» »

ADSL v Ljubljani

ADSL v Ljubljani

Dalmatinc ::

Kdaj bo nam ljubi telekom (ljubimo ga) :D nam ubogim zemljanom ponudil ADSL. In sicer na območju Lj.

Hvala:P

McHregec ::

enkrat do marca bi že mogu bit ampak se mi zdi da je predpogoj isdn ;(

baghera ::

ADSL se da dobit in sicer če telekomu težiš usak drugi dan. Kolega iz LJ ga ima. Ampak se ne splača kepit ker še ni redne prodaje, tko da je cena OGROMNA,mislm da ma 30k na mesc, pa še zanič prenosi, vsaj ping pri quaku ima 60 pa na 80 mu skače (lahk da so nastavitve, ne vem). Ubistvu si testni zajček če ga zdele kupiš.
Počak na redno prodajo:D

ahac ::

Jaz sem slišal, da bo priklop z vso opremo 130.000 + stroški za ISDN.

wind ::

130.000 je malo dosti prevec!!!!


||_^_|| ::

khem..:)

Pretorijanec ::

Kolk bo pa stalo ce ze mas ISDN pa Siol? Kolk bo cena instalacije pa kolk bo visja cena narocnine? Kolk bo pa hitrejs? A rabs za ADSL pusebn modem?

andrej ::

baghera: Na katero telefonsko moras tezit?

Tr0n ::

Se niste pogruntali da bo ADSL drek + drag? Vse kar pride iz SiOLa je drek.

whatson ::

"Vse kar pride iz SiOLa je drek"
to bi lahko bila modrost leta, ki pa je zal resnicna... ;((

whatson.xmix.net

Dalmatinc ::

Ljudje, sprejmite život, kot je.... In glejte pozitivno !:D:D

andrej ::

ne vem kaj mate proti SiOL-u, ampak jaz sem z njimi zadovoljen...

ABX ::

S čim si zadovoljen? Stem da še vedno plačujemo impulze za internet ko drugje je to brezplačno, s tem da če boš hotel imet ADSL boš moral kupit še ISDN? In še se najde ...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

jaz sem zadovoljen glede na razmere na nasem trgu. A ma kateri drugi ponudnik mogoce flat rate? A ma kateri drugi ponudnik ADSL? Sem bil tudi na drugih ponudnikih pa ali ni slo nikamor, ali pa sem rabo cel dan da sem sploh gor priso. Na SiOL pa se lepo priklopis kdaj koli in ti vlece kolko gre...
Ce pa primerjas razmere v tujini pa res nisem prevec zadovoln, ampak kaj ces - niso samo razmere na tem podrocju porazne, ampak tudi na ostalih...

McHregec ::

na katero telefonsko moraš težit za adsl

PaJo ::

To bi tudi jaz rad vedel, naj nekdo pove stevilko da zacnem tezit:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

baghera ::

BOm se pozanimu pr kolegu kero cifro klicat :)

jetam ::

Ampak Siol je samo ponudnik interneta..nima nič z ADSL...Tele.com-u je treba težit
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

sasox ::

najbolš bo če boste težil siolu in telekomu:D

A je to ::

Pa vi ste pravi freaki!!! Da bi tezil Siolu kot nor noc in dan da bi mi priklopil en kur*** ADSL za 120k pa dam bom se vsak mesec lahko placeval 30k????????

Pomoje res :)

En je gor napisal da ima njegov kolega 60 do 80 pinga v Quaki - Ja madona saj pol je bolj imet ISDN !! >:D

Jake ::

Hja priklop ADSL-ja bo najbrž res drag, ker oprema res zaenkrat še mnogo stane.
Ce bo 1500 DEM bo poceni, ker je modem svinjsko drag. Ampak te cene bodo tudi padle.
hvalabogu :D

andrej ::

A je to: ping ne pove vsega. OK, ce spilas samo quake ti je ping ze pomembem, ampak ping ti nicesar ne pove o dejanski hitrosti prenosa podatkov - kar je pri downloadanju bolj pomembno...

miranpozar ::

Že večkrat sem v te forume posredoval pismo, ki mi ga je poslal kolega, ki dela na Telekomu. Pa bom še enkrat, že ker se tudi ena in ista vprašanja (in dezinformacije) pojavljajo vsak teden ponovno. Evo vam copy/paste:



*******

Če se ne motim, sem ti obljubil novosti glede flat rate dostopa. No, zgleda da bomo ADSL kmalu testirali v Kopru. Priključnina bo okoli 40000 SIT (modem+priključek), naročnina pa 7000-8000 SIT na mesec (neomejen dostop, to je skupna naročnina SIOL + Telekom). Prenosna hitrost bo 1Mb/s od SiOLa (poštni strežnik) in 250 kb do SiOLa. Izven SiOLa bo hitrost 250 kb/s (tujina), bodo pa na voljo različni paketi z različnimi hitrostmi. Zgleda, da bo (na začetku) ponudba vezana na ISDN, torej moraš biti ISDN naročnik, da lahko naročiš ADSL, SiOL ne namerava ponuditi statičnih IP. To so vse predvidene cifre, ki sem jih slišal na seminarju.


********



Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

andrej ::

miran: kaj ti lahko ta kolega poveda ce se je mozno kje pozanimat ce majo se kje drugje kaksno preizkusnjo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL nove podražitve za praktično vse pakete

Oddelek: Omrežja in internet
433801 (2352) Brane2
»

Siol bo spremenil ADSL pakete (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27922292 (14124) MEDENA
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707829 (6135) DeLonghi
»

ADSL? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
816508 (4901) wind

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
231802 (1316) andrej

Več podobnih tem