» »

winNT4.0 in win2000 v eni skatli

winNT4.0 in win2000 v eni skatli

Rott-von-weiler ::

zanima me ce lahko dam v racunalnik kjer ze imam winNT4.0 se win2000 na cisto ekstra disk(za igerce).
zanima me se ce je potrebno vse skupaj na novo nalozit ali lahko NTji ostanejo na racunalniku in nemoteno instaliram win2000
in kako je potem ob zagonu racunalnika.:\

Igor ::

da
nt ostanejo
na zacetku bos mel menu
siver pa uporab program imenovan system commander pa ne bo nobenih problemov ..

andrej ::

zadeva dela normalno. samo ce uporabljas NTFS potem _moras_ na NT-jih instalirat vsaj SP4, drugace po namestivi w2k ne bos vec mogo botnit v NT4.

Milko ::

Ce mislis met sam za igrce, potem raje instaliraj WinXX. Pod Win2000 so se vedno tezave z nekaterimi igrami...

Yohan del Sud ::

Zakaj pa NT-jev ne povoziš z win2000?

kuntek ::

Kako pa je z instalacijo Win ME na mašino z NT-ji?

Loki ::

Hjam, NT in ME...
Ce mas v NT NTFS (ki bi ga moral imeti - FAT sux), pa ce mas NT na C:, potem ME ne bos mogel instalirati, ker hocjo met dostop do C: za ene fajle in za pagefile.

Ce mas pa NT na FAt, alpa ce si pripravljen formatirat, poj pa kar.
Se zmerej se ti bolj splacajo Winodwsi 2000 kokr ME.

whatson ::

NT4 in Winsux2000 hkrati se mi zdi nesmiselna kombinacija... Kajti oba sta (win2k deloma) nesposobna za igre. In oba temeljita na istem jedru. Raje si izberi kombinacijo NT4+win98.
Sicer pa se vse Win verzije med seboj dobro razumejo, se posebej, ce so instalirane na razlicne particije. NTji ti itaq posnamejo boot.ini fajl kateri ti omogoca izbiranje sistema ob bootanju. :P

andrej ::

whatson: zakaj NT+98? zakaj raje nebi raje mel w2k+98/ME? Na novejsih racunalnikih skoraj nima smisla uporabljat NT, ker je veliko stvari, ki jih NT-ji ne podpirajo, w2k pa jih - recimo USB!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win98 & Win NT dual boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
51053 (1019) su37
»

Kateri os??

Oddelek: Operacijski sistemi
191494 (1231) andrej
»

Win Sux

Oddelek: Operacijski sistemi
462693 (2047) ahac
»

USB v winNT??

Oddelek: Operacijski sistemi
91197 (1076) Rott-von-weiler
»

3D igre v NT-jih

Oddelek: Igre
81259 (1128) bluehacker

Več podobnih tem