» »

Računalnik ne pride do welcome screena...

Računalnik ne pride do welcome screena...

d'Regi ::

Torej: računalnik se v normalnem načinu zažene samo do welcome screena oz. ga ne prikaže.
Takrat ko bi se moral pojaviti je sama črnina (monitor se pa ne ugasne).
Medtem ko na Safe mode dela normalno.
Kaj je narobe

Imam WinXP SP2

Lp, Andrej

Winny ::

Ce se ne motim, se jaz ubadam z istim problemom.. Meni se na monitorju izpise power saving mode (sem ze pisala v tej rubriki). V mojem primeru mislim, da je sla grafika...

d'Regi ::

Sej meni je zdajle ratalo prižgat. par sekund je bila črnina pol se je pa kr zbrihtu. Sam se mi je pa že zgodil, da ko sem mislil, da je vse vredi in ugasnil računalnik, se mi pa naslednič spet ni hotel prižgati.
Tako si zdaj ne upam ugasniti računalnika :( :P

Lp, Andrej

Winny ::

Prejsnji teden sem si nalozila WinXP SP1 brez driverjev za graficno in je racunalnik normalno delal. Vceraj sem pa nalozila WinXP SP2 in mi sploh ni prisel do welcome screena... Zdaj sem spet v varnem nacinu... ;((

Winny ::

Jaz sem dala graficno na disable pa se mi je racunalnik normalno prizgal.

bosmla ::

Matična (mogoce celo ASUS?) crkuje - sam sem imel enake probleme

bluefish ::

če se ti zažene v varnem načinu in vidiš sliko, potem je napaka v gonilnikih.

bosmla ::

Ja v varnem nacinu je sel skozi (pa tudi pozneje je javljal napake - se ne spomnim tocno cca 1 leto nazaj) - potem sem probal se na novo naloziti sistem in je bilo vse isto oz pri drugem zagonu spet ni priso skozi. Ko je bila plosca nova pa je delalo vse BP.

d'Regi ::

Ja sam pri meni je vedno vse delalo pravilno, pa nisem nič posodabljal, pa mi je vseeno kar naenkrat pojavil ta problem.
Zanimivo pa je, da ko sem danes 1. prižgal računalnik, se ni hotel prižgati.
Ko sem ga pa tadrugič, je šlo pa normalno...l 8-O
Any ideas?

Lp, Andrej

crazin' ::

Jaz sem imela enak problem. Iz stare graficne, ki je delala vredu smo sli na novo G force7600GT pa se je v enem tednu sesula. Isto, crn ekran, vrze se na standby, ali pa niti ni prisel do wellcome screna. Zdaj čakam na novo graficno in potem bomo videli kaj bo. Med tem uporabljam staro ki dela brez tezav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neznane črte na zaslonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
181845 (1481) izi12
»

Pomoč - WinXp se ne zažene v normal mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
253039 (2774) Tea Time
»

kater os na p133

Oddelek: Operacijski sistemi
342025 (1183) Daliborg
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49247073 (20750) R33D3M33R
»

Hibernation WinXP ali Win2K dela/ne dela

Oddelek: Operacijski sistemi
5947 (854) Damjan Jagar

Več podobnih tem