» »

Kje kupit Fevernovo?

Kje kupit Fevernovo?

R0K ::

Kje kupit to žogo?

Jets je še nikjet nisem vidu in se sploh sprašujem če je v prodaji, ker vem, da je dal Adidas vedno vse žoge takoj ven (tut ono modro-belo smo že lohk brcal med Eurotom).

Hvala!

Cena pa ni tok pomembna...bo itak sošolc nabavu :D

andrej ::

repliko imajo v Hervisu. A si probal v trigi shopu na netu? ce ne drugace lahko na fifinih straneh kopis zogo...

R0K ::

Replike ne rabm. Ker mam doma še kr orginal žogo iz EPja. Na trigi.si je nimajo, ker majo sam eno repliko in žogo k jo ma slo. repr. na treninighi. Pa še od ulhasporta je. Ulhasport pa ne zna žog delat :>.

Prek neta je pa predrag :(. K je že poštnina za eno žogo!

Sergio ::

Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

Waaa!

23k sit :(

Waaa!

HardwareMaster ::

Kr nej jo majo. JE predraga!!!!!!!!

R0K ::

Res je. Cena je res prevelka!

Cena bi mogla bit okol 15k sit. To je še čist normalno za takšno kvalitetno žogo, ki je baje 'najbolj okrogla do sedaj'.

Pa tut cene kopačk dol in tut cene dresov in hlačk dol! Ker orginal dres in hlačke sta 20k sit, dobre kopačke od Adidasa alpa Nike-a pa tut 20k :(...

Kaj folk misli, da dnar na drevesu raste? :\ :'(

Nutcracker ::

A vi mislte da oni žoge za smrtnike delajo a kva?

andrej ::

tocno tak. oni ozamejo fol kolko se pac da. vsak pac ne more met official world cup zadeve:D res pa je, da je za povprecen slovenski zep vse predrago :(

DaNe ::

Jaz sem to žogo ravno včeraj gledal v Tomas Sportu 2 gledou in je cena 26.990 SIT
You'll never drink alone!

IceIceBaby ::

A kdo ve kako delajo zoge sploh ? Od znotri jih verjetno ne sivajo :)

Nutcracker ::

Material naredijo v Nemčiji (oz. v Adidasovih tovarnah), nato pa ga pošljejo v drugo državo (al je Turčija, Indija, Malezija, ne vem več točno) kjer žogo ročno sešijejo.

Kaiser ::

A pa mislis, da lahko z rocnim sivanjem zagotovijo tako okroglost kot se z njo hvalijo.
Sicer pa mene tudi zanima proces izdelave zoge, pa to ne spada v to temo.....
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

Alec999 ::

ce govorite o zogi iz SP ... pol yo res se vedno sivajo na roko nek v Maleziji al ke ze.

lp,
Alec999

IceIceBaby ::

Mene zanima kako jo zasijejo. Ok, vecinoma verjetno sivajo obrnjeno, samo kako pa zadnje sive nardijo mi pa ni jasno. Nikjer se ne vidi nobenih sivov.

Jaz sem ze tuhtal da verjetno palcka zaprejo not da dokonca zasije pol se pa teleportira ven iz zoge. Teleport je pa verjetno samounicljiv in se razgradi v plin, ki ga potem ven spumpajo pa z zrakom nafilajo.
Samo ta razlaga se mi zdi malo neverjetna. Ce racunamo kolk opreme bi moral palcek s seboj v zogo nest. Lucko, baterije za lucko, sivalni pribor, teleport, malico ... pa zmanjka prostora v zogi.

perci ::

Žogo do konca zašijejo narobe obrnjeno, potem pa jo potegnejo skozi luknjico za pumpanje in žoga je voila pravilno obrnjena. Ne me preveč resno jemat

HardwareMaster ::

Mogoče je pa sploh ne šivajo:D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718932 (2561) oo7
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767463 (56492) win95<3
»

Nogomet - žoga v glavo

Oddelek: Loža
152539 (2020) ;-)

A se delajo norce iz nas? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684416 (2987) Tody
»

Nogometna žoga

Oddelek: Loža
61825 (1664) Cosmo

Več podobnih tem