» »

Maloodbojna žoga za igranje na asfaltu(mali nogomet)?

Maloodbojna žoga za igranje na asfaltu(mali nogomet)?

T_F_7 ::

Torej,

nameravam kupiti maloodbojno (in ne neodbojno!) žogo za mali nogomet, številka 4, za outdoor igranje (asfalt). Pa ne sme biti težka (da ni kot cigla in da se jo da pržgat na gol kot Bog zapove:) ). Pa glede na to da je outdoor ne bi rad da se po dveh igranjih raztrga itd.

Hvala za vsak namig, link oz. karkoli bi mi lahko pomagalo.

Razpišite se prosim :))

popster ::

majhna žogca.. sej tudi na netu poglej bos našel kaj ceneje

;-) ::

nizkoodvojne žoge maš v vsakem hervisi v čem je problem da ne najdeš?

T_F_7 ::

žoge kot žoge ni problem najt, rad bi takšno kot sem zgoraj napisal. prodajalci po teh trgovinah pa itak nimajo za burek...

jRk0 ::

vseeno rajsi 5ko vzami =)
You fuck up once, you loose two teeth.

T_F_7 ::

se mi zdi, da nism na pravem forumu zastavil vprašanja, ali pa ga ni nihče videl, ki bi se na zadevo zares spoznal.



@jRk0: kakšno 5ko? sej nimam namen igrat na travi oziroma 7 na 7. spraševal sem po 4, torej 5ke nočem videt!

Mare3 ::

Malo z zamudo. Tako žogo se zelo teško dobi. Ekrat smo v Fužinah igrali s tako žogo, jo je pa iz Hrvaške prinesel najbolši slovenski futsal nogometaš Milivoje Simeunović. Žoga je res razred zase. Ne skače kot skokica, in ni neodbojna da ne je moreš udarit. Ko ga naslednjič vidim ga bom vprašal kje se jo da kupiti pa ti povem. LP

T_F_7 ::

Mare3 je izjavil:

Malo z zamudo. Tako žogo se zelo teško dobi. Ekrat smo v Fužinah igrali s tako žogo, jo je pa iz Hrvaške prinesel najbolši slovenski futsal nogometaš Milivoje Simeunović. Žoga je res razred zase. Ne skače kot skokica, in ni neodbojna da ne je moreš udarit. Ko ga naslednjič vidim ga bom vprašal kje se jo da kupiti pa ti povem. LP


Ok, čakam na tvoj odgovor :))

neres ::

Se mi zdi da v osnovni šoli smo imeli ene žoge iz gume, ki so bile zelo trpežne tudi za igranje zunaj. Ampak v trgovinah pri nas nisem videl nič primernega, ko sem tudi sam to iskal.

Sicer pa za mali nogomet pridejo v poštev znamke kot so Munich ali Joma.. poglej kaj po njihovih straneh. Čeprav je več ali manj to za indoor.

Good Guy ::

neres je izjavil:

Se mi zdi da v osnovni šoli smo imeli ene žoge iz gume, ki so bile zelo trpežne tudi za igranje zunaj. Ampak v trgovinah pri nas nisem videl nič primernega, ko sem tudi sam to iskal.

Sicer pa za mali nogomet pridejo v poštev znamke kot so Munich ali Joma.. poglej kaj po njihovih straneh. Čeprav je več ali manj to za indoor.



pri nas v klubu imamo joma kelme in addidas neodbojne, katere se praviloma uporabljajo za futsal(tako indoor kot outdoor)

T_F_7 ::

Good Guy je izjavil:

pri nas v klubu imamo joma kelme in addidas neodbojne, katere se praviloma uporabljajo za futsal(tako indoor kot outdoor)

potrebujem maloodbojno in ne neodbojno.

JohnnyNovak ::

Jaz sem tudi malo raziskoval v tej smeri in sem našel 2 primerni žogi in sicer:
1.) http://www.enkosport.com/zoge/nogometna...
2.) http://gacnik-sport.si/akcijski-artikli...
Žal še nobene nisem utegnil preizkusiti, 1. je naročena, 2. bo pa prišla na vrsto ko se 1. obrabi (upajmo da čimkasneje)
LP =)

Mare3 ::

Z drugo smo ravno včeraj igrali trim ligo na betonu in moram rečt da me je žoga razočarala. Težja glede na novejše žoge je pa res da naj bi bila za beton morda je to razlog da je težja, druga pomanjkljivost je pa ta da žoga drsi ker je površina zelo gladka. Morda pa je bil kriv beton. S temi žogami je pa tako eno sezono na betonu se še zdrži potem pa ni več za nikamor :D

_IKE_ ::

kaj pa nassau ...... ko sem še igral na asfaltu je bila ta žoga best of the best , trpežna ko sam vrag....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421089 (2938) gruntfürmich
»

Terapevtska žoga oz. žoga za fitnes - kje dobit hudiča

Oddelek: Loža
75609 (5506) Keyser Soze
»

Slovenija 0 - 1 Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
655364 (4503) @ljash
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559832 (7495) gkovac
»

Nogometna žoga

Oddelek: Loža
61826 (1665) Cosmo

Več podobnih tem