» »

Katero naj kupim grafo 8800GTS ali 8800GTX?

Katero naj kupim grafo 8800GTS ali 8800GTX?

janwoolf ::

Čez nekaj dni bom kupil ta grafo serijo 8800, me zanima katera je dobra za igre, 8800gtx je res draga, v kateri državi je poceni povejte mi link.In napišite več o tem podatkov (8800gts 320mb, 640mb ali 8800gtx):\ . Pa tudi vaše mnenje kera je boljša.:D Me zanima ali je moja plata (intel 945P-A7A)dobra?? Moj comp je
E6600 2.40Ghz
2GB RAM 667Mhz
7900GTO 512MB
Seag. 320GB
Biostar intel 945P-A7A

billgates ::

Raje še počakaj malo da se cene spustijo ker dx 10 iger tak še praktično ni, če pa mal počakaš, boš prišparo pa še več iger boš lohk igral.(7900 gto je še čist dobr zaenkrat)

crusader ::

Če misliš igre igrat na največ 1280x1024 se ti pomoje ne splača drugega kot 8800gts 320mb

msedem ::

kaj pa če na 1650×1050(ozi 22' monitor)?

pinx ::

Plata za navijanje ni bogvekaj.

Za višje ločljivosti od 1280 * 1024 bi bil bolj smotrn nakup 640 megabajtne razlićice.

janwoolf ::

saj imam 1280x1024 več ne rabim:D . Kdo ve kakšen je link ta grafo poceni, primer avstrija, nemčija,......
me zanima a moj plata intel 945P-A7A, ali ta lahko navijem, ko sm v biosu pa ne vem kako. kdo zna naj me pomaga i bo dobil 1200€ :D :D :D :D :D (salllliiiimmm) za to bi kupil 2x 8800GTX haha.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janwoolf ()

janwoolf ::

tole pa je tko blizu?? ste rekli da na reculuciji večji od 1280x1024 raje 640MB????? glejte tole

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janwoolf ()

M-XXXX ::

Prej za resolucije nad 1600x1200:D

pinx ::

Avstrija, Graz.

Trgovine Peluga, Exacomp, Lammer ...

janwoolf ::

oh odločil sem, da bom kupil Leadtek WINFAST PX8800GTX 768MB ki stane 472.44 €. a je dobra?? v sloveniji stanejo 720€ glejte na mimovrste. rabim pomoč. da ne bom kasneje žal.;)

Shegevara ::

uf za 575 EUR jo pa v sloveniji pa že dobiš no

janwoolf ::

kaj ne razumem! ta je zamo 470 € pa ima GTX v sloveniji pa imajo 470€ za GTS. Dostava stane več kot 3 € saj je malo. glejte kolik stanejo ta leadtek v slo http://www.mimovrste.com/katalog/produc.... zaaaa 200 eurov bi spravil za morje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janwoolf ()

janwoolf ::

kera boljši leadtek ali asus. jaz mislim da je boljši leadtek??

X_lord ::

v tvojem mestu bi jaz počakal da cene spustijo ker ti je grafa katero maš trenutno čist zadosti

Jst ::

Jaz bi si pa raje kupil Slovenski pravopis.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

janwoolf ::

zakaj?

Shegevara ::

pusti ga, probleme ma.

Če dobiš tolk poceni 8800GTXko, potem jo pa le nabavi. Samo, če se ti splača 8-)

janwoolf ::

haha dober odg, ja veeeeem kaj ti misliš a dober 8800gtx a splača=????? VEM DA SEM SITEN! zato da ne bom kaj kasneje žal. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janwoolf ()

pinx ::

Razen, če si hardcore gamer ali totalni manijak (da ti zraste e-penis), se 8800GTX ne izplača. Še manj pa Ultra.

Tr0n ::

Das 250€ za 8800 GTS 320 in navijes do GTX hitrosti in si prisparal precej evrov za isti smorn.

Ce imas pa prevec denarja pa 2x8800GTX SLI pa je mir za par let.

Zheegec ::

Za tvojo ločljivost je tvoja trenutna grafa čisto dovolj, če pa želiš boljšo si nabavi 8800GTS 320MB ali pa malo počakaj na HD2900XT, ki se v visokem rangu glede na ceno najbolj splača.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

janwoolf ::

Grafika amd (ATI) ne maram, prej sem imel grafo 9800XT, (5 ur igram na dan) čez nekaj tednov, je ta grafo crknil. Raje vzamem NVIDIA.

Zheegec ::

Elektronika pač crkuje, v grafični kartici je od samega ATI tako in tako samo čip (GPU) in pa referenčni design, vse vezje in ostala elektronika je od enega izmed mnogih proizvajalcev, večina jih dela grafične tako za ATI kot za nVidia.
Tudi meni je svoje čase crknila nVidia grafična pa tudi pomislil nisem da zaradi tega ne bi nabavil nove Geforce grafične, izmed dveh ATI grafičnih pa mi še nobena ni crknila... Sreča pač.

če boš še malo počakal bodo začeli deževati nasveti za HD2900XT, samo da pride na naš trg. Se pač splača glede na ceno.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

M-XXXX ::

100% se splača!
Danes so celo prišli novi driverji!!:D

Dr_M ::

v funtechu dobis gainward 8800GTS 640 za 352.90€.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

billgates ::

Eh samo da pride radeon HD 2950 XTX pa bo.:D

Dr_M ::

in kaj bo? smeha polna skleda? :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

billgates ::

Ne, denarja prazna skleda.

koyotee ::

Denarja prazen žep ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

TechBeats ::

vzam raj to kar si hotu najprej Leadtek 8800gtx, pa bo mir0:) . Atijeva nova grafa se dere k sam hudič k je enkrat vent čez 80% kaj šele k je na 100% kar se baje dostkrat zgodi, se sliš k da bi meu en mini sesalc u kišti, brez zajbancije. Sm gledu en filmčk k je en testeru to grafo v Stalkerju pa ko je špilu ene 5-10min se je že konkretno drla. Za enkrat s temi referenčnimi venti se sploh ne spalča kupovat Atijeve grafične IMO.
AciD TriP

pinx ::

Kljub temu pa verjetno ni tako glasen, kot GeminII z dvema deltama ... >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137666 (21885) macgajver
»

Kakšno računalniško konfiguracijo imate? (nasplošno vaš hardware) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
937367 (5815) ialexxb
»

ATi HD2900XT ali GeForce 8800GTS 640MB ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
777193 (4895) Xtra
»

prosim za nasvete pri nakupu novega PC-ja

Oddelek: Kaj kupiti
432654 (1868) Adrijan0
»

POMOČ PRI IZBIRI KOMPONENT(sam še en n00b ki ne ve kaj rabi)

Oddelek: Kaj kupiti
292743 (2062) InTenZZive

Več podobnih tem