» »

Kje kupit nov pC

Kje kupit nov pC

kraftwerk ::

Ojla vsem,

kupujem nov PC, pa me zanima kake imate kaj izkusnje z raznimi stacunami, katere so ok, katere naj se izogibam?
Rabim tud eno tako stacuno da mi bodo znali tud kaj svetovat glede na moje zelje. in da mi ga seveda tud sestavijo tako kot treba!!
enaa, mlacom, comtron, jae ... ?? ... ?? anni se mi zdi pretirano drag, spodaj omenjeni procesor majo za 100 drazje kot drugje, wtf ..

kupujem pa INTEL Core 2 Duo E6600, 3gm rama ... ostalo pa bomo se videli, ne mislim pa sparat za vsak euro.

hvala
R.

Silvo ::

Priporočam ti recimo: Funtech, Agt....
Odsvetujem Enaa,posebej pa recimo: kr neki....
Ne kupuj računalnika,ki nima brezplačne garancije po komponentah!!

lp
Silvo

fastfury ::

Bom malo izkoristu temo, kakšne izkušnje pa imate z sestavi.si, ker se mi zdi da imajo tam najbolj ugodne cene, sam ne vem kako je ol z garancijo, servis....

billgates ::

men se funtech zelo dober zdi, čeprav še nism tam kupoval. Bigbang-bof odsvetujem nakup prek neta, ker imajo zame osebno grozno spletno trgovino. raje idi v "realno" trgovino, če hočeš bigbang.

kozmy ::

Jaz ti priporočam, da si na list napišeš, kaj imaš namen kupit, in potem kupuješ vsak del posebej, kateri je najcenejši. Jaz sem tak prišparaš nekje 70€ - 80€ .. Potem pa si ga sam sestaviš, al pa če poznaš koga, ki obvlada :))
Če pa misliš kupit vse v eni trgovini, pa ti je Silvo dobro svetoval. Vsekakor pa ne it v Comtrona, ker imajo odnos do strank na podnu (pravim iz mojih izkušenj), pa še nekateri kolegi so mi pravli, da ko so nesli računalnik na servis, jim je sfalilo 256mb rama in podobno :D

MEDENA ::

s kje pa si? >:D

mprox ::

poskusiš lahk še AGT.si
jaz sem tam naroču posamezne dele in reku nej mi ga sestavjo. in je ql :D pa ne poznam koga ki bi imel slabe izkušnje z njimi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mprox ()

JutriPS3 ::

men se funtech zelo dober zdi, čeprav še nism tam kupoval.

kok me nekateri nasmejejo.:))

OChack ::

mlacom je pa zakon....sm biv 2 mesca brez dvd-rw, upam d so kj bols zdej
Int€l inside, IDIOT Outside

Prjatu ::

Moj glas gre za AGT
Something else is controlling me!

bluefish ::

Funtech če kupuješ cel računalnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

seljo ::

moj glas za funtech. Dopoldne nakazal denar cez 5ur je bil comp ready 2 use.!!
u zivotu sve se vraca sve se placa

kraftwerk ::

Funtech it is ... :) hvala, prej se nisem sploh slisal za to stacuno.
a da bi sel vsako komponento posebi kupovad, da prsparam 60 EUR ... eh, kje se mi pa lub, cajta zivcev

winchester ::

Katera je še trgovina na dobrem glasu,kajti pri funtech se ne da kupiti na obroke.(ali pač?)

kraftwerk ::

za na obroke, mogoce JAE ?
od Funtecha pa ze imam predracun, sicer sem bil v zacetku presenecen da imajo tako malo trgovinico, ampak se pa da lepo pogovorit z njimi, pa se precej hitro dobavo majo, za celo masino (1 dan) juhu :)

kraftwerk ::

kaj pa esvet, ma kdo kake izkusnje ... ?

dukenukem ::

OChack,poznam kolega, kateri je mel 7900gt na servisu in sedaj je že pretekel rok 45dni,če pa zdj mlacon neda nove, jih pa toži ,sramota da kupš tako grafo ,nato pa tok časa leži na nesposobnem servisu

kulSMS ::

Itak, da bo dobil novo grafično. Jaz sem dobil tako že nov disk in TV kartico pri malcomu. Saj tako je povsod. Če uradni servis (kamor pač mlacom oz. katera druga firma pošlje stvar) ne more stvari popraviti v 45 dneh jim pošljejo nazaj nov izdelek.

g. Oden ::

Točno tak. Samo COMTRONA NE. Odnos do strank, kvaliteta opreme (najnižja možna, po najvišji možni ceni), neupoštevanje garancije itd. vse je na tako nizkem nivoju, da sam odsvetujem kakršnekoli stike z njimi. Iz lastnih izkušenj.

OChack ::

dukenukem: jst sm pol novga dobu, kao bolšga, itak da nau u 45 dneh pršu iz tajvana in nazaj:D sicer pa dvd pekač je 20 jurju biv, grafična je pa draga zadeva, valda se več al mn teh zadev ne popravla, to im je lahk jasn
Int€l inside, IDIOT Outside


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16532225 (21067) cholt45

Računalniške trgovine dobre/slabe izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5636604 (32635) Niet1986
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815854 (11652) gendale
»

Najboljša računalniška trgovina

Oddelek: Kaj kupiti
413812 (3812) bate

Več podobnih tem