» »

"Must" igrice za X360?

"Must" igrice za X360?

mtosev ::

Katere igrice rabim na Xboxu 360 probat?

Sem nov lastnik Xboxa 360 :D

Kak je kaj COD3? :8)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

miwche ::

Moji predlogi:
Crackdown,
GRAW 1 in 2 (pod pogojem da ti je 1 všeč).
Pri teh dveh sem se prav zabaval. Ostale ki so za pogledat so Gears (megahype okoli igre, meni pa ni tako nadmočno dogajala), Lost planet...
COD3 je v redu, če si fen serije, drugače pa ni nekih novosti, včasih okoli furaš kako vozilo, podoba je našminkirana, ostalo pa je vse isto kot pri prejšnjih delih. Moram pa reči, da je COD3 prvi konzolastični špil na katerem sem opazil hrošče. Skriptan je zelo jadno, tako da se dogajajo marsikatere stvari vmes.
~ there are more alpha males than beta testers ~

Gr0unD Zer0 ::

če te prav razumem iščeš ekskluzive za xbox?


gears of war, lost planet...

več pa ni omembe vredno...

roli ::

Jaz si tudi v kratkem mislim nabavit X360.Pa me tudi zanima katere igre priporočate.Moram pa povedat,da nisem ljubitelj FPSjev.Tretjeosebne streljačine so pa OK.

Kakšna igra je sploh Crackdown? Sem gledal filmčke in izgleda kar dobra.Lahko malo več kdo pove kaj o njej?
http://www.r00li.com

Mavrik ::

Glede na to, da verjetno ne obstaja lastnik brez, treba pobrati Gears of War.

Crackdown spada v isto zvrst kot GTA. Torej laufanje gor pa dol po mestu, "sposojanje" avtomobilov ter vsega ostalega.
Pri dirkačinah je definitivno izbira Test Drive: Unlimited, med FPSi je Rainbow Six: Vegas. Če pa se ti dopadejo pretepačine, ne smeš zgrešiti Dead or Alive 4.

Drugače pa probajte demoje z Marketplaca in po tistem nakupite igre.
The truth is rarely pure and never simple.

roli ::

Potem sem našel svojo prvo X360 igro.To pa je Crackdown! Že sami filmčki so mi bili všeč ampak sedaj,ko si povedal,da je podobna GTAju pa bom navalil nanjo.
http://www.r00li.com

matjash ::

R6:Vegas bi ti priporočal ampak je prvo in tretjeosebna streljačina, ampak vseeno bolj tretje. Če imaš rad avte je PGR3 dokaj dobra, ampak bo hmalu (v roku 1-2 mesecev vse tri) izšla CMR:Dirt, Forza 2 in SEGA Rally, tako da bi PGR3 predlagal bolj za izposojo, če maš možnost.

Lost Planet je tudi v redu ampak - prekratka!

Če si za nogomet - PES6

Drugače pa crackdown je meni osebno zelo dobra igra ampak ne jo primerjat z GTA saj so razlike prevelike, skupno jima je le veliko mesto in prosti stil igranja.

Če pa imaš rad RTSje poskusi Battle for the Middle Earth2, oziroma počakaj kak teden na C&C3
... bolje pozno kot nikoli.

MartiNoss147 ::

Kje Prodajajo Crackdown? Js ga nikjer ne najdem, mora bit pa original, je pa lahko tudi rabljen. Ce kdo ve naj pove...

LP, M.

miwche ::

Predvsem tujina, Trst ali Avstrija.
~ there are more alpha males than beta testers ~

MartiNoss147 ::

Aha, hvala!

Ce ma kdo za prodat, naj me ZS!

LP, Martin

Meizu ::

TDU za Xbox360 je res zakon stvarca... Če bi že kupu Xbox360 (verjetno ga bom, ker prav voham prihodnost v konzolah:))), bi ga kupu zaradi TDU-ja... Če še neveš kakšna zgleda na Xboxu (ma verjetno veš:))), si malce oglej filmčke na Youtube ali konkurenčni strani. Sam je res prima grafika (beri: prva liga!)

Mavrik ::

Lahko pa seveda preneseš demo z Xbox Live-a, ter si zadevo pogledaš sam.

Veliko popularnih iger ima na voljo demote na Live-u, tako da lahko zlahka preizkusiš igro prej kot jo kupiš.
The truth is rarely pure and never simple.

Freezy ::

Baje da Guitar Hero 2 seka!:D

Gr0unD Zer0 ::

a domnevam da samo v dvoje:D

roli ::

Jaz sem pa predvečrajšnjem dobil X360. Včeraj sem probla Crackdown demo in sem zelo navdušen nad igro.Sedaj moram samo še najti kje v SLO dobiti celo igro.
http://www.r00li.com

MartiNoss147 ::

Lahko jo narocis iz te trgovine.http://www.gameseek.co.uk/
Js sm danes dal pre-order za Mass Effect!!

Komaj cakam!

Zdej pa igram GRAW 2, in morem rec, da je igra vredna igranja!

X-pozdrav, Martin

Gr0unD Zer0 ::

kako pa plačuješ to trgovino?

MartiNoss147 ::

Z Visa kartico, al pa Mastercard kartico! Na dnu strani so ti slikce kartic in nacina placila.

LP, M

pingec ::

Crackdown mi je postal hitro dolgacas, Guitar Hero 2 pa seka totalno :D, ga pa še nimam doma, a kdo ve kje lahko kupim samo kitaro :D ?

Drugače pa imam na konzolah osebno najraje pretepačine tipa mortal kombat, pa žal ni veliko izbire trenutno :S

Mortal Kombat, Dead or Alive?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Mavrik ::

Na 360tici obvezno Dead or Alive 4. Sicer ni tako tehničen kot kak Tekken ali Virtual Fighter, a še vedno ima precej bolj sofisticiran bojni sistem kot Mortal Kombat, je precej hitrejši in se veliko bolj zanaša na spektakularne countre. Edino odpustiti mu moraš animejsko grafiko ter totalno cheesy zadnjega bossa.
The truth is rarely pure and never simple.

M-XXXX ::

Forza motorsport 2!! POD NUJO!

roli ::

Ta je na moji "nabavi listi". Trenutno čakam na pošiljko iz gameplay. Com (blazing angels). Kupil pa sem jo zato, ker je poceni in mi je demo zelo všeč. Naslednji pa je na listi crckdown. Potem pride trauma center za wii in nato forza motosport 2.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E3 2009 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19614696 (1124) oo7
»

Mortal Kombat 9

Oddelek: Igre
354016 (3100) Limona
»

PS3 vs. XBOX 360 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Konzole
110994898 (41641) XsenO
»

Fajterska igra !

Oddelek: Igre
81524 (1193) iLichu
»

Kdo je kupil Xbox 360 ali pa ga bo?

Oddelek: Igre
322987 (1877) RedStar

Več podobnih tem