» »

Stranka Slovenija je naša

Stranka Slovenija je naša

«
1
2

_marko ::

Kako se vam zdi tale stranka, kater predsednik je Popovič?

Program, kakovost kadra itd...

Po mojem mnenju drugo leto prebila parlamentarni prag in tako prišla v parlament.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

jc ::

Rad bi bil mali (res mali) Berlusconi .

St@jler ::

Čakamo samo še Stranko Zorana Jankovića (SZOKI) :D :D

TESKAn ::

Kaj si mislim o Popoviču? Zanimiva mi je njegova izjava, da je s Pečanovo bilo lažje delat, kot sedaj s Klokočovnikom.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

leinad ::

čaki a ni Klokočovnik iz njegove stranke? O človeku, ki pa niti ni sposoben prav stavkov tvorit, se gre primitivne akcije proti vodji protikorupcijske komisije Dragu Kosu osebno, pa se vprašam ali so volilci na Obali isti primitivci, da ga volijo, ali pa je le izbira tak švohna?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

_marko ::

Carnivore:
Dejansko je človek sposoben. Poglej kaj je nardil iz Kopra.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

leinad ::

Res je, da ne poznam situacije v Kopru, ker sem s čisto drugega konca in se niti ne zanimam za dogajanje na Obali kaj preveč, poznam Popoviča zgolj z njegovih nastopov na televiziji. Na lokalni ravni mogoče to ni ravno toliko važno, ampak na državni ravni pa nam bo on, četudi je sposoben, s svojo mentalno primitivnostjo bolj v posmeh.
Tisti plakati uperjeni proti Kosu osebno, ker je človek pač opravljal svoje delo, so pokazali njegovo mentalno zrelost. Njegove govorne sposobnosti, so se izkazale, ko je na TV Brezigarjevi očital, da "dela kriminal"... ob takšnem primitivnem nastopanju, ga bo vsak napol izkušen politik lahko komot diskreditiral, pa lahko on gospodarski apsekt obvlada kolikor hoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

TESKAn ::

Dejansko je človek sposoben. Poglej kaj je nardil iz Kopra.


In tu nastopi vprašanje - je to, da nekaj naredi, dovolj, da se mu pogleda skozi prste, ko naredi kaj narobe? Torej ali je to, da dela, kar že itak mora, dovolj dober 'izgovor', da se ob njegovih napakah zamiži?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

WarpedGone ::

naštej napake
Zbogom in hvala za vse ribe

leinad ::

Sem glavno že jaz zgoraj izpostavil. Pa mislim, da je Bredo Pečan tudi že enkrat na TV ozmerjal z kurvo(ali nekaj podobno sočnega). Na takšen kavbojski način on na državni ravni nima resnih šans.

_marko ::

Jaz bi tudi rad slišal napake.

->Tisti plakati uperjeni proti Kosu osebno, ker je človek pač opravljal svoje delo

Kako lahko Kos zahteva dokumenta za katere nima pristojnosti?


Carnivore, tebi pač človek ni všeč. Vredu, verjamem. Ampak nisi nič ključnega povedal.
Kaj Pečanova se ti pa zdi poštena, da pisma pošilja v bolnice?
P.S. tud Janša je spremenil obnašanaje v zadnih treh letih.


->je to, da nekaj naredi, dovolj, da se mu pogleda skozi prste, ko naredi kaj narobe?

Ne, na sodišču bomo izvedeli ali je storil kaj narobe. Če je storil kaj napak, naj odgovorja. Če ni, naj bo oproščen.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

leinad ::

_marko, če je nekdo nekorekten, ga argumentirano demantiraš, ne spuščaš se na tako nizko osebno raven. Pečanova mi nič ni posebno pri srcu, niti ne trdim, da je svetnica, ampak zopet to ni opravičilo za Popovičev bujni besedni zaklad.

TESKAn ::

Ne, na sodišču bomo izvedeli ali je storil kaj narobe. Če je storil kaj napak, naj odgovorja. Če ni, naj bo oproščen.


Točno. Napake naj najde sodišče, preiskovalci. Ni ne na meni, ne na kom drugem, da bi o tem odločal. Ampak jaz ne bom 'na lepe oke' privzel, da je nedolžen. Sploh se mu pa uspe priskutit s svojim 'kaj oni mene preiskujejo, kaj si drznejo?!?' odnosom. Naj se skulira in ne teži vsakemu, ki hoče preiskat njegove posle, da se ugotovi, če je bilo kaj narobe.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

_marko ::

->_marko, če je nekdo nekorekten, ga argumentirano demantiraš, ne spuščaš se na tako nizko osebno raven.

Carinovere, imaš prav.
Vendar mene ni zdaj v tej temi zanimal vedenje Popoviča, ampak njegove sposobnosti kot župan in njegove sposobnosti voditi stranko.
Na prejšnih volitvaj je stranka dobila 3,3 % glasov, drugo leto pa pričakujejo, da bodo presegli parlamentarni prag.

O sposobnostih pa nisi nič povedal.

Pahor se vedno lepo vede, pa če me vprašaš kdo je bolj sposoben SD ali SDS potem tukaj ni debate.
Je ravno prejšne dni podmladek SDja govoril kako je bilo včasih boljše v socializmu in da pogrešajo Tita. Za bruhat...

Tako, da nebom sodil sposobnosti samo po obnašanju.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

jype ::

_marko> Dejansko je človek sposoben. Poglej kaj je nardil iz Kopra.

Med drugim je Kopru vzel rimski zid, ki ga bi ga bilo precej enostavno tržiti. Še pri tlaku je šparal, namesto da bi tam, kjer je dobro dokumentirano rimsko obzidje potekalo, uporabil tlakovce drugačne barve, po katerih bi potem lahko hodili Italijani in bili srečni, ker je tam včasih bilo njihovo obzidje.

Škoda je, da je v Sloveniji tako enostavno reči zafurat in dobro zaslužit, ko pa nekdo poizkuša reči opraviti profesionalno in odlično zaslužiti, se mu pa meče polena pod noge.

leinad ::

_marko o njegovih sposobnostih ne morem razglabljat, ker ne poznam situacije v Kopru, ampak OK ti verjamem na besedo recimo. V politiki sposobnost in obnašanje nista dve ločeni entiteti, še kako se povezujeta. Od obnašanja so odvisni glasovi, od glasov je odvisna tvoja moč uveljavljanja idej, komaj pri njih se lahko izkažeš potem s svojimi sposobnostmi. Dvomim, da bo on s svojim obnašanjem imel kakršnekoli resne šanse.
Stvar je dokaj podobna kot pri firmah, lahko imaš še tako kvaliteten izdelek, pa boš brez dobrega marketinga pogorel.

hokuto ::

"ampak OK ti verjamem na besedo recimo"

to je pa zelo huda napaka. ze glede na to komu verjames, se bolj pa glede tega kaj mu verjames. kaj vsi nasedate na zahtevo po nastevanju napak, ko pa sam ni znal ene konkretne kvalitete navest. rec, da je pope sposoben, je taka smesnica, da pece glava. tip je dejansko neumen, pa to niti ne prav blago in vsak, ki je vsaj malo pametnejsi, bo to zlahka zaznal, cim pope zacne govorit, ker cisto vsakic zamudi odlicno priloznost za bit tiho in razblini vsak dvom o sposobnosti. prakticno ene misli ne zna speljat do konca, ne da bi jo se v istem koraku, ali pa vsaj naslednjem, pomendral. kontradiktornost je njegov modus operandi. dovolj je poiskat par njegovih posnetkov na 24ur.com, pa je hitro jasno kak "mozganski trust" je to. ali pa recimo njegov zadnji nastop pri vodusku na rtvslo.

res je, da je ocena sposobnosti lahko dokaj subjektivna, ker ni nekih splosno dolocenih meril, ampak verjetno se veliki vecini za cloveka, ki uspe zafurat uspesno ocetovo podjetje (in ne samo to), sposoben ne bo zdel najprimernejsi opis. pravtako ne za cloveka, ki po ilegalni dirki, tozi porscheja, ker je, kajpada v navalu te silne sposobnosti, uspel zletet s ceste pri 260 km/h in se je zacuda hudo poskodoval, za kar naj bi bil kriv porsche (na 24ur je se posebej zabaven prispevek o tem, sploh del, ko opisuje pridobljene poskodbe in med temi navede, da mu je zrak prisel v pljuca looool). ob mocno nadpovprecni rasti proracuna (seveda s prodajanjem premozenja, ki ga ni on ustvaril), seveda ni tezko naredit vtisa o razvoju. ce je to sposobnost vredna opevanja, potem smo pa res ze zelo nizko padli in ne bi rad videl nesposobnosti.
doke!

Mercier ::

Tole s sodišči se danes fino da uporabit za diskreditacijo. Recimo, pride TV ekipa v petek pred koncem šikta, za njo pride policija, pred kamerami odnašajo kupe dokumentov, jih imajo leta, nič grdega ne ugotovijo, ker to pač ni niti bil namen. Človek, ali skupina, pa so v javnosti prikazani kot kriminalci.

Nima nobene veze z vašim primerom. Če jo ima, nenamerno.

_marko ::

->to je pa zelo huda napaka. ze glede na to komu verjames, se bolj pa glede tega kaj mu verjames.

hokuto, enako velja zate, da je napaka ko usta odpreš. Argumentiral spet nisi nič.
Če se ti zdi, da si, preberi še 1x kaj si napisal. (razbrati je mogoče le, da ti gre na živce)

Vem, kaj pravijo ljudje v Kopru o njem. Jaz vem, da dobi več kot 70% glasov na volitvah.

Poleg tega jaz v tej temi ne trdim, da je Popovič nevem kako pameten in dober, ampak me zanima če je in kakšna je njegova stranka.

Človek odpre temo, da bi dobil neko normalno mnenje, potem pa dopi popadke tipa hokuto :\
Do zdaj je samo Carnivore prikazal, da se ne zna obnašat.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

TESKAn ::

Je pa še nekaj za premislit - Rupar je bil dokaj podoben kerlc v Tržiču, vsi so ga hvalili, kaj vse je naredil - kolikor sem nazadnje slišal, je po njegovi zamenjavi prišlo na dan precej okostnjakov in neplačanih računov, ki jih bo seveda treba poravnat...

Po svojih nastopih mu je Popovič kar podoben.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

hokuto ::

_marko... ko bos desetinko toliko argumentiral kot jaz, bos lahko zacel piskat, prej pa ne. vse kar si ti navedel je: "Dejansko je človek sposoben. Poglej kaj je nardil iz Kopra.". wooow kaksni tezki argumenti in podatkov toliko, da kar kipi (za tvoje prikazane sposobnosti je to verjetno res velik zalogaj in se ti zdi morda veliko, a verjami, da je tako le zate). kar sem jaz navedel so nekatere njegove konkretne poteze iz katerih je zelo lahko razbrati za kaksen tip sposobneza gre. pa mi sploh ne gre na zivce, samo je pac bolj neumne sorte, vsak, ki tega ne opazi, pa zal ne more biti dosti boljsi. to, da si ti zelis, da se ga vidi v pozitivni luci, je tvoj problem, ki ne spremeni dejstev. najprej "kao" sprasujes, ko pa ne dobis odgovora, ki bi ustrezal tvojim vnaprej postavljenim pricakovanjem, zacnes s stokanjem. ce ne preneses odgovorov, potem ne postavljaj vprasanj.
doke!

_marko ::

->_marko... ko bos desetinko toliko argumentiral kot jaz, bos lahko zacel piskat, prej pa ne

Kolk je desetinka od nič? :\
(nisi lih brihten ne)

Glej, jaz ga ne poznam dovolj dobro. V eni oddaji so ljudje iz Kopra bili anketirani in so večinoma ga prehvalili.
Tudi 70% na volitvah pove veliko.

In komu naj jaz verjamem? Tebi, ki nič ne argumentiraš in se ne znaš že v začetku normalno pogovarjat?
Ali volilcem?

Odgovor je nobenemu, zaenkrat. Pričakoval sem bolj konkretna pojasnila od ljudi, ki bodo nekaj vedli.
Očitno teh ni tukaj. Ti pa definitivno nisi eden izmed njih.

Argument tipa, da gre Popovič tožit Porshe Slovenije, ker avto ni bil dovolj kakovosten oz ima skrito napako pa le kaže na tvojo primitivnost in ne njegovo. Koga gre on tožit me sploh ne briga - se pa z pravniki posvetuj kaj je skrita napaka pri nakupu vozila.

Bolj me zanima me zakaj ima tako veliko podporo v Kopru.
Če že govoriš kako je človek neumen mi še povej zakaj ga 70% volilo v Kopru? Pismo, idi ti kandidirat tja, če si tolko boljši, da ne-argumenitirano nabijaš tukaj. Še 5% te nebi povahalo - moja ocena o tvoji intelektualnosti pokazani v tej temi.
Si morda hotel povedat, da je 70% Koprčanov neumnih?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

WarpedGone ::

>> li pa recimo njegov zadnji nastop pri vodusku na rtvslo.


Popovič ni retorik. Govori, kot ga je pač življenje naučilo. Če maš dve molekuli v glavi, si vseeno sposoben odkodirat kaj želi povedat. Razumem pa, da ga je težavno razumet ob glasnem prepihu skozi glavo...

Bi pa res bilo bolje, če bi tisti kekec iz koprske opozicije bil tiho. Sicer je govoril ultra lepo in opicanjeno. Težava je v tistem, kar je želel povedat. Nakladanja, podtikanja in nastavljanje limanic. Bedno.
Zbogom in hvala za vse ribe

hokuto ::

marko... da je nic, si se odlocil ti. to seveda ni res, ampak vasa nepomembnost in maloumnost pac niso merodajni in se za njih zgreseno oceno ne sekiram.

tvoje nepoznavanje situacije je vec kot ocitno, seveda pa ti to ne preprecuje, da bi vseeno sodil. toliko o kvaliteti tvojih prispevkov.

70% pravis pove veliko, predvidevam torej, da cez npr. kucana in drnovska, ki sta dobila prek 50% na nacionalni ravni, tudi nimas zal besed. ali, ce hoces obratno - na prejsnjih dz volitvah pope ni prisel niti v parlament, kar torej tudi pove veliko, a ne. nerodno samo, da ene volitve "povejo veliko" v eno, druge pa v drugo smer. katere so zate bolj merodajne v tem primeru ni treba pisat, ker je vnaprej jasno.

da se jaz ne znam normalno pogovarjat je tudi samo tvoja fiksna ideja, ker ti pac ni vsec, da se kritizira nekoga, za katerega ocitno hoces imet pozitivno mnenje. sploh je breme argumentacije na tebi, ker ljudje niso a priori sposobni, ampak je treba to dokazat, ne pa obratno, da so sposobni, dokler se ne dokaze nasprotnega. nenormalno se pogovarjas ti, ki ne podas enega samega argumenta, hkrati pa od drugih zahtevas ocitno notarsko overjene podatke, da so dovolj dobri zate. ce bi kateri od tvojih oponentov na forumu prijavil kot problem, da mu je prisel zrak v pljuca, bi ga takoj oznacil (upraviceno!) kot tepca in mu ob vsaki priloznosti to neumnost vrgel v obraz. pomanjkanje objektivnosti in osebne integritete ti pa seveda preprecuje, da bi taisto naredil za popeta. isto velja glede tozbe. clovek, ki ilegalno dirka po javnih cestah in pri vec kot dvakratniku najvisje dovoljene hitrosti zleti s ceste, je lahko samo srecen, da je ostal ziv. da pa tozi porsche, ker ga ni obvaroval, ko se je pri 260km/h razletel, je idiotizem. prosim najdi mi kateri proizvajalec garantira, da se pri x hitrosti potnik ne bo poskodoval bolj kot do neke y mere. ljudje so pri nesrecah z mnogo nizjo hitrostjo in ne da bi pri tem naredili prekrsek, zal tudi umrli, pa ni nobenemu prislo na pamet tozit izdelovalca avtomobila. ze sploh spuscanje v ilegalne dirke, ki so v vsakem primeru zelo slabe, v njegovem pa se dodatno, saj je vnaprej vedel, da ga lahko (in so tudi ga) stanejo konca kariere v edini dejavnosti (rally), kjer je res kazal kaksne sposobnosti, je idiotizem. ampak saj vem... vse kar je slabega, neumnega, skratka negativnega naredil, o njem ne pove nic, ker tega pac noces slisat. drugic ne odpiraj debate, ampak sprozi peticijo kdo se vse strinja s tabo.

Pričakoval sem bolj konkretna pojasnila od ljudi, ki bodo nekaj vedli.

netocno. pricakoval si le in samo potrditev tvoje pozitivne ocene popeta. VSE ostalo/ostale zivcno zavracas.

zakaj ima tako veliko podporo sem ze povedal (btw ta mcdonalds argument o stevilcnosti je zelo sibek), samo sem ocitno za tvoje omejeno dojemanje uporabljal predolge besede, ali morda povedi, pa ti je uslo. se enkrat torej bolj pocasi, za bolj pocasne... z velikim povecanjem proracuna, na racun obcinskega premozenja, ki ga ni on ustvaril (pri nastanku tega torej niso imele njegove "sposobnosti" nic zraven), je naredil nekaj zelo vidnih projektov, ki so tocno to, na kar reagira povprecen volilec. ob dejstvu, da je prejsnja mestna oblast, ce morda ze ni bila, vsaj delovala zaspano, je priljubljenost jasna. ali bolj po kmecko... dokler castis v baru, ti ne manjka "prijateljev", vprasanje samo, kaj pol, ko nimas vec s cim.
btw glede na to s kaksnim veseljem mnozice na volitvah redno ne podpirajo pravih intelektualcev, me tistih "niti 5%" ne skrbi, sploh glede na to, da nimam nobenega interesa kandidirat, ne v kopru, ne kje drugje. kot sem pa povedal ze na zacetku, me tvoja ocena skrbi se toliko manj ;)

warped... res je, pope ni retorik. cestitam za to ugotovitev, verjetno si zanjo polno vpregel obe omenjeni molekuli v tvoji posesti, pa ti je potem zmanjkalo, da bi lahko tudi nadaljeval smiselno. popeta namrec sploh ni problem razumet in tega tudi noben ni rekel. problem je v tem, da sam ne razume kaj govori, zato si pa tudi hodi tolikokrat v nasprotje s samim sabo. dajte se ze nehat sprenevedat, pa recite bobu bob. ta clovek pac ni bister, pa ce se toliko pljuva po vam neljubim ljudem/opcijam/idejam. mimogrede tudi tisti "kekec iz opozicije", se v govoru ni izkazal, od pozitivnih pridevnikov bi njegovemu govoru pripisal edino uglajenost. to, da so bila vse samo podtikanja, pa ti warped seveda ves iz prve roke ne, ker pope pa ze ne bi kaj necednega storil.
doke!

_marko ::

->seveda pa ti to ne preprecuje, da bi vseeno sodil.

Lej ti njega pametnjakoviča. On ve kaj jaz sodim!
Telepat! :\
Kolega, malo se umiri, ker sploh nimam tako pozitivnega mnenja o Popoviču kot si ti misliš.


->70% pravis pove veliko, predvidevam torej, da cez npr. kucana in drnovska, ki sta dobila prek 50% na nacionalni ravni, tudi nimas zal besed.

Ah to sklepanje je malo neumno.
Seveda imam tudi proti njima kaj. Ampak za njun rezultat je jasna razlaga - slovenija je bila kr oreng nagnjena v levo v zadnjih 12 letih(ce odstejemo te dve). In seveda oba poznam dosti bolj.
Za Popo-ta pa ni tako jasne razlage.


->na prejsnjih dz volitvah pope ni prisel niti v parlament, kar torej tudi pove veliko, a ne.

Seveda, sej zato sem že v prvem postu napisal, da oni pričakujejo uvrstitev v parlament drugo leto.
To, da se lokalna raven ne da prenesti na nacionalna je pa vsem logično.


->nerodno samo, da ene volitve "povejo veliko" v eno, druge pa v drugo smer.

Dvoje volitev v Kopru pove kar precej. V tem mandatu je še povečal delež volilcev, ki je glasovalo zanj.
Če pa ti misliš toplo vodo nam prodajat, da se ne da prenest tega rezultata na državno raven si pa kar precej prepozen.


-->da se jaz ne znam normalno pogovarjat je tudi samo tvoja fiksna ideja, ker ti pac ni vsec, da se kritizira nekoga, za katerega ocitno hoces imet pozitivno mnenje.

Lej ga, spet je tako pameten. Od kod se ti jemle?!
Če ti v prvem postu napišeš, da ni za verjet OSEBI in ne podatku, potem je to bolj boga kultura.


->sploh je breme argumentacije na tebi, ker ljudje niso a priori sposobni, ampak je treba to dokazat, ne pa obratno, da so sposobni, dokler se ne dokaze nasprotnega.

No, zdaj pa te resno vprašam: A si ti neumen?!
Po mojem si! Jaz odprem temo, ker me zanima kaj ljudje mislijo o Popoviču in njegovi stranki, ti me pa tu palamudiš, da naj dokazujem, da je sposoben.
Pa ti nisi normalen, resno ne... :\ :\ :\


->e bi kateri od tvojih oponentov na forumu prijavil kot problem, da mu je prisel zrak v pljuca, bi ga takoj oznacil (upraviceno!) kot tepca in mu ob vsaki priloznosti to neumnost vrgel v obraz.

Ne bi, prvo bi mu razložil. Poleg tega to jemleš in konteksta. Pa tudi, če je rekel to, me ne gane.
Pa tudi, če bi Drnovšek to rekel ga zaradi tega nebi zajebaval. Bi pa me matilo, če bi to konstantno trobil kot sveto resnico in bi bilo skregano z logiko. Ti pa delaš zaključke na podlagi enega kratkega intervjuja.


->pomanjkanje objektivnosti in osebne integritete ti pa seveda preprecuje, da bi taisto naredil za popeta. isto velja glede tozbe.

Lej ga, spet je tako pameten. Vsak je nedolžen dokler se mu ne dokaže obratno. In, če se mu bo dokazalo, da je kriv bom tudi jaz obsodil to dejanje. Ti, totalitarist, pa se malo zamisli nad sabo.:\


->clovek, ki ilegalno dirka po javnih cestah in pri vec kot dvakratniku najvisje dovoljene hitrosti zleti s ceste, je lahko samo srecen, da je ostal ziv. da pa tozi porsche, ker ga ni obvaroval, ko se je pri 260km/h razletel, je idiotizem.

Ne poznam podrobnosti tožbe. Ampak pizda, jaz se s svojim avtom tud ne vozim do 130. Pa če bi mi kaj odpovedalo pri 160 bi tud popizdil!
Avto, ki je prodan mora bit izpraven. Ne sme imeti skrite napake.
Poleg tega bo sodišče določilo, če je Porshe dejansko kriv. NE ti in ne jaz, navadi se tega.

Kar se tiče modrosti, da je to storil se pa strinjam s tabo. Se mi ne zdi ravno brihtna poteza.


->netocno. pricakoval si le in samo potrditev tvoje pozitivne ocene popeta. VSE ostalo/ostale zivcno zavracas.

Ne, ni res. Sploh ne zavračam živčno, ampak pač želim argumente. In če ti temu praviš argument se mi pa krepko smiliš.
To pa mislim skrajno resno, če sam ne vidiš kako švoh so tvoje trditve se zamisli.
Sploh nisem zavrnil očitkov glede obnašanja, še strinjam se z njimi. Carnivore je tud normalno komentiral sposobnosti in obnašanje.
Od tebe pa nič... Delaš se telepata, ki itak vse narobe ugane. :\



->samo sem ocitno za tvoje omejeno dojemanje uporabljal predolge besede, ali morda povedi, pa ti je uslo.

Dečko, kar se tiče inteligence, bi si skor upal iz tvojih prispevkov trdit, da ti je kar precej manjka...:8)

Je pa najbolj hecno to... jaz sem prišel praktično brez pravega mnenja na forum spraševat kako je Popovič in njegova stranka.
Potem se pa najde pametnjakovič, ki Popoviča ne more in me obtoži, da jaz propagiram kaj vse je naredil itd..
Bolano od tebe hokuto.

Nevem kaj ti je Popovič naredil, ampak moglo je bit nekaj osebnega, ker drugače ne vidim razloga, da nakladaš v 3 dni brez argumentov...
Zresni se no.. potem pa pridi nazaj, pa povek kaj konkretnega. Obljubim, da ti bom prisluhnil.

Če lahko v vseh temah povemo kaj je kdo naredil slabega oz dobrega, zakaj potem tu ne moremo?


->e naredil nekaj zelo vidnih projektov, ki so tocno to, na kar reagira povprecen volilec

No super, nekaj je naredil. Očitno več kot prejšna ekipa. Kar še pa ne pomeni, da je sposoben ali na drugi strani nesposoben.
Bom raje počakal na nekoga, ki dejansko nekaj ve,...
Ti hokuto pa le spremljaj to temo, morda se bo našel kod, ki bo imel dejanske argumente zakaj je Popovič baraba ali nesposoben.
Do takrat pa misli.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

WarpedGone ::

hokuto: 2 strani pisanja, napisal si pa 0. zero. nada. zilch.

Js vem naslednje: popovič je dobil drugi mandat. Veliko ljudi hitro pade na lepe besede, kar pa še vseeno ni blo dosti, da bi premagalo njegove "čudne" izjave. Sklepam, da ljudje vidijo njegove zasluge v Kopru vsak dan in si jih želijo še več.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

_marko ::

->hokuto: 2 strani pisanja, napisal si pa 0. zero. nada. zilch.

Jah itak ja, samo mu pomanjkanje osebne integrite preprečuje, da bi to opazil! >:D

Fak ej, da se tak folk najde... :\
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

_marko ::

->ker pope pa ze ne bi kaj necednega storil.

No, jaz osebno mislim, da mora Popovič plačat državi še vsaj za 11 miljonov davkov. Sicer se on zgovarja, da bi jih že plačal, če nebi zahtevali 45 miljonov. Skratka, bomo vidli kako se bo končala sodba.
Drugače pa pač še en dodaten idiotizem hokutota... :\
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

WarpedGone ::

Nazaj OT.

Njihov objavljen program je "klasika". Demokracija, gospodarstvo, sociala. Na takšnem konceptualnem nivoju se praktično ne razlikujejo od nobene večje stranke zato težko karkoli sodit. Ker so frišni na državnem nivoju in če res pridejo čez prag se jim zna "zgodit SNS&SMS". Pri aktivnem novačenju kadra bojo nujno pobrali razne oportuniste, ki se potem ne bojo dobr pocutl "kot le eden izmed poslancev, ki poslusajo popovica" in bojo sli po svoje.

Zelim, da bi stranke namesto teh abstraktnih programov, ponudle konkretne menije v stilu: V naslednjem letu bomo spremenili ta in ta zakon, sprejeli to in to. Prodali te in te drzavne firme. Zaceli ta in ta projekt. Stvari, ki se jih da spremlat in ocenjevat.

Da se zavedam KAJ volim.
Zbogom in hvala za vse ribe

_marko ::

->Zelim, da bi stranke namesto teh abstraktnih programov, ponudle konkretne menije v stilu: V naslednjem letu bomo spremenili ta in ta zakon, sprejeli to in to. Prodali te in te drzavne firme. Zaceli ta in ta projekt. Stvari, ki se jih da spremlat in ocenjevat.

Točno to. Bral sem njihov program na spletni strani in je praktično enak kot pri ostalih pomladnih strankah.

Naj nekdo napiše npr. minimizacije vloge v državi: to bomo dosegli s tem in tem ukrepom.

Npr:
->10. Zmanjševanje vpliva in obsega državnega aparata

Država je nastala z namenom olajšati urejanje skupnih zadev in življenje posameznikov. V današnjem času se zdi, da je presegla te okvire in je postala sama sebi namen. Število zakonov in predpisov je danes tolikšno, da je v praksi namenjeno predvsem birokratom in njihovemu razplodu. Zakone, predpise in birokracijo je potrebno zmanjšati do te mere, da bo država zopet lahko dejansko uresničevala osnovni namen svojega nastanka. To je olajšati življenje vsakemu posamezniku in urejati odnose med posamezniki.

Sej sliši se lepo, ampak bo treba očitno počakat do soočenj, ko bodo morali biti bolj konkretni.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

hokuto ::

"Lej ti njega pametnjakoviča. On ve kaj jaz sodim! Telepat!"
Tvoje besede: "Dejansko je človek sposoben." Je to sodba ali ni?! Seveda je. Kajpak neargumentirana, ampak saj tebi tega ni treba, a ne.

Ves del okoli volitev, seveda spet nisi razumel... kazal sem samo na neumnost tvojega razmisljanja na podlagi rezultatov, ne pa kaj si jaz mislim o preslikovanju rezultatov, drugih zmagovalcih volitev itd. temu, da si zdaj sam ugotovil, da je tako razmisljanje neumno, se lahko samo muzam ;)

"Če ti v prvem postu napišeš, da ni za verjet OSEBI in ne podatku"
napisal sem, da ti ni kar na besedo za verjet, si se imel namrec ze priloznost izkazat na tem forumu. sploh je malokomu (ce ze komu) kar na besedo za verjet, kar se na tem forumu (cisto upraviceno) redno prakticira, ceprav se vcasih tudi ze pretirava in se zahteva malodane linke v podporo temu, da se zemlja res vrti okoli sonca. ko jaz potem samo izrecno napisem, to kar vsi vkljucno s tabo redno prakticirajo (torej neverjetje na besedo), pa igras uzaljeno gospodicno. boo-fucking-hoo, kako mi je hudo zate. predvsem pa sem rekel tudi sledece: "se bolj pa glede tega kaj mu verjames" - torej primarno pa podatku, ki ga ti podajas. toliko o tvoji korektnosti debatiranja, ko poskusis ravno nasprotno obrnit moj poudarek.

"No, zdaj pa te resno vprašam: A si ti neumen?!
Po mojem si! Jaz odprem temo, ker me zanima kaj ljudje mislijo o Popoviču in njegovi stranki, ti me pa tu palamudiš, da naj dokazujem, da je sposoben."
jaz ne, zate sem pa resno v dvomih (no ne prav velikih resnici na ljubo). ti si prvi rekel, da je clovek sposoben. ko sem jaz navedel konkretne situacije iz katerih se da razbrati nasprotno, si me pa zivcno napadel. zakaj naj tebi sploh ne bi bilo treba dokazovati trditev, jaz bi se moral pa razcetverit tebi na ljubo, da bojo moje po tvoji oceni vendarle dovolj argumentirane.

"Lej ga, spet je tako pameten. Vsak je nedolžen dokler se mu ne dokaže obratno. In, če se mu bo dokazalo, da je kriv bom tudi jaz obsodil to dejanje. Ti, totalitarist, pa se malo zamisli nad sabo."
jaz seveda sem pameten, ti pac ne. se vec, zelo dosti ti manjka, da bi bil. kaksno zvezo ima totalitarizem in nedolznost, ce je pope tisti, ki tozi?!?! jaz sploh nisem omenjal postopkov, ki tecejo proti njemu. daj se nauci brat in razumet napisano, preden sam pises.

"Ne poznam podrobnosti tožbe. Ampak pizda, jaz se s svojim avtom tud ne vozim do 130. Pa če bi mi kaj odpovedalo pri 160 bi tud popizdil!
Avto, ki je prodan mora bit izpraven. Ne sme imeti skrite napake.
Poleg tega bo sodišče določilo, če je Porshe dejansko kriv. NE ti in ne jaz, navadi se tega."
ne poznam, ne vem, ampak gobcam. tako bi se dalo rezimirat tvoj prispevek tu. vsaj bi si dobro pogledal posnetek, ki sem ga linkal v prvem postu, pa potem modroval. bi imel vsaj teoreticno moznost, da ne izpades kot idiot. pope je s "kolegom" sel dirkat po javni cesti. koncalo se je tako, da ga je slednji zadel in je pope pri 260 km/h (kar mimogrede niti slucajno ni isto kot 160 km/h, ceprav je tudi slednje prekrsek in to razliko zaznava tudi zakonik, ki ne obravnava enako take razlike v prekoracitvi) zletel s ceste (porsche do tu se nic kriv). pope tozi, da je porsche kriv za to, da je bil on bolj poskodovan, kot bi "moral" biti, ko se je pri taki hitrosti razletel (daj najdi mi kateri avto ti garantira do koliko bos poskodovan pri x hitrosti). taka tozba je seveda idiotizem, pa ce se na trepalnice postavis in ne glede na to kdo jo sprozi. tudi terjat drugega udelezenca ilegalne dirke za odskodnino, je priblizno tako, kot bi ropar soudelezenca tozil za zlom roke, ko sta po ropu banke bezala in je drugi mimogrede spotaknil prvega. na kratko... clovek je bil udelezenec v ilegalnem pocetju, zdaj bi pa od tega rad se denar. bodi no resen.

"Ne bi, prvo bi mu razložil. Poleg tega to jemleš in konteksta. Pa tudi, če je rekel to, me ne gane.
Pa tudi, če bi Drnovšek to rekel ga zaradi tega nebi zajebaval. Bi pa me matilo, če bi to konstantno trobil kot sveto resnico in bi bilo skregano z logiko. Ti pa delaš zaključke na podlagi enega kratkega intervjuja."
odraslemu cloveku, ki naj bi bil sposoben (in torej ne neumen), bi ti cisto resno razlagal, da zrak v pljucih vendarle ni nekaj slabega?! pa saj se ni treba imet za norca. da te ne gane, pa ne dvomim. sem ze prej napisal, da to pricakujem. iz konteksta seveda jemal nisem (nehaj se ze sprenevedat, take izjave noben kontekst ne resi) - celo link sem podal, kjer ga lahko slisis kako sam to prijavi in imas stvar v kontekstu (nastevanje poskodb).
jaz bi se seveda smejal ob taki izjavi tudi drnovsku in komurkoli drugemu, ki opravlja odgovorno funkcijo ter za katerega se upraviceno pricakuje vsaj malo zdravega razuma. in ne gre za en intervju, saj prakticno v vsakem njegovem nastopu, ki ni vnaprej pripravljen in zreziran s strani njegovih bolj sposobnih "pribocnikov", padajo razne oslarije.

marko dopoldan: "Do zdaj je samo Carnivore prikazal, da se ne zna obnašat."
marko zvecer: "Carnivore je tud normalno komentiral sposobnosti in obnašanje."
vse bolj mi je jasno, zakaj ti je tako tezko poslusat kritiko popeta :D

"Dečko, kar se tiče inteligence, bi si skor upal iz tvojih prispevkov trdit, da ti je kar precej manjka..."
ti si kar upaj, ni panike, se ena tvoja zgresena trditev vec pac. povprecju kot ga imas, ne bo resno skodovala.

"Nevem kaj ti je Popovič naredil, ampak moglo je bit nekaj osebnega, ker drugače ne vidim razloga, da nakladaš v 3 dni brez argumentov..."
no kdo je zdaj falirani telepat. naredil mi namrec ni nic. ne zivim v koprski obcini, ga osebno ne poznam, nikoli videl v zivo, niti osebno ne poznam nobenega, ki bi ga osebno poznal ali bil kakorkoli osebno odvisen od njegovih potez. skratka z njim nimam popolnoma nic. samo moti me, da ljudje, ki nimajo pojma, neargumentirano hvalijo njegovo sposobnost, toliko bolj, ce hkrati neutemeljeno zavracajo vsak pomislek.

"Če lahko v vseh temah povemo kaj je kdo naredil slabega oz dobrega, zakaj potem tu ne moremo?"
to pa le sebe vprasaj, zakaj se ne sme nic zal reci cez popota.

warped: "2 strani pisanja, napisal si pa 0. zero. nada. zilch."
funkcionalno nepismenemu ne pomaga niti 10 strani, ali pa cela knjiga. pac ni sposoben razumet napisanega. tough cookies. in nehaj ze uporabljat evfemizme za njegovo govorjenje. to namrec ni nelepo, ali "cudno", ampak neumno. bistvena razlika. marsikateri politik z desne ali leve, ne govori lepo, pa zato se ne nujno tudi neumno. velja tudi obratno seveda - lepo se ni pametno. ampak fak ej, da se najde folk, ki ga je slisal kdaj govorit, pa mu ne potegne koliko je ura. nima tu politika nic zraven. aljo brglez recimo, ki je kandidirala na sjn listi na prejsnjih dz volitvah niti slucajno nimam za neumno ali nesposobno, ravno tako ne druga dva xjn zupana z obale, ampak pope pa :\.
doke!

_marko ::

Ej človek, resno si najami enga dobrega psihiatra.

Dnar pa nebo problem, ker ti bo Randy dal miljon dolarjev za tvoje telepatske sposobnosti. :\

Jaz nevem kako naj ti še povem, da se o mojem mnenju krepko motiš?! Ampak ok, preprečevat te več nemislim.
Se mi pa resno smiliš. Upam, da ti Popovič res ni kaj hudega storil v življenju.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

XCom ::

V začetku sem še mal bral.... potem pa ti ob argumentih ljudi tipa _marko pride na kozlanje. Odgovori so na nivoju 10 letnega otroka in me ne bi čudila če je za njim sam Popovič ali pa kod iz njegovega bližnjega kroga.

Še toliko, če je dim je verjetno tudi ogenj....in okoli popoviča se že predolgo močno kadi od raznih afer.


Mislim, da bi cel post bil za zbrisat, ker je sam post bil napisan z enim namenom.....oglaševanje, kar pa mislim, da ne sodi na te forumue.

zaejec ::

mislim, da taka stranka v slo z njim na celu ne bi uspela. se v izoli in piranu vprasanje, ce bo vse skupaj dozivelo tak uspeh kot v kopru (kljub zmagi na volitvah. v izoli se ze zapleta recimo)
kakorkoli, v kopru je bilo storjeno mnogo stvari odkadar je on na oblasti, kljub temu, da jih vsi "misleci" oznacujejo za kic:
- severna "obvoznica" (ja, v primerjavi z ljubljansko bolj spominja na ulico, vendar naj bo obvoznica)
- pristaniska cesta (vsi so pljuvali palme, spremenjen prometni rezim (enosmerna), da koper ne bo zadihal.. pa vendar se tam sedaj sprehaja vec domacinov kot prej)
- sola. ok, ta je bila zgrajena zelo na hitro tako, da bomo se videli kako se bo gradnja (kot stavba) obnesla na dolgi rok, ampak otroci imajo novo solo
- plaza. to je delno uredil ze prej, ko ni bil zupan.
- obuctno nizje cene avtobusnih prevozov v okoliske vasi (sam sem dajal skoraj 2.1€ (preracunano iz sit) zdaj nekje 0.85€ (spet preracunano iz sit)
- ureditev verdijeve ceste
- potinski terminal - ni oh in sploh vendar smo ga dobili! in glej ga zlomka, turisti se izkrcajo in imajo za videt kaj vec kot nekaj napol podrtih his pod spomeniskim varstvom zato, ker so jih naredili rimljani..

skratka, na vaseh, vsaj tukaj kjer sem jaz se ne dogaja dosti. stvari so nespremenjene, je pa center kopra dobil cisto drugacno podobo, meni lepso. vrjamem, da ozadje ni tako svetlo in se bo cez nekaj casa, ko bo treba vse te objekte zacet vzdrzevat pokazalo tudi kaj slabih stvari vendar je clovek nekaj naredu za koper. nekaj vec kot tisti, ki so vladali prej.
kakorkoli, ce mene vprasate je naredil nekaj dobrih potez, tudi kaksno slabo kot vsak, KI DELA. ce pa se bo na naslednjih volitvah pojavila se katera druga opcija, bom volil drugo. zakaj? preprosto: ne vidim rad, da je na oblasti ena opcija predolgo. spremembe so dobre. ce je nekdo predolgo prvi mu vse skupaj stopi v glavo. kar pa vsi veste.

_marko ::

xcom:
->V začetku sem še mal bral.... potem pa ti ob argumentih ljudi tipa _marko pride na kozlanje.

Meni pride na kozlanje ob tvoji inteligenci. Sploh ne poznam Popovica, niti ga nebom volil, niti ga nisem volil.Niti nisem priblizno blizu njega doma. Videl sem par intevjujev in ker nisem preprican o njem sem odpr to temo.
Ki pa jhe ti ne razumes!!!

Ti neumnez pa mislis, da ga morem jaz zagovarjat v temi, ker sprasujem o sposobnostih njegove stranke... :\
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

WarpedGone ::

zaejec:

Vidim, da si "na pol domač" v tej temi:) Kakšne argumente majo kej pri proti njemu ljudje na obali? Ali večina trza na emocionalne stvari (kot so vidne tut v tej temi) al je tut kej "konkretnih" grehov, ki se jih da vidit z lastnimi očmi?
Zbogom in hvala za vse ribe

zaejec ::

warped: mnenja so deljena (s tem sem ful povedal,ne?). pac, opozicija je glasna, ocitajo mu "razprodajo" obcinske zemlje (od tukaj denar za "kic"). najvec ocitkov pa leti na racun njegovega "prejsnjega" zivljenja - lastnik ene trgovine in dveh lokalov (vrjetno se cesa). zanimivo, da en se vedno obratuje in ga imajo vsi radi (no odkadar je zupan, baje ni vec njegov je pa menda v druzini), drugega pa so (takrat sem bil se premlad) imeli mladi zelo radi in je kar fajn laufal (diskoteka - tam kjer je zdaj aquapark v zusterni).
kakorkoli, konkretnih grehov - vidnih, razen kot je nekdo omenil "unicenje" dveh rimskih kamnov in po mnenju nekaterih zasaditev palm (palme baje ne spadajo v sredozemsko mestece) zaenkrat ni (vsaj jaz jih ne vidim). kako je pa z "nevidnimi" stvarmi kot so obcinski proracun pa .. kdo ve.

obala.net, tukaj se tu pa tam pojavi kasen clanek o tem in onem kaj se dogaja v kopErski obcini(ja no, jaz sem od dol zato se pozvizgam ce je toporisic pravi da se E izpusti :D ).. blogi so tudi zanimiva stvar. ce vas zanima dogajanje in odziv ljudi je najboljse da si vzamete en vikend samo zato in zbirate infromacije po prej omenjeni spletni strani :)

dodano: da bom olajsal iskanje - nekaj zanimivih blogov cloveka, ki je nastrojen proti sedanjemu zupanu: blogi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zaejec ()

_marko ::

Koncno eden, ki dejansko ve kaj se dogaja v Kopru.
Hvala ti zajec.

Bom prebral tisti blog, ki je nastrojen proti Popovicu.
Upam, da ma clovek boljse argumente kot pa tale kekec, ki se tu napenja na forumu...


xcom:
->Mislim, da bi cel post bil za zbrisat, ker je sam post bil napisan z enim namenom.....oglaševanje, kar pa mislim, da ne sodi na te forumue.

Ti bom probal lepo odgovorit. 100% se motis o namenu teme, pa se marsicem drugem...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _marko ()

jype ::

_marko> Upam, da ma clovek boljse argumente kot pa tale kekec, ki se tu napenja na forumu...

Nima. Sem že prebral.

So pa boljši argumenti (strokovni) drugje. Ampak teh itak raja ne razume.

Žal moram priznati, da strokovnost nič ne pomaga, če ni nikogar, ki bi jo znal tržiti.

_marko ::

->So pa boljši argumenti (strokovni) drugje. Ampak teh itak raja ne razume.

Kje?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

pingec ::

Mnenja so deljena ja, ampak če malo spremljaš stvari je takoj jasno, da je Popovič mafija.

Koper je lepši ja, veliko se vlaga v ureditev občine vendar to pa samo zato, ker mu tako ustreza. Za mnoga dela so bili izvajalci izbrani iz njegove strani, občinski denar se pretaka tudi v njegov žep. Ogromno(ampak res ogromno) je nepravilnosti, ki so se in se dogajajo. Že samo glede tega njegovega lokala, okolico si je uredil z občinskim proračunom, ostale lokale je hotel zapret po 23 uri z nekim odlokom...

Skratka vse kar počne, počne samo zato, ker ima od tega korist in ne ker je to njegovo delo. Pa vsako stvar vzame zelo osebno in je zelo maščevalen, al si z njim alpa te jebe u glavo.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingec ()

_marko ::

->Mnenja so deljena ja, ampak če malo spremljaš stvari je takoj jasno, da je Popovič mafija.

Itak se mu je zdaj sojenje zacelo. Bomo hitro zvedeli kaj vse je zagresil.

Morem pa rect, da mi ni jasno od kje clovek najde toliko povezav - prakticno pol politikov je vpleteno v njegovo zivljenje.
In pravi, da ima za vse dokaze. Jaz mu ne verjamem - upam, da se bo to razjasnilo cimprej.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

pingec ::

Saj mu sodijo zaradi čisto nekaj drugega in v tej državi so itak tudi take stvari možne (Popovič na prostosti, ter celo župan!) :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

jype ::

Največ povejo strokovne podlage za natečaje za ureditev površin v Kopru (zdi se mi, da so bili štirje manjši in en večji).

Žal nisem spremljal reči, tako da težko ocenjujem, ali so trditve o financiranju razvoja z odprodajo za občino strateško pomembnih zemljišč in nepremičnin v zasebno last resnične. Če so, potem se bo stvar začela zapletat pozneje.

Podobna reč se dogaja širom Slovenije, kjer se izdelajo celoviti programi razvoja, na koncu pa zaradi zasebnih interesov (ki jim botruje predvsem pregovorna slovenska zavist) in politike, ki skrbi za parcialne interese, potem niso nikoli izvedeni.

Ker pri komercialno zanimivih projektih, ki se jih praviloma izvaja s koncesijami, občina ne more razlastiti posestnikov, saj dejansko ne gre za nujen poseg v javno dobro, se take reči potem vlečejo dolgo časa, ker nobena stran ni pripravljena popustiti pri pogojih.

WarpedGone ::

>> Skratka vse kar počne, počne samo zato, ker ima od tega korist in ne ker je to njegovo delo.

Iz katere luknje si pa ti splezal? Dobro jutro v 2007.

Prvi korak v odraslost je spoznanje da *VSAK* normalen človek skrbi *NAJPREJ* zase. Odlika dobrega sistema vodenja/uprave je, da je izpolnjevanje lastnih interesov hkrati tudi izpolnjevanje čimvečjega dela interesov "skupnosti" i.e. javnega interesa in obratno. Če tu kaj škripa je treba popravit SISTEM, da tega škripanja ne bo dopuščal več. Menjati ljudi je jalovo. Kako že gre? Prilika dela tatu?

Če Popovič dobro zasluži ob tem, ko se Koper maksimalno hitro razvija v danih denarnih in ostalih okvirjih je on dosegel svoj cilj. Hkrati pa je svoj cilj dosegel tudi Koper sam. Problem je edinole, če se prevelik del sredstev preliva v privat žepe (sumljivi razpisi, provizije, slabi projekti, itd.) in tako za dela ostaja manj.

En primer neracionalnosti: Pri nas ene 3x na leto na istem mestu raznese cev za hladno vodo. Čisto vsakič razkopljejo glavno cesto, cev zaflikajo in mir. Par mesecev. In tako že odkar pomnem, vsaj ene 10 let. Dela vedno opravlja ena in ista firma - komunala. Verjetno je vse po pravilih in legalno. Ampak zakaj za vraga ne morejo že enkrat ponucat 2x več denarja in stvar zaflikat tako, da bo držalo vsaj par let? Komunala mora met delo, ljudje pa službe...
Zbogom in hvala za vse ribe

jype ::

pingec> Koper je lepši ja, veliko se vlaga v ureditev občine vendar to pa samo zato, ker mu tako ustreza.

A to komu dejansko _ne_ ustreza?

pingec> Skratka vse kar počne, počne samo zato, ker ima od tega korist in ne ker je to njegovo delo.

Ja, saj to je logično. Celo prav. Naloga volilcev in posredno mestnega sveta pa je, da ga pri tem omeji tako, da se ne bo okoristil v škodo drugih.

Liker ::

Glede na to da Popija ne poznam, ne morem komentirati ali je res mafija ali ne.
AMPAK:
Vsaj trije zupani, za katere se pogosto trdi da so mafija (Popovic (KP), Srot (CE) in Jankovic (LJ)), so dejansko MNOGO bolj uspesni kot vsa prava politicna golazen ki je unicevala ta mesta pred njimi.
Mislim da je njim kot podjetnikom/mafijerosom jasno da je za podporo ljudi potrebno delat ljudem vsecne stvari (kruha in iger anyone?).

Moram priznati da sam na zacetku nisem bil navdusen nad Jankovicem kot mojim zupanom. Potem pa je potegnil nekaj potez ki so vplivale name direktno, in sem mnenje spremenil. Podobno pravijo tudi moji znanci iz Celja.

Nevem no, samo ce ga ljudje volijo, potem mora bit nekaj na tem. (Ali pa je njegova mafija tako mocna da lahko priredi volitve).

Keyser Soze ::

Ne vem no. Jaz Popovića ne maram zgolj zaradi debilizma(v pravem pomenu besede) katerega mu vselej uspe pokazati preko medijev.
In zato tudi moj dvom v njegove kompetence.

Preprosto mi ne gre skupaj takšno obnašanje, takšna obremenjenost z rdečimi, črnimi, roza in belimi, ter nenehno slikanje samega sebe kot največjega svetnika in največjega mučenika. Ali _VSEM_ medijem _VEDNO_ uspe pokazati, z lastno manipulacijo seveda, Popovića v takšni luči ali pa je res nekaj na tem.

Ne vem... Ne vem...
OM, F, G!

jype ::

Janković je zmagal samo zato, ker je na njegovi listi kandidiral Jonas (Ž).

Jaz sem ga volil predvsem zato, ker ima liberalna stališča (ne tako kot nekateri novodobni kmetje, ki so se priselili v Ljubljano in zdaj neuki pluvajo po njenih najbolj znanih in uspešnih projektih ter opevajo najbolj zgrešene investicije) in ker je za njim strokovno usposobljena ekipa. Njegov podžupan razume potrebe sodobnega mesta z bogato turistično ponudbo (mislim na profesorja Koželja) in hkrati ne zavrača nobene od alternativnih mestnih podob, najsi bodo funkcionalne ali povsem abstraktne (od Metelkove prek športno rekreativnih do poslovnih središč), pa tudi Janković se je izkazal kot zelo strpen, argumentiran in odprt pogajalec z različnimi interesnimi skupinami, vsaj ko gre za javna soočenja (kaj se dogaja za kulisami bomo, upam, izvedeli pred naslednimi volitvami).

XCom ::

_marko vidim, da si občutljiva oseba in osebno reagiraš na vse kdor ti oporeka.

Tukaj ti pa lahko dam samo en nasvet, psihiater ti bo znal pomagat ali podobno ustrezno izobražena oseba.
Na tvoj nivo ocenjevanja oseb, ki jih ne poznaš se pa ne bom spuščal......ker z b.... se ni vredno prepirati

Pa pustimo da bodo otroci veseli in še en nasmešek :D da boš imel lepši dan.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25243210 (36730) SimplyMiha
»

Sramoten nastop podmladka strank SDS, SLS in NSi pri županu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10632007 (30146) Karen
»

Popović aka. Don Corleone (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
513953 (3953) fabrskd
»

Lokalne volitve '06 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10234394 (32332) krneki0001
»

Popovič, Janša & stuff

Oddelek: Loža
472459 (1632) Thomas

Več podobnih tem