» »

Kateri x2 procesor za 939

Kateri x2 procesor za 939

rdecaluc ::

Lp . Mene pa zanima kateri je best buy procesor za socket 939 . Ogledano mam 3800+ ampak se še odločam. Sedaj bi pa rad vaša mnenja.

ps: ne nameravam na am2 razen če mi kje dajo zastonj matx plato ...

edit: typo
Est modus in rebus. ,typos
  • spremenil: rdecaluc ()

dzinks63 ::

:)) Če ga imaš možnost dobit , ga hitro vzami , ker to je že redka dobrina danes.

>>><<< ::

Na elektronika.si imaš X2 4200+ Boxed verzijo, ki ima 3 leta garancije. Tako da če ti proc crkne dobiš novega na AM3 >:D .
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Jackal ::

Tudi sam iščem čim boljši procesor na S939, ker zaenkrat še ne mislim menjat plošče in rama. Na geizhals.at imam nagledanega Opterona 170 (Dualcore 2GHz 2x1MB cache) za ca. 180€.
Se splača menjava? Zdaj imam Athlon 64 3200+ (Winchester)..

Ne vem pa zakaj so naše trgovine v Sloveniji tako hitro opustile S939 procesorje, saj se v tujini še dobijo brez problema.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackal ()

dzinks63 ::

:)) Odvisno kako grafično imaš sedaj. Če imaš res eno super grafo na agp, pol še bi opravičil vložek za 180€. Če boš samo opterona dal k eni povprečni grafi se bo premal poznal. Če pa bi moral še močno grafično dokupit na agp , se pa ne splača , ker potem ti je že vložek preko 400€. In takrat je boljše razmišljati o povsem novi platformi.

rdecaluc ::

Kdor mi najde najcenejši 3800x2 mu častim pir :D . Drugače pa a bi bila potem vredu moja trenutna konfiguracija :
-> Ga-k8n51gmf-9
-> trenutno athlon64 3500+ gledam na 3800x2
->768mb ram
->x800rx

?
Est modus in rebus. ,typos

>>><<< ::

Jackal pa iz geizhalsa pošiljajo v Slovenijo? Pa koliko stane poštnina?

Sicer pa jaz hočem procesor uporabiti bolj za igre, za kar pa mislim, da je 4200+ boljši. Ali je upravičena razlika v ceni (40 ojroc + ptt)?
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Jackal ::

Nekatere trgovine pošiljajo tudi v Slovenijo. Kolikor sem gledal je poštnina okrog 14€, s tem da je potrebno denar nakazat vnaprej in si verjetno še banka pri nakazilu vzame svoj delež.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

>>><<< ::

To nanese že okoli 200 evrov in je malce preveč za moj žep. Edino če Mlacom dobi še kako pošijko, kar pa je malo manj verjetno. Sicer pa če prodam svoj stari ram in dodam razliko, ki bi jo moral doplačati za Opterona imam 2gb rama z uccc čipi.

Edit: typo
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: >>><<< ()

Cveto ::

Pomoje se opterona za 180€ ne splaača kupovat, sploh pri teh cenah C2D procesorjev. Če bi res rad imel dual core na tem sistemu potem si kupi X2 3800+.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dual Core AMD/Intel (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Strojna oprema
107589355 (24663) Isotropic
»

Kje do Opterona 939 (Dual core) ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
926439 (4601) Pyr0Beast
»

AMD bo znižal cene

Oddelek: Novice / Procesorji
325392 (3797) jest10
»

Katero plato za AMD 64?

Oddelek: Kaj kupiti
151342 (1039) bob_rock
»

Dualcore DA ali NE? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575142 (4320) ricola78

Več podobnih tem