» »

WLAN na WIN98?

WLAN na WIN98?

Shinobi ::

Pozdravljeni!

Zanima me, ce je mozno imeti WLAN na WIN98? Stos je v tem, da sem lahko LEVEL ONE gonilnik brez problema namestil, nimam pa nikakrsnega klienta, da bi mi poiskal wireless networks?

Dobro, poleg LEVELONE gonilnikov je tudi njihov klient, ki pa na zalost ne dela pod WIN98 ker mi cel cajt gnjavi za nek "msvcrt.dll" in da datoteka "NTDLL.DLL" nima pravilne verzije.

Ne moram kar replacat dlljev, ker WIN98 in 32 bitni sistem in bi to privedlo v konflikte.

A obstaja kak alternativni utility/klient, ki bi neglede oz. neodvisno od drajverja poiskal wireless networks in se connectal? V Control panelu pod Networks ni isto kot v WindowsXP kjer preprosto kliknes na WLAN in se connectas.

Ce ima kdo kak nasvet, lepo prosim, ker je dokaj nujno.

rfmw ::

Lahko, da te reši tale proggy:

McAfee Wireless Security 4.1 McAfee Setup.exe , 8MB

ki je zastonj na njihovi strani. Jaz sem ga našel zato, ker podpira WPA zaščito na Win98!!! In prav lepo mi dela z RAlinkovo karto.
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Shinobi ::

Pozdravljen!

Tale Wireless securtity ni zastonj! Menda stane $15 USD. A lahko lepo porsim preveris ali pa navedes link, kjer bi ga lahko dobil? Stvar mi zre ogromno zivcev in bi ti bil neizmerno hvalezen.

suse80 ::

ej... zadeva bi morala delovat s programom raspppoe... ki je zastonj...jaz sem ga uporabil, ko sem kolegu namestil wiFI na staro mašino win 98...dobiš ga na naslovu http://www.raspppoe.com/

najprej seveda v windows namestiš omrežno kartico wireless, nato pa ji dodaš protokol ppp.... nato zaženeš raspppoe... in stvar mora delat.

vse instrukcije najdeš na strani ftp://ftp.is.com.fj/pub/customer/bbw/README9X.HTM

dovolj?

pozdrav,
Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

rfmw ::

Ne tupi, prog je (noja, vsaj bil) zastonj, sam sem ga potegnil dol z njihove strani pred kakima dvema mesecema. lahko ti pošljem/uploadam, če hočeš...

in seveda vsebuje wireless vmesnik + wpa zaščito na win98, ki je os ne podpira sam!
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Spajky ::

uploadaj in dej tle link (lahko, da bo rablo kdej tudi meni) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

amigo_no1 ::

Na tej strani je link:
http://www.netzwerktotal.de/wpawindows98me2000.htm

//povezava

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jvolk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

router Planet WRT-410 - nastavitev za zaščito WLAN

Oddelek: Omrežja in internet
83136 (2973) Spc
»

WRT54G nastavitve

Oddelek: Omrežja in internet
91692 (1472) pujsek_
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711304 (8667) frikihamster
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615676 (4701) BigFoot
»

WinXp in ADSL

Oddelek: Pomoč in nasveti
271618 (1128) Chessman

Več podobnih tem