» »

LCD do 300 eurov...

LCD do 300 eurov...

musicfreak ::

LP! Junija kupujem nov oz. svoj prvi LCD monitor in me zanima katerega mi priporočate od 250 do 300 eurov??? Obvezno mora biti črne barve :) Zaenkrat sem našel te ki se mi dopadejo v tej cenovni skupini (vsi od 19 do 22 inčni):

Hyundai LCD X71S
LG L226WT
LG L204WT
Philips 190V7FB
Samsung 203B
Samsung 206BW
Samsung 931BF
Samsung 931C
Samsung 932B
Samsung SyncMaster 940B

zaenkrat moj favorit ta zadnji, 940B...

Nekako se mi 20 inčni in 22 inčni ne vidijo zanimivi ker nimam rad te široke oblike zaslona kot je tudi na plasma TVjih. Zato bi skoraj raje vzel 19 inčnega, ki ma isto obliko kot ti navadni monitorji. V čem bi bil na slabšem? Ali obstajajo 20 inčni monitorji ki majo to navadno obliko? Na kaj rabim biti pozoren pri nakupu? Kaj priporočate? Hvala za pomoč!

xabre ::

940b je en povprečen monitor. Če že, vzemi BF.

miha22 ::

za Samsung 203B vem da ima format slike 4:3 kar je enako kot fa imajo 19" lcdji.

adsadadad ::

sam imam samsunga 931C in sem z njim zelo zadovoljen!splaca se ga kupiti! lp

uros678 ::

priporočam 206BW

krofnik ::

jst bi šel na LG-ja

Fizikalko ::

V Funtechu maš Samsunga 940T s PVA matriko za okrog 300 EUR.

Big_Al ::

940B je v bistvu 940BF brez RTA (response time accelerator), kar je v mojih očeh še prednost. Odzivni čas je že dovolj dober, ta RTA pa mi ni simpatičen zato, ker se mi slika na 940B zdi enostavno boljša - bolj "na mestu". 932B je pa novejši model - po testu kolega je zelo dober (v bistvu je bil navdušen) sam pa še ga nisem uspel preizkusiti.

iverson3 ::

Da ne odpiram nove teme, bom vprašal kar tukaj. Zanima me, kaj si mislite o tem LCD-ju: Samsung SyncMaster 22˝ 226BW. LCD bi uporabljal predvsem za gledanje filmov. Se splača? Imam še kakšno drugo opcijo?

Bethrezen ::

ja pa še jst bi se urinu zarad tega Samsung SyncMaster 22˝ 226BW. a se da gor prklopt xbox360 in pc? ni nujno naenkrat

steev ::

Pravijo da te monitorji nimajo matrike za filme, ampak za igrice. Jest ga mam 2 tedna, pa mi je cisto kul, filmi se dobor gledajo, čeprav morš gledat pravokotno na monitor. če gledam s postle (sem malo nizje), je mal slabs. Pač ne morem ga nagnit navzdol.
:|

iverson3 ::

Bi lahko napisal objektivno oceno za ta monitor, glede na to, da ga imaš že 2 tedna doma. Slabosti? Potem se filme da normalno gledati ali pač ne? :\

steev ::

Pravim, da nekateri tako pravijo. Samo meni osebno se zdi, da se jih da gledat (dokler seveda ne bom sprobal Dell-ovega monitorja za 800€). Stojalo je tako čudno. Ker če imaš mizo (kar pač imaš pod monitorjem) malo višjo, ne boš monitorja mogel obrniti dol. Drugace je pa najbolje, da oddies v BigBang in si tam pogledas 206BW (20") in če ti bo kul, si ga naročiš nekje prek neta (jaz pri EnaA). Tako sem tudi sam sprobal. Pa reci da ti ga ne priključi preko switcha (da imas potem 30 monitorjev gor), ker je kvaliteta slabsa. Reci da ti ga priključi brez ostalih monitorjev, samo njega, preko DVI priključka. Potem nej ti pa da kako sliko, film ... Meni je pustil da si sam kaj stegenm dol in pogledam kvaliteto.

LP
:|

apachee ::

Ja tako ti tudi sam svetujem. Pojdi v star BOF oz Big Bang, tam se ti bodo trgovci z veseljem prijazno posvetili. Lahko boš sprobal VSE kar se boš spomnil. Tudi DL boš lahko kak film ali špil in ga sprobal.

In potem po 2h urah se jim lepo zahvali in pojdi ga kupit na enaa kjer je 10 EUR cenejši.

Vedno bolj mi je jasno zakaj nas nekateri narodi ne obožujejo preveč (nas Slovenčke). Škrti in izkoriščevalski ko sam hudič.

Vsake pol leta kupujete nov sistem za 500.000 SIT oz. 2000 EUR. Ampak vseeno kupite tudi nekje bogu za hrbtom sam da je 5 centov cenejši.
You can't win without The Finn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: apachee ()

steev ::

Saj bi kupil v BigBangu, saj kaj ko nimajo 22".
:|

iverson3 ::

Nekaj mi še ni čisto jasno. Kakšna je pravzaprav razlika med 'A' in 'S' verzijo tega monitorja? Je razlika v kvaliteti očitna?

damirez ::

Jest ti prodam svojga 940bf za 200€, je odličen monitor samo nujno rabim denar. BTW je še v garnaciji.

musicfreak ::

Mogoče ve kdo če se da pri nas kupiti Samsung-a 203B v črni barvi???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372981076 (45912) hariscorale
»

Samsung vs. LG

Oddelek: Pomoč in nasveti
82114 (2114) mihajlo carr
»

LCD monitor za igre?

Oddelek: Kaj kupiti
282599 (2599) Sc0ut
»

Samsung 940B

Oddelek: Kaj kupiti
71732 (1614) Revenant
»

Kateri 19" LCD ?

Oddelek: Kaj kupiti
7 () MEDENA

Več podobnih tem