» »

TOSHIBA A200-14D kje dobiti driverje za xp...

TOSHIBA A200-14D kje dobiti driverje za xp...

seljo ::

Vglavnem kupil sem toshibo in gor sem imel nalozeno visto...ker mi vista ne odgovoarja sem si nalozil gor XP windovse...tukaj pa nastane problem pred tem nisem sel na proizvajalcevo stran gleat za driverje....no sedaj sem pa v riti....nikjer ne najdem driverje za xp.... sedaj mi ne dela na wlan display itd...pac osnovne stvari...mogoce kdo ve kje bi jaz lahko te driverje dobil ce sploh lahko.
u zivotu sve se vraca sve se placa
  • spremenil: seljo ()

seljo ::

a res noben neve:( niti lan driverjev ne morem dobit spedenal sem samo zvok in sliko se vseeno mi pa mankajo driverji za lan wlan blutooth...plz,,,
u zivotu sve se vraca sve se placa

Smorny ::

pojdi s kakšnim drugim računalnikom na proizvajalčevo stran, snemi vse porebne gonilnike, jih skopiraj na usb ključek in jih od tam instaliraj na prenosniku.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

seljo ::

ravno v tem je problem ker sem bil na proizvajalcevi strani pa so vsi driverji samo za visto...jsz pa rabim za xp:(
u zivotu sve se vraca sve se placa

416c6573a ::

Poglej v visti kaksen hardware mas, pa rocno potegn dol uradne driverje za hardware. Al pa najd kaksen drug model Satellite prenosnikov ki ima podobn harware pa deluje v win xp.

Naceloma bi moral imeti samo probleme z driverji za bluetooth in grafiko. Toshiba ima bluetooth izveden kot enota povezana interno preko usb vodila in res potrebujes njihove driverje da deluje. Vsaj na mojem modelu in se za nekaj starejsih vem. Grafika pa ce je od intela lahko samo od intela uradne dol potegnes, ce je pa kaksen ATI/Nvidia bos pa tut mogel najdet kaksen toshibin model z win xp driverji.
Lastnorocno.

seljo ::

grafiko sem ze spedenal in zvok tudi najvecje tezave imam z lanoem ker mi z nobenim gonilnikom ne dela...
u zivotu sve se vraca sve se placa

JXS ::

Upam, da ti tale link reši probleme:D

KLIK

MTB ::

Pojdi na toshibino stran in si izberi kar želiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MTB ()

JXS ::

MTB, lepo bi blo, če bi malo prebral, kaj je bilo že napisano. Tako bi vedel, da Toshiba ponuja za novejše prenosnike, kot je omenjeni, le driverje za Visto.

seljo ::

Jxs res ti hvala za tisti link sem veliko stvari spedenal. Sedaj imam se nekaj problemov kot so:
network controller? imam rumen vprasaj ..mogoce kdo ve kaj moram instalirati oz kaj spada pod network controller=?
lan kartica mi sedaj dela in tudi net.
druga zadeva je touchpad ne najdem driverjev za njega..
u zivotu sve se vraca sve se placa

JXS ::

A si probal najbolj preprost način, kako priti do driverjev, windows update pa custem???

Drugače pa tist kar ti še manjka je firewire, probi od kakšnega starejšega compa od Toshibe dol potegnit.
Za tuchpad bi ti pa moral delati z temi driverji.

Vem, da si grafično že usposobil, samo vse1, tle je link, če komu kaj ne dela. Imaš pa na tem pagu poleg zbirke driverjev, tudi posodobljene INF file.

LP

seljo ::

evo tudi touch pad dela...problem je samo se wlan ceprav sem dobil drajverje ki naj bi delovali stvar ne dela...ob instalaciji mi napise da kao zadeva ni priklopljena... ce prav jo ima ze serijsko vgrajeno...mogoce kdo ve kaj narediti.
u zivotu sve se vraca sve se placa

JXS ::

Spredaj imaš gumb za vklop wirelessa:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JXS ()

seljo ::

upam da se hecas=?a se=?na laptopu da je gumb hm...zdle se prav stupid pocutim,...kaksen pa je:)
u zivotu sve se vraca sve se placa

seljo ::

evo misl mda sm najdu to je ta rdeca lucka ki potem sveti...sicer je problem se vedno isti...lucka sveti pri nalaganju driverjev mi pa se vedno tezi da pac wlan ni inserted oz unplugged...mogoce kdo ve kaj narest:(
u zivotu sve se vraca sve se placa

JXS ::

Od katerega proizvajalca pa imaš driverje?
Ker Toshiba vgrajuje Intel in Atheros.


Tukaj si pa snemi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JXS ()

seljo ::

dejansko nevem katere imam sedaj sem nalagal atheros al kaj je ze bom sprobal se intel...najbol cudno mi je ker mi pise naj vkljucim wlan ceprav sem ga vklucil lucka lepo gori in mi res ni jasno...
u zivotu sve se vraca sve se placa

seljo ::

sedaj vidim ko premikam sprednji gumb za wire less se mi samo prizigal blue toth in ugasa nikjer pa ni ne duha ne sluha o wireless ceprav sem nalozil intelove in driverje od tiste druge firme...hm je mozno da se nekako ne jameta blootoho in wlan=?
u zivotu sve se vraca sve se placa

JXS ::

Dej ti za začetek napopaj slikco od device managerja, da vidmo kaj si zrihtal z driverji, pa mej odprto vrstico z mrežnimi karticami.

seljo ::

vse je spedenan nobenga vprasaja ni vec saj se mi ne da vec j.. ker to je od kolega comp....samo se eno vprasanje imam nevem kaj sem zajebal da vedno ko hocm ugsnt comp mi vedno odpre okn ending program,...... navrh pa pise end program sample...kako naj vem ker program dela tezave da mi vedno to napise...nakonc pa pol vedno this program is not responding...k das end now se lepo ugasne sam nekak obi se rad tega okna znebil.
u zivotu sve se vraca sve se placa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z grafično

Oddelek: Pomoč in nasveti
81167 (1017) Drekcpekc
»

Toshiba Satellite L500-13T, ima kdo ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10312098 (4964) lopov
»

TOSHIBA satellite L650-11r WLAN driver

Oddelek: Pomoč in nasveti
152697 (2487) Stupo
»

Kateri sata driver je pravi za TOSHIBA SATELLITE L40-Q17???

Oddelek: Strojna oprema
145662 (2485) Leoon
»

Toshiba Wireless

Oddelek: Programska oprema
71275 (1275) luky

Več podobnih tem