» »

Kako je s service packi za W2k?

Kako je s service packi za W2k?

Kaiser ::

Kje se da dobit service pack instalacijski file, ne tko recimo kot je v Winsih, da kliknes windows update pa ti pol naklofa ene moznosti. Potem v tisto dl-jas in se ti nekam na disk to posname. Jest bi rad imel ta file tako, da ga bi lahko se kdaj instaliral, ne da moram vsakic na novo na net pa se matrat z d-ljanjem. Isto me zanima internet explorer, kje ena podobna fora...

JLP ::

Windows 2000 Service Pack 1 - Network Installation
Ne vem za Internet Explorer me pa tud zanima.
Live long and prosper!

jetam ::

V Monitorju je bil zraven CD in si imel gor vse: Service pack1, IE 5.5, Media player 7,....
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

krneki ::

Ker glih teče zadeva o service pack-ih...A ima kdo delujoč link za Win2000 SP2 beta? Enkrat je bil v novicah pa mogoče po forumu in sva se mal zgrešila.:\

Predvsem me ferbec matra, če dela S/PDIF na lajvu >:D

OrlyTM ::

mamo ga na BpCuc Online --- Klik!

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andrej ::

mislim, da digitalni izhod na Live se vedno ne dela in tudi z nobenih SP ta funkcionalnost ne bo prisla. SP vsebujejo samo popravke in ne prinasajo novih funkcionalnosti...

PaJo ::

Skoda... Jaz bi pa rak koncno sprobal kak delajo moji DTT2500 zvocniki preko digitilnega izhoda pri gledanju DVD-jev:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tr0n ::

Ha-ha! Win2K! Ha-ha! >:D

andrej ::

na zalost pajo bos mogo pocakat da Creative da ven kaksen stabilne driverje in ne samo bloatware...
TrOn: bolj prav bi blo, da bi napisal : Ha Ha Creative! Ha HA!>:Dsami w2k pri tem nimajo kaj dosti...

Loki ::

Emm JLP nismo vsi na kablu, tako da je za ene problem vlect 80 mega file z neta.
Kukr jest vem, je to za WIndows 2000 Pro, Server in AS.
Zanima me, ce se da kje dobit sam tist SP1 za Pro.

krneki ::

OrlyTM :

Hvala za link

PaJo :

Hvala teb ker si zanč omenu, da so ti Creativovci poslal zaston kabl. Sem namreč tud sam pisal in pravjo da je kabl on it's way to me :D

andrej ::

Roberto: pro, server in as so vsi iz iste source kode - gre samo za pogojno prevajanje... zato tudi ni razlicnih popravkov ampak so popravki enotni za vse sisteme...

matevzm ::

Nobeni kartici ne dela spdif out v w2k. Bojda je zadeva zavozena v w2k, ker ne podpirajo streamov drugih kot PCM in tako pokvarijo DD in podobne zadeve (ne vem, nekje po poti v mikserju ali nekaj podobnega).

Ako su lagali meme i ja lazem vas... :O

Sem ravno nekaj se bral, pa sem nasel tole...
The SB-Live (any version) can ouput Dolby Digital 5.1 or even DTS. They are output via the primary SPDIF output from the card (whether there is a RCA jack or if it's just on the headers of the card, or in the "Digital DIN"). However, as of now Windows 2000 can not do this due to a limitation of the Kmixer in the WDM driver model. This will be fixed with SP2. (if you want to know more about it read this page http://www.microsoft.com/hwdev/audio/No... )


Kaiser ::

matevzm: men SPDIF-out na Liveu v W2k z gonilniki od Creativa dela bp. Ravno zdejle, ko to pisem poslusam musko preko tega izhoda. :\. Z gonilniki od W2k pa izhod ne dela.
Mam pa zadevo tako narejeno (Live Value), da imam iz konektorja na kartici potegnjen koaksialc do MD-playerja in od tam na ojačevalc in na zvočnike. Nimam surround sistema tako, da za tisto pa ne vem, ce dela al ne.

PaJo ::

Saj meni tudi dela ta digitlani izhod iz mojega SB 1024 na DTT2500, samo to dela samo v programih za poslusanje galasbe kod je kaki winamp ali pa cdplayer, stem ko pri predvjanju DVD-jev z PowerDVD-jem ni sans, je cista tisina;( In to me full moti, zato komaj cakam na SP2:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

matevzm ::

Ja, digitalni izhod dela, samo je samo PCM (to je tak kot na CDju).
Ne dela pa DD in podobno.
Aja, SB Live dela na 48k in vse pretvarja v to, tako da tudi ko predvajas CD ali MP3 s 44.1 kHz vzorcenjem, ti bo dekoder napisal PCM 48k. 0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363068 (2616) ciper
»

AC3+WIN2000+POWERDVD=YESSSSS!!!!

Oddelek: Zvok in slika
81530 (1329) eraserr
»

Win2000 in driverji SB Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
272062 (1806) MitjaM.
»

Delovanje SP_DIF Out-a v Win2000 na Live-u

Oddelek: Zvok in slika
121272 (1149) krneki
»

w2k in ATA100

Oddelek: Pomoč in nasveti
71167 (1051) matejS

Več podobnih tem