» »

Iščem zelo flat tipkovnico

Iščem zelo flat tipkovnico

Bethrezen ::

Iščem zelo flat tipkovnico, ki je po možnosti osvetljena. kupu bom seveda najbol tanko zato povejte ke se jo da dobit

hvala za odgovore
lp

nonenone ::

jaz imam logitech ultra flat, kolikor vem je ta najmanjša, ni pa osvetljena in je črna, mogoče ti iščeš Slim?

roli ::

Tale je kolikor jaz vem edina tanka z osvetlitvijo.
http://www.r00li.com

Bethrezen ::

ma ja slim, flat, isti kurac. ni nujno da je osvetlena, sam da je ful ful tanka. vidu sm eno btc tipkovnco u tech-tradu k je bla res ful tanka, sam nevem modela

Bethrezen ::

aha BTC 6300 ULTRA SLIM. najdu. ma gdo to al pa kšno še tanšo da pove če dela?:D

;-) ::

Če nebi delale jih nebi prodavali.

Bethrezen ::

ja dobr no to sm tko reku za hec:\ :D

Goldee ::

Js mam BTC 6300 slim. Mogoče je to ta? Ali obstaja tudi ultra slim različica 6300 modela? Že ta je zelo tanka. No, kakorkoli že - z mojo tipkovnico sm zelo zadovoljen. Po dveh letih tipke primejo kot nove, nobena črka se še ni zdrsala, space prime povsod (ne samo na sredini) in občutek, ko tipkaš, je res fenomenalen!

Definitivno vredna nakupa. Ko bom kupoval novo tipkovnico, bom spet kupil to, če bo še v prodaji. Res.
LP
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

pinx ::

Imam omenjeno BTC6300CL.

Tanka, z blago modro elekroluminescenčno osvetlitvijo, ki jo je moč izključiti s kombinacijo tipk F10 + ESC.

Super tipkovnica, tipkanje je užitek.

Bethrezen ::

tanjše od btc 6300 res nism vidu, zato jo bom kr kupu. hvala za mnenja

pipc ::

Trenutno imam genius LuxeMate Scroll ki mi je služila dobro ampak se mi je pokvarila tipka D tako ce hocem normaln tipkat moram kar mocno pritisnit tipko D nameravam kupit novo in sicer Logitech UltraX Flat in me zanima ce ima mogoce kdo dobre oziroma slabe izskušnje z omenjeno tipkovnico
hvala za odgovore lp

Orchestra ::

A pa lohk sklops ledice?

mmaestro ::

pipc: UltraX je zakon ne bo ti žal če jo kupiš.

dzinks63 ::

:)) Najtanjša in osvetljena je tale: Virtual Laser Keyboard

Bethrezen ::

ja poznam. velik igram po netu fps igrce zato taka ne pride upoštev:D zdj se še mau odločam med to btc 6300 osvetleno pa kšno saitek al pa g15.

pipc ::

mmaestro hvala ti za odgovor poj zgleda je sem se prav odlocil kupil bom logitechovo pa bomo vidl kako bo lp

Bethrezen ::

ok povej pol kašna je tut mene zanima

mmaestro ::

Ja ne vem kaj naj povem, men je ful fajn na tipkat in je nebi zdaj več zamenjal za navadno. Sem pa sem ko sem kupoval odločial med UltraX in BTCjevo. Sam sem se na koncu pol odločil za Logitechovo na podlagi prehšnjih izkušenj, da vedno ko sem kupil kako bolj poceni stvar mi je crknila, tako da sem dal rajše 2-3k več in sem dobil kvalitetno tipkovnico, sploh pa BTCjevo prodaja Comtron, kateremu ne zaupam kaj preveč, po vsem tistem ko sem prebral na internetu in kakršne mam z njimi izkušnje pri njih več ne kupujem.

Je pa seveda stvar tvoje odločitve katero boš kupil, jest sem šel obe pogledat v živo, da sem videl kako se tipka, obe sta mi ble kul, vendar sem se potem odločil za dražjo, predvsem zaradi razlogov, ki sem jih navedel.


LP

pipc ::

sm se ze odlocu kupil bom ultrax pa hvala ti se enkrat :) :)

Bethrezen ::

k pride dnar grem jst tut po ultrax sm dons tipku po njej pa je res huda


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
111514 (1372) krho
»

Katero tipkovnico uporabljate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11913790 (11549) Half-Saint
»

Tipkovnica za delo ponoči

Oddelek: Kaj kupiti
112031 (1741) sword
»

Kje prodajajo kvalitetne tipkovnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556841 (5621) Jan987
»

Katero tipkovnico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796390 (5050) Jan987

Več podobnih tem