» »

Hrvaška televizija (oddaja Otvoreno) objavila posnetke pogovora Tuđmana s svojimi poveljniki pred Nevihto

Hrvaška televizija (oddaja Otvoreno) objavila posnetke pogovora Tuđmana s svojimi poveljniki pred Nevihto

Fizikalko ::

A je kdo včeraj to gledal? Jaz sem slučajno preklopil, da bi ženi pokazal oddajo, ki mi je pač všeč in je bila ravno ta tema. Hudo. Ja, tudi Hrvaška se bo morala soočiti z resnico, ki je že dolgo znana: tudi Hrvati so klali (še pred Nevihto tudi v Osijeku, ...).

BigWhale ::

In kaj je povedal?

Bob Rock ::

___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

gkovac ::

hmmm... pa niso menda hrvatje mislili, da so brezmadežni... seveda so klali.
Sicer je pa tako, da so klali vsi... hrvatje, srbi in bosanci. Vsi so krivi za svinjarije, ki so se dogajale.

Vojna je vojna in take stvari se na žalost dogajajo v vsaki vojni. Jaz sem vedno trdil, da če bi imeli normalne politike bi se dalo vsemu temu izogniti. Zaslepljeni ljudje pa so vedno delali svinjarije in jih tudi vedno bojo. Žalostno ampak resnično.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Thomas ::

> Jaz sem vedno trdil, da če bi imeli normalne politike bi se dalo vsemu temu izogniti.

Žal ni tako preprosto. "Normalni politiki" v tem pomenu besede včasih niso na oblasti. Jih ljudstvo ne spusti gor.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

Tezko je govoriti o normalni politiki in normalnih politikih. Tezko tudi govoris o normalnem narodu in narodih.

Nekateri imajo 'expanzijo' v genih... Tako bolj preprosto receno.

jype ::

Dve stari mamki na Hrvaškem sredi devetdesetih:
- Ovaj Tuđman, ovaj je zaista dobar čovjek.
- Da, da, dobar.
- Ali prezime mu ne stoji najbolje...
- Da, da, morao bi se zvati Doberman.

SavoKovac ::

Po sistemu oko za oko se lažje odpusti.
Čisto tako, med brati.
Alternativa za vpletenega posameznika je dosmrtno bivanje v sovraštvu do srbov.

Sasha05 ::

Galemir: oko za oko ima lahko verižno dolgo prihodnost oz. ali mogoče trenutno "oko" pada zaradi daljnosežne preteklosti , tako, da malo premisli o tem... saj nekdo bi moral to verigo pretrgati (ali pa morda tudi ne ?) nevem kaj ti misliš ? - spomni se II. sv. vojne ter taborišč v NDH...poglej tudi malo v arhive glede št. žrtev (da nebi izpadlo, da prodajam dezinformacije)!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

človek v Savdski Arabiji obsojen na paralizo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559300 (6931) Invictus

Napadeni veleposlaništvi velike britanije in nemčije v Sudanu

Oddelek: Problemi človeštva
313448 (2836) Gandalfar
»

Slobodan miloševič (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17413056 (9291) Doman
»

V ZG napadli vlak SŽ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535858 (4663) Nejc Pintar
»

Slovenski mediji in kultura (ne)nasilja

Oddelek: Loža
283675 (3285) kuglvinkl

Več podobnih tem