» »

Nogometna žoga

Nogometna žoga

Matek ::

Zadnjič sem v Hervisu v Interšparu Celje kupil nogometno žogo Nike Geo Calcetto (al nekaj takega). Žoga je usnjena, size 5 za nogomet, zdej pa problem. Gor piše, da jo je treba napumpat 0.8-1.0 bara In sma pri frendu s kompresorjem tak pumpala. Najprej sma jo na en bar, pa se ful ni hotla odbijat, v glavnem se ful slabo odbija, potem sma jo na 2 bara, nič boljše, sma jo spustila na 06., spet isto. Kaj pravite, a je kaj narobe z žogo, al je mogoče to, da sem jo imel skoz vene, pa da zdaj pozimi ni kaj vredu? Prosim za nasvete.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

cattom ::

Žogo ki si jo kupil je za dvoranski mali nogomet,to da se ne odbija je čist normalen.Pojdi enkrat v Celje na tekmo malega nogometa pa boš videl s kakšno žogo igrajo.8-)

Mercier ::

BTW, katera je trenutno najboljša žoga (za travo)? Jaz sem doživel razodetje z Adidasovo Tango (SP Španija). Prej smo uporabljali nelakirane, težke.

Matek ::

;( Too bad. Nimam več računa. Škoda. Saj to sem vedel, je pisalo gor da je za telovadnico oz. trde podlage, ampak pri nas ponavadi igrajo z odbiljivimi pa sem mislu, da se bo odbijala. Sicer pa je itak bla samo 2.500, ker je mela narobe nalepko gor:D.

Mah, bomo pa bolj po tleh špilal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

tomaz255 ::

Trenutno najboljša žoga za travo pa je Adidasova - tista, ki bo letos na svetovnem prvenstvu. Mislim, da se je še ne da dobit v prosti prodaji.

Matek ::

Ka pa če bi jaz z helijem napumpal :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Cosmo ::

Odlicna zoga je tud Adidas Tricolor (bila je uradna zoga na svetovnem v Franciji)
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maloodbojna žoga za igranje na asfaltu(mali nogomet)?

Oddelek: Loža
137216 (5584) _IKE_
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901210558 (171367) DarwiN
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113826 (9932) Dr_M
»

Slovenija 0 - 1 Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
655327 (4466) @ljash
»

Kje kupit Fevernovo?

Oddelek: Kaj kupiti
161601 (1255) HardwareMaster

Več podobnih tem