» »

Več uporabnikov na ADSL

Več uporabnikov na ADSL

mkmorfius ::

Kako je s prenosom, če se na 1 ADSL priključek priklopi več uporabnikov?

Kako najceneje z visokim prenosom realizirati povezavo med 200m oddaljenima računalnikoma (2 uporabnika na ADSL)? Ali se splača uporabit wireless povezavo?
E-mail

dex ::

ekhm, gradim mrežo z UTP kablom in v navodilih piše, da je max dolžina 100m...drugač pa pejt pogledat na comtronov page, prodajajo neke wireless rešitve, samo nimam pojma o cenah in dosegu.
vem, da nič ne vem...

Jux ::

doseg virelesss zadev je manjsi kot 200m, razen ce bi uporabljal usmerjene antene (beri mucho $$$). Rajsi posici utp>optical konverter in med bajtama potegni opticni kabl (ziher nese 200m), na konce kabla daj ta konverter in uklop v utp kartico. Zih najcenejsa varianta.

B opcija pa je, da kupis en hub in ga das k sosedu ki je med vajinima bajtama in bi moral delat.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

l33t ::

Ko boš priklopil na ADSL več uporabnikov je jasno da bo prenos manjši! Ne uporabljaj nikakršnih wierless in durgih piz... , raje si nabavi HUB tako boš dobil tistih 200m in še več + da lahko priklopiš še več PC-jev!
Khm, kar pa se tiče da lahko na 1 ADSL priklopiš samo 2 PC-ja ne drži tako močno! Jaz imam doma na ADSL priklopljene 3 PC-je hkrati (uporanil sem tak programček>:D >:D >:D )!

mikkaa ::

tudi sam iscem varianto za ADSL, vendar sem jaz oddaljen 500 m od kolega. pa sem malo okoli pogledal pa sem na tej stranitechdepot nasel nekaj zanimivih wireless naprav. poglej...

SasoS ::

ej folk...pretiravate. Ne rečem da spelješ mrežo do soseda (že to je vprašljivo...pol pa nm, k imamo domače mreže težijo ;( ), ampak da boš zdej šu 500m daleč k poznaš enga k bi imel ADSL delat mrežo je pa too much. Če res rabiš ADSL (al pa kabel) že pljuniš tistih 8K na mesec...če ne pa ostani raje na dial-up.

Flamer ::

Ja, ej midva s sodeom bova tut tko mela!:D
Aja, pa če je sam eden gor je prenos s FUL širino ne??:\

Dami ::

l33t: kaki program pa? in kak maš te mašine gor prkloplene?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UTP kabel - max- dolžina ?! komu verjet ?

Oddelek: Omrežja in internet
4514252 (10037) Pyr0Beast
»

"nateg stoletja" ali "še mene bi bilo sram.." (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10110583 (6123) Tody
»

wireless mreža (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10412343 (8897) pujsek_
»

ADSL + 3 rac v omrezju, kako ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
402390 (1861) klemen338
»

LAN v Sloveniji ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
814823 (4018) PaJo

Več podobnih tem