hočm dx10 grafo sam zato da bom mu mir pol. igre mam ubistvu sam tko...če zunej dežuje jaz pa se nimam nikamor za dat...tko da jst bom kr zakluču s premišlevanjem kaj nj uzamem. 8600 gt bom nabavu pa bom mu mir neki časa. ker igre pa resno skor nič ne igra...ni časa

vem da ni nevem kaj grafa..sam sj pravm...ne iger skoraj da ne igram več.rad bi imel le mir čimdlje....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

Mr.B ::

No zato pa boste prodajalci, lahko prodali staro zalogo DX9 kartic. Dejstvo je, da je še čas do pozne jeseni, potem pa lahko Dx9 kartice prodajate za drobiž.
Če imam na izbiro dve kartici eno DX9 drugo DX10, ki sta pri isti resoluciji v Dx9 načinu približno enako hitre, bom vzel Dx10. ZATO, ker jo bom lahko čez pol leta prodajal za višjo ceno kot pa enako hitro Dx9 kartico, in to velja tudi za bolho…Kjer bi hotel kogarkoli nategniti...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Meizu ::

@Tech_man: KLIK KLIK Povej tvoje mnenje;)

___ ::

povejte mi le tole....8600 gt 256 ali 512 mb???to pa ševedno nevem.. 256 mb je cirka 160 €, 512 mb pa cirka 175 €...


aja pa magarac sem pogledal...in vidm da je prbližn ista kot 1950 pro..tko da ni panike:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

Meizu ::

@Mr.B: Kaj ti pomaga, če imaš DX10 grafo, ki v DX9 deluje enako kot konkurentka? Nič dražje je ne boš prodal. Folk ne bo dal niti za to toliko, ker bodo obstajale močnejše in boš lahko 8600GT prodal za drobiž...

___ ::

magarac...dx10 naredi svoje.marsikoga se bo dalo nategnit s tem....:)kao da podpira najnovejše igre..čeprav na medium.1960 xt moraš pa dat na dx9.tako kot je blo pr call of duty 2..k so tisti k so mel slabše grafe mogl preklopit na dx8 al kaj je bla že fora:) uglavnem da je bla zadeva manj zahtevna:)...fora je bla da sm call of duty 2 poganjal z geforce mx440(za foro prklopu da vidm kolk je bla zmogliva):) pa je delal ko urca:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

DJ MartiNi ::

Tech_man...kje pa si gledal te cene. Jaz sem nabavil Gainwardovo 8600GT SilentFX 256MB v Funtechu za 130€. 512MB različico pa majo za 155€.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

dzinks63 ::

:)) Če resno misliš kupit 8600 gt 256 ali 512 mb , potem kupi vsaj dve in jih daj v SLI (samo potem si pa s ceno na 8800gts, tako da se spet ne splača) , potem še bo mogoče kaj z njimi za novejše hude igre, za te ki pa so starejše , bo pa tud ena dobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

___ ::

cene grafičnih

martini..če mi poveš kje si vidu tiste cene grafičnih, jo grem pa kar takoj ju3 iskat:)

pa dzinks..nisi mi odgovoril na vprašanje...256 ali 512 mb.

Mr.B ::

Magarac, kaj hočeš reči, da kupim R1950 pro, ki je cenejša od 8600GT ?

Novembra 2006 so vsi navalili na prvo »papirno« DX10 grafično, pa bi dali lahko več kot 200€ manj za enako hitro DX9 kartico ? To dela Dx10.
In to je realnost, tisti ki pa danes prodaja DX9 kartico zaradi zalog ki jo ima, pa seveda promovira za koji K, bi kupili Dx10 kartico, a samo zaradi imena, sej niso nič hitrejše od Dx9 kartic… Sory ampak če izbiram med 1950 PRO in 8600 GT, bi izbral to. Pa verjetno ti je znano da so NV goniči še vedno v pol beta fazi…
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dzinks63 ::

:)) >pa dzinks..nisi mi odgovoril na vprašanje...256 ali 512 mb.
Praktično je vseen , obe so slabe za novejše hude DX10 igre. Če nisi preveč zahteven bodo tudi dobre. Max do 1280x1024 na medium ali low in brez bombončkov.

Meizu ::

Če je že v DX9 grafa toliko počasna, potem kaj bo šele v DX10 z njo, ko bo mogla namesto sedaj običajnih 100 inštrukcij predelat 300?

To bo nemogoče predvsem zaradi tega, saj se vse le še bolj prenese na GPU in razbremeni CPU. A če že zdaj daje takšne rezultate, potem je skorajda logično, da bo 8600GT v DX10 mnogo počasnejša. Isti problem je bil z FX5200 eno izmed najpočasnejših ali celo najpočasnejša DX9 grafa na svetu. DX9 jo je dobesedno zmlel. Celo Battlefield 1942 je štekal. Pa si moreš mislit:D :\

DJ MartiNi ::

Tukaj. Kar se pa tiče 256MB al pa 512MB. Pri meni je glavno vlogo odigrala cena, ker je za 25€ bla cenejša s 256MB. 155€ pa tudi nisem mislil dajat za 8600GT. Bi pa raje vzel kako dx9 karto. Sicer pa sem bil v Funtechu z namenom da kupim 7950GT od Leadteka, ki pa jo niso meli na zalogi (7950GT moraš naročit), katera pa stane 162€. Sicer pa se mi cena 130€ za 8600GT je zdela dokaj dobra pa še neslišna je. Kar je še dodatno pripomoglo pri moji odločitvi za nakup.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Mr.B ::

Magarac, ne obračaj.
Če je počasna toliko kot enako draga Dx9 kartica, je izbira še vedno Dx10 kartica. In tu nima nobene veze da je počasna. Počasna je toliko, kot je njen cilni segment.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Meizu ::

Hmm, niti ne. Če boš nabavu grafo, ki je v DX9 enako hitra (čeprav ne more bit, kr so za isto ceno kot 8600GT mnogo hitrejše DX9 grafe), v DX10 pa poćasnejša, jst nebi lih računal na to. Predvsem zaradi tega, ker nekateri ljudje bolj prisegamo na hitrost, ne pa na mega ultra high grafiko in nič od hitrosti. Potem še tako dober gameplay izgine v diapozitivih. Zaenkrat je res brezveze dajat 150€ za DX10 grafo, ker enostavno NI ZMOŽNA POGANJAT DX10 v GLADKOSTI oz. ZVEZNOSTI. In dejte si to vtret v glavo in še enkrat dobro premislite, kako in kaj. Jst res ne razumem - Če ste res tako mahnjeni na DX10, zakaj ne kupite 8800GTS? Zanjo prav vsi trdijo, da bo lepo poganjala DX10. AMpak ne - še vedno silite v nakup poceni DX10 grafe, katera je dobra izključno za današnje igre, v prihodnosti pa bo "crap".

Če hočete poganjat DX10 gladko, val lahko samo rečem, kot bi rekel MEDENA: Milijonkrat €€€€... Če pa niste pri dnarju, pa nehajte že enkrat razmišljat o DX10 in si nabavte eno DX9 grafo, saj bo za isti dnar hitrejša in boljša. Boste potem nabavljali DX10...:\

EDIT: Pa tudi nevem, zakaj bi kupovali počasno grafo. Potem boste pa pisarili po temah, kako vam grafa šteka in, ali niso mogoče krivi gonilniki, mogoče švoh procesor... Bahhhh... Ozko grlo bo GRAFIČNA KARTICA, za katero ste najbolj veseli, ker zna prebavljat DX10... Ja, če hočete igrat Super Maria DX10 version...:\

EDIT2: Jst še vedno priporočam eno DX9 za male pare, pa potem, ko se razmahne DX10 (šele potem) se gre v nakup poceni DX10 graf, ker se bodo verjetno komaj potem lahko po FPS-jih v DX10 kosali z DX9 na enakih detajlih. Šele nato, se bo nakup DX10 grafike resnično splačal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Mr.B ::

Magarac, kaj ti ni jasno.
Če je cena enaka, me ne zanima če bo lahko poganjala igre v Dx10 načinu. DX9 kartica jih itak ne bo. In ko bom za božička menjal grafično, če bo takrat kaj Dx10 iger, bom prodaj svojo Dx10 kartico z lahkoto. Ti svoje Dx9 ne boš mogel.
In če je matematike kaj v glavi je cena Dx9 kartice = DX10 kartici kar je razlika 0 € , nada ništa, bo verjetno za božička na bolhi ta razlika Dx9 < Dx10, kar pa se bo poznalo….

Postavljaš ?, kot bi rekel, zakaj vsi sanjajo o novem modelu avta, ali pa zakaj dati 200€ več za krš LCD televizor namesto CRT, ki ga do leta 2012 ne bom mogel konkretno izkoristiti….
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MEDENA ::

še enkrat, marsikdo ne bo inštaliral glup šrot od sistema viste zaradi dx10 in bo igral naprej v dx9 načinu, ki je čisto dovolj........

Meizu ::

Mr.B: Novo leto je dokaj blizu in upam si stavit, ja, da boš lahko komot takrat prodal DX9 grafo in si omislil DX10 novih generacij (8800GTS ipd.)

Mr.B ::

Zelo verjetno bodo pred zimo prišle Dx10 kartice druge generacije NV-ja, kot tudi kar nekaj iger, ki bodo delale v Dx10. In kot se govori bo prišel še SP1 za Visto, itd.......
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dzinks63 ::

:)) Se popolnoma strinjam s tebo medena , eno dobro karto na DX9 (npr x1950pro za cca 140€ ali pa kak ugoden geforce), pa se bo dalo nekaj časa preživet tudi z DX9. Decembra pa bodo kakšne boljše variante na voljo in se bomo takrat o čem drugem odločal, pač za tisti čas primerno.

Mr.B ::

???? Za kaj že ??????
Če je pa cena enaka in hitrost enaka ?

Kaj Dx10 kartica ne dela pod XP-ji, ali kaj ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
5 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične kartice do 150€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
643921 (3921) PROTOTIP
»

Testi ATI HD2600 series

Oddelek: Strojna oprema
454426 (2576) Mr.B
»

GF 7900gs VS GF 8600GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1199205 (7368) macgajver
»

Primerna grafa za moje računalO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905028 (4070) Klemzz
»

kdaj pridejo ven graficne serije 8600?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
615955 (3938) opeter

Več podobnih tem