» »

Nakup cdjev - 100 kosov v slim skatlah

Nakup cdjev - 100 kosov v slim skatlah

Jux ::

Torej:
Potrebujem 100 cdjev v slim skatlicah - kvalitetne znamke. Kje in za koliko - rabim vas nasvet.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Tomi ::

Da ne bom podvajal teme, jaz pa bi imel enake CD-je, samo samo 20, pa čim ceneje.
metrodusa.blogspot.com

Dami ::

Še jst bi se zravn vštulu. Nucam okol 200cdjev v slimih. Škoda da nism pred časom izkoristu ponudbo k mi jo je en predlagal. Princote 700mb 24x 180kom po 130sit/kom.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

tedybear ::

100 kom 700MB 16X COMTRON 8500 SIT.

|SNap| ::

ce mislis smartbuye, jih nimajo na zalogi in se skatlic nimajo sploh. so pa paketi po 25 za cca. 2500(sam sem jih kupil se kar dosti), samo niso v taki navadnih skatelcah ampak taka okrogla k das noter use skupej(not jih dubis 25, ampak jih gre 35). men so lustne skatlce, sploh za kaksne stvari k jih ne rabis usak tretji dan(filme...)

slika do cedejev tedybearja:


slika do 25-packa za 2500 sit

tedybear ::

SNAP TOČNO TAKO :D

AngelOfDeath ::

Tudi sam uporabljam smartbuy-e. Mislim da v slim škatlicah pridejo 10kom-1350sit.

Sodom ::

Intenzo tudi niso slabi. V Murski so po 140, ce pa kupis celo skatlo (10 kom) pa so 130 => 1300 SIT komplet. Splacajo se!
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

HudPes ::

Hy!
Kje majo že smart buye v tortici po 2500sit?
L.P.

|SNap| ::

imajo jih v COMTRONU(stran: www.comtron.si, spletna trgovina: www.com-shop.com).
Lahk bi tut pogledu iz kje ste uni dve sliki k sm jih prej dal notr...ampak nej ti bo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |SNap| ()

HudPes ::

Sej se mi je zdel sam nism bil zihr!:D
Res hvala za potrpežljivost!
L.P.

Jux ::

ej sam pazi... jst rabm v slim skatlicah ne pa v torta paketu. A cenej kot 130 se ne da dobit (pa fino bi blo da so kvalitetni ne pa eni gadni noname)
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

tedybear ::

JUX: NJET,NEIN,NE,NO...Preprosto ceneje od 135/130 ne dobiš pa če se ubiješ :D

piek ::

Ma kaj jocete vsi. Sej 130 SIT za CD pa res ni noben dnar. Kmalu bodo se diskete drazje. Aja, glede tematike pa tako. Poglej pri PCX Computers, imajo Vivastar (Swissmade) v skatlicah, tako slim kot taobicnih. So 24x. Cena je pa odvisna od tvoje iznajdljivosti. :D

LP

piek
--- Finish it off if you started it! ---

bodom ::

CD-je Princo 700mb 24x (10 kom) dobite v biro hiši tm pred BTC-jem po ceni 1390,00 SIT. Mislm, da so ti eni najbolj kvalitetnih pri tako nizki ceni.
LP.

CaqKa ::

tile smartbuyi 700 mega so po novem 24x hitrost ne pa več 16x
imajo pa tudi rwje od smartbuy 703 mega 4x hitrost 200sit/komad v slim skatlah
smartbuy no name firma.. jah.. te pa daj 200+sit za en cd
pa btw.. kolege ki jih poznam uporabljajo tudi princote.. sam imam rajši smartbuye ker imajo debelejši premaz na zgornji strani, pa ker so škatlice prozorne :)

tedybear ::

25 kom Smartbuy 2500 ( in ceneje :D ) kaj jim pa manjka....slabih 100 SIT za 700MB ....imam jih najraje...delajo tip-top


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379913 (6237) jastreb
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978662 (6908) Zheegec
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382238 (1487) LeQuack
»

Prazni CD-ji - Kvaliteta!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342177 (1620) Lime
»

Kje najceneši/najboljši CDR-ji?

Oddelek: Kaj kupiti
392294 (1416) bastadu

Več podobnih tem