» »

Pomoč pri inštalaciji novega rovtrja.

Pomoč pri inštalaciji novega rovtrja.

Divja Svinja ::

Kupil sn si nov rovter ker mi je kolega Anton rekel da ga bi rabil za računalnik v moji sobi da bi mel tudi gor internet. Problem je pa sledeči; nezanam ga namontirat na moj računalnik kako ga naj saj nebi rad vrgel stran novga rovterja kolega anton tudi ne ve on se sam dela neki pametnega skos ko je pa kaj treba narest je pa mrzel in se mi ne oglasi na telefon. kupil sn pa tega http://www.mimovrste.com/katalog/produc... upam da je dober in če mi lahko kak računalničar razloži kako rovter sploh deluje. najlepša hvala. ob ospešni pomoči vam častim zlatoroga8-O

bosmla ::

"rovter" 8-O :\ :D no ja verjetno router oz slovensko usmerjevalnik

Torej v glavnem se uporablja, da nekje ob ali na racunalniku nabira prah se posebno ce imas le en racunalnik... Prav lustna stvarca >:D

Divja Svinja ::

Neee. Imamo dva računalnika eden je v dnevni sobi(na njem je internet) moj je pa v moji sobi- imam ga za igre, musko. prek routerja mam pa lahk brezžičen internet na nemu (saj tko sm slišov od kolega antona) zanima me kako se to prklop- kabli itd. linijo mamo pa od T2 10mbs

51M3K ::

Kabl iz modema daš v ruter, v ruteru nastaviš geslo pa up. ime za net, pa ime mreže, pa zaščita.. pa v svoji sobi rabiš na računalniku brežično mrežno potem... ne da se mi razlagat, moje mnenje je da se norčuješ iz vseh.. (Registriran danes, nick, kr dober opis računalnika..)
Loading...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 51M3K ()

KandazaR ::

Če želiš brezžično povezavo potem rabiš še brezžično pci kartico. Vendar ti glede na tvoje znanje priporočam da kupiš n-metrov kabla in žično priklopiš ta računalnik nanj. Pa malo si še priložena navodila preberi.

jan01 ::

Če še ni 15 dni, kar zamenjaj, saj se bolj slabo odnese, pa še drag je...
Vzami preverjeno dobro: linksys wrt54gL-74€ ali pa buffalo whr-hp-g54-55€.
Dražje ni vedno bolše!

bosmla ::

Ce mas periferijo od T2 mislim da dajo zraven nekaksen ruter v katerega lahko priklopis (najmanj?) dva kabla...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1767547213 (607) d4vid
»

kateri router priporočate

Oddelek: Omrežja in internet
393956 (2381) Mesar
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257199 (5204) jancus
»

cene ruterjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556574 (5330) gameby
»

kter Wi-Fi kupt

Oddelek: Kaj kupiti
433477 (2242) trnvpeti

Več podobnih tem