» »

NT igralna postaja

NT igralna postaja

Yohan del Sud ::

Tole bi morda skoraj bolj pasalo pod programsko opremo ampak naj bo zaenkrat tu. Torej zanimajo me vaše iskušnje z NT-ji kot OS-jem za igre. Pro et contra. Kje se pojavijo težave in kako jih odpraviti.

Moje izkušnje so zaenkrat kar v redu. Problemi so le z ripi in cracki (1/2 ne dela), originali delajo vsi (trije:D) bp. Vse skupaj mi je uspelo sesuti (zamrznl so) NT-je samo dvakrat v enem tednu. Pa še to le ob hudo navitem procu. WinME bi ob istovrstnem izživljanju kazali bloo skreen ko za stavo.

Če kdo ve za kakšno dobro stran na temo NT iger naj prilima link sem spodaj.

andrej ::

NT ni platforma za igre. Vecina iger ne deluje, ker pod NT-ji niti nimas pravega DirectX-a...
Za silo se da igrat igre v w2k, tisto ta pravo pa pride v obliki Windows XP. XP bodo po kompatibilnosti zelo blizu Win9x sistemom...

dobra stran za NT glede iger je www.ntcompatible.com.

Tiger ::

Mogoče ti bo prišlo prav tole: NTCompatible

teac ::

Hja no, na primer, da je ta stran 90% zanesljiva, ker jaz igre Soldier of Fortune ne morem igrati v W2K, na tej strani pa piše, da dela!!! Pa sem vse driverje najnovejše dal gor......pa nič!!!
Drugače pa mi igre delajo kr dobro v NT. Razen par izjem seveda.
Bomo pač morali počakat na XP-je!!!

ABX ::

Jaz ne morem niti igrat SWOS pod w2kAS ker ko ALT-TAB-am mi blokira igro. Jebeš ti takšne OS-e :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Yohan del Sud ::

Ma ja naveličal sem se bloo skreenov, XP-ji še niso zunaj. 2000 bom preskočil, pa sem inštaliral NT-je. Andrej a se kaj pozna tudi pri performansih, ker zaenkrat nisem nič opazil? Evo par iger ki mi delajo bp:

Serius Sam original
Diablo 2 crack
Quake 3 rip
Tropico crack
BG2 original
Icewind Dale Original
Deluxe ski jump :D
Alpha centauri rip

Tisti ki ne delajo običajno javijo napako zaradi manjkajočih podatkov v kateri od dll knjižnic.

Loki ::

Za silo se da igrat igre v w2k


Za silo??
Men (skoraj) vse igre delajo v W2000 cisto normalno.
I left my wallet in El Segundo

OrlyTM ::

Hmmm ... Res ne vem, kakšne probleme mate vi fantje z win2k in igrami. Velika večina iger dela povsem normalno ali celo bolje pod win2k. WinNT 4.0 (domnevam, da imate v mislih ta sistem, ko omenjate NT-je) pa NISO !!! primerna platforma za igre. Predvsem zares manjka dx podpore. V časih, ko smo si še lastili voodoo 2 procesorje, je tudi precej špilov delalo pod winNT 4.0, kajti večina špilov je imela podporo za Glide, ki je pod NT 4.0 tekel povsem brez problemov. Itak pa špili z OpenGL podporo ne delajo problemov sploh, razen če se že v osnovi nočejo instalirat na NT 4.0 sistem.

Yohan ... res mi ni jasno, iz katerega razloga bi ti preskočil win2k in raje do prihoda winXP uporabljaš winNT 4.0 ... zares čudna izbira, pa, če ti paše :)))

zatorej ... Win2k SO primeren sistem za igre ... seveda ne čisto in popolnoma za vse, vendar garantiram, da 99,9% iger, ki so mlajše od tega OS-a in niso razni cracki, ripi ali kar nekaj, POVSEM BREZ PROBLEMA DELUJEJO v win2k okolju.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andrej ::

Yohan: odvisno od sistema, driverjev in igre. Pri dolocenih igrah na mojih sistemih opazim malo razliko.

Roberto: da za silo, ker veliko iger ne dela. Predvsem starejse, pa DOS, itd. Za silo je tudi prava besedna zveza ce upostevas XP-jev, ki bodo v primerjavi z w2k in NT-ji blesteli. In to out-of-the box, brez raznih patchov, itd.

element ::

NT za špile po mojih izkušnjah sux, ker pouhn špilu, k niso legalni :8) ne dela, zato sm pa rajš šou na ME. :D

Yohan del Sud ::

Dokler se ne naveličam Diablota pa BG-ja in Tropica (ql špil, upam na kakšne dodatke) ne menjam OS-ja pa konec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win2k vs. WinXP

Oddelek: Programska oprema
91044 (857) tedybear
»

keri Winzi?

Oddelek: Programska oprema
7870 (787) Gh0st
»

Kateri os??

Oddelek: Operacijski sistemi
191495 (1232) andrej
»

USB v winNT??

Oddelek: Operacijski sistemi
91197 (1076) Rott-von-weiler
»

winNT4.0 in win2000 v eni skatli

Oddelek: Pomoč in nasveti
81398 (1322) andrej

Več podobnih tem