» »

Stranka Slovenija je naša

Stranka Slovenija je naša

1
2
»

_marko ::

->_marko vidim, da si občutljiva oseba in osebno reagiraš na vse kdor ti oporeka.

Reagiram na to, ko mi bedaki zelijo govoriti kaj jaz mislim. V resnici pa se jim se sanja ne.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

TESKAn ::

Reagiram na to, ko mi bedaki zelijo govoriti kaj jaz mislim. V resnici pa se jim se sanja ne.


na misel mi pride:
'ne počni drugim, kar sam nočeš, da bi drugi počeli tebi.'
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jype ::

Saj on jim govori, kaj naj se jim sanja, ne kaj naj mislijo. To je nekaj povsem drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

zaejec ::

pingec, kot so ti ze drugi odgovorili - ce vlece denar k sebi in pri tem nekaj naredi za koper - kje je problem? potemakem naj imamo raje zupane, ki ne pocno nic in prikrito vlecejo denar na svoj racun (ali pa samo vlecejo zupansko placo). nekaj kar ne vidimo ne boli?

ne razumem trditev: popovic je mafija. od kje vam to? ce ima oceta iz crne gore se ni mafijec. mati je slovenka. mislim, da je crnogorska trma in slovenska fovsija kar dobra mesanica za uspet. te vase obtozbe, dokler ne bodo kje dokazane so brezpredmetne. tako kot tisto, ko ga je novinarka sprovocirala in ji je rekel "odjebi". jaz bi ji tudi. ampak ne, novinarka lahko provocira pod protekcijo nekega kodeksa. on pa mora bit tiho in pozret vso umazanijo. zakaj?
je pa tudi res, da ko macki stopis na rep, zacvili. zakaj za vraga ne morete eni res gledat obe strani? popovic je mafija njegovi volilci pa so ovce? tako oznacujete tisti, ki ste proti njemu. kdo pa ste vi, da lahko nekoga obsodite za mafijca in privrzence za ovce? :)

je naredu avtobusno postajo pri svojem lokalu. prav, je vsaj avtobusna tam, da lahko pridem z avtobusom na plazo! prava figa, ce bom zato tam pojedel se kepico sladoleda. dve bom!
ce je to res, da je obcinski denar pretakal na svoj racun in zraven "prepihal" koper, da dejansko nekaj zgleda in ni skupeh porusenih his pod spomeniskim varstvom, mu ni za spregledat skozi prste, ampak bodimo posteni in povejo: nekaj je naredil.
se enkrat - imate raje nekoga, ki ne dela nic in vlece placo zupana?

p.s.: nepreverjene informacije, ki krozijo med ljudstvom: njegova aretacija je bila baje filmska, na dom je takrat prisel policist, ki je bil kasneje v italiji prijet skupaj z nekimi zavojcki (in zraven mahal z znacko) .. in ja, koliko casa je ze imel zamrznjen bancni racun? se dobro, da dobi kaj denarja "tako" .. :)


ja ja.. obala ni bala, na obali dogaja :D

TESKAn ::

zaejec, problem je, če 'dela' prekomerno in more potem naslednji župan, v naslednjem mandatu zategnit pas, da lahko občina odplača, kar je prejšnji zapravil.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jype ::

Ali pa kar država sprejme nov načrt financiranja občin, tako da mora novi zategniti pas, tudi če prejšnji ni naredil ničesar :)

Thomas ::

Mah, so tipčki, ki jim kvantne fizike ne razložiš v 100 letih, pa će ti nekdo še tako mastno plačuje inštrukcije.

Oni preprosto nimajo prostora v svoji glavi za take neumnosti. Niti za kaj drugega, kar "izdaja kulturnega in omikanega moža".

Vendar so Sposobni. Svoje kompanije obogatijo kot CEOti, svoja mesta izstrelijo v orbito kot župani, svoje imperije samo še ojačajo.

Face yourself with them, pifo!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

zaejec ::

TESKAn vem. sem nekaj podobnega zapisal prej v svojih postih. bo cas pokazal kako se bodo nekatere stvari obnesle.
stroski ne bodo majhni, to je sigurno. ce se bo pa prav izkoristlo narejeno pa bo morda celo kasen € vec :)

kakorkoli, mislim, da taka stranka v sloveniji ne bi uspela, ker (po mojem mnenju) prevec temelji na lokalni ravni.

St@jler ::

Mogoče bi tudi pasalo v to temo, saj je podobna zadeva:

Mislite, da bi Zokiju uspelo, če bi naredil stranko? Ali je tudi to samo "interna fora" nas lublančanov? :)
Čisto tako me zanima, kaj mislite.

_marko ::

IMO bi mu bolj uspelo kot Popoviču.
Zdi se mi, da bo SJN za las prišla v parlament, Zoki bi pa dobil kakih 10% po mojem.
Ampak je težko govoriti o tem, saj stranka ne obstaja. Pač moja ugibanja.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

pingec ::

>Ne razumem trditev: popovic je mafija. od kje vam to?

Huh? Wake up.


To pa da se s svojo funkcijo tako okorišča me kot volilca moti. Hočem župana, kateremu bo županovanje resna služba in si bo prizadeval samo za interes občine, ne pa da je na taki funkciji predvsem zaradi drugih interesov (politika pa razvoj njegovih podjetij). Vsekakor bi prvi lahko stvari bolje porihtal. Da pa na volitvah ni ne vem kakšne pametne izbire je pa spet druga zgodba :\
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

iration ::

Prid pol v Ljubljan pingec :-) Boš znal potem cenit kaj imate.

jype ::

pingec> Hočem župana, kateremu bo županovanje resna služba in si bo prizadeval samo za interes občine,

Jaz tudi. Kje jih prodajajo?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25243240 (36760) SimplyMiha
»

Sramoten nastop podmladka strank SDS, SLS in NSi pri županu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10632013 (30152) Karen
»

Popović aka. Don Corleone (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
513956 (3956) fabrskd
»

Lokalne volitve '06 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10234400 (32338) krneki0001
»

Popovič, Janša & stuff

Oddelek: Loža
472460 (1633) Thomas

Več podobnih tem