» »

Anologni modem +ISDN linija?????

Anologni modem +ISDN linija?????

YiMMi ::

A dela anologni modem na ISDN liniji.....?
Imam ISDN terminal z dvema anolognima prikljuckoma
in bi rad stestiral en modem pa nikakor ne dela....
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

cekr ::

Da, mora delovati.
Če ga priklopiš na analogni izhod, mora zadeva delovati. Preden se razjeziš, ker ti ne poveže, izklopi zaznavanje centrale v nastavitvah za modem.

Han ::

Pa številko je tudi dobro imeti sprogramirano na ISDN terminalu za analogno linijo... ;)

Tomi ::

Jaz imam doma Gigaset 3070, pa ko nisem imel gonilnikov, sem dal analogno linijo na svoj 56k modem, in je delalo brez problema.
metrodusa.blogspot.com

Quickbeam ::

Samo ko kličeš ven z analognim modemom ali telefonom je treba klicat najprej 0 oz. * potem pa številko, vsaj pri meni (ko kličem s tel. najprej * za modem sem pa že pozabo al je 0 al *0 :8)).

Jack99 ::

[quote]Samo ko kličeš ven z analognim modemom ali telefonom je treba klicat najprej 0 oz. * potem pa številko, vsaj pri meni (ko kličem s tel. najprej * za modem sem pa že pozabo al je 0 al *0 ).[/quote] To je odvisno od centrale, pri men ni treba nič 0 vrtet.

__________________________________
Poslano s Klepetalnikom 2.0
http://ruleless.com/klepetalnik/

SLOWWWeb.net ::

modem ti mora delat, sam izklop zaznavanje linije,...men na 3comu [najboljši modemi, kar jih je telkom prodajal]dela normalno-uporabljam ga kot fax :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

rap3r ::

Ej tomi a ti k si dobu gigaset 3070 si inštaliru driverje k si jih zravn dobu? A maš xp? Jz mam in od takrt naprej mi jav blooscreen in da je ndis.sys file naredu error, zdej sm ugotovu da se mi ta file inštalira ko dam un cd od siemensa notr!?! Pomagi prosm!!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Tomi ::

Jaz sem zatežil na Telekomu, in so mi poslali gonilnike za Windowse Xp. Ker je bilo kar veliko povpraševanje, sem jih dal na svojo stran, kjer jih lahko naložiš.
Inštalacija ni problem.
metrodusa.blogspot.com

rap3r ::

JA tanx sam tud s tvojimi gonilniki mam problem in sicr tak: Post;((
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Tomi ::

Pojma nimam, kaj bi bilo..
Meni dela vse ok.
Sicer pa, kot kaj si namestil Gigaset, kot Dect base ali kot kaj drugega?
metrodusa.blogspot.com

rap3r ::

Tko kukr si napisu pod base je!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Toni a ti maš od siemensa talk&surf inštaliran?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Ja trenutno sm na dobrem starem 56k modemu! Zanima me če obstajajo za gigaset 3070 driverji tud od microsofta? XPji mi sicr zaznajo da je ... sam pol prav da cannot instal!!! Kere driverje si ti uporablu ko še nisi mel za xpje?!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Tomi ::

Najprej, če se zmotiš v tipkanju, naj ti bo, drugače mi gre pa n v mojem imenu precej na živce.
Ampak raje preidem k stvari.
Ne, nimam T&S, pa za inštalacijo je potreben postopek samodejnega zaznavanja, in sicer potem mu daš pot do datotek.
Prej sem pa imel tudi sam 56k modem na analogni liniji.
In uradnih gonilnikov še ni, ker ti večini ljudi delajo lepo.
metrodusa.blogspot.com

rap3r ::

Ej tomi sploh nism opazu! Res šele zdele sm vidu! Zdej sm v biosu dal pnp os yes in pa reset config data na yes in mi, zdele sm ene 5 min na netu, zaenkrat dela lepo, res pa da sm t&s, deinstaliru! Sam ful mi je ušeč tist tal and surf in bi ga rd mel!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Tomi ::

Ja, potem ga pa še enkrat namesti, pa bo ( če ne bo delalo, potem na žalost ne bo ).
Jaz sem pa premalo doma, da bi ga sploh preiskušal..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens Gigaset 3070 Težave v winXP

Oddelek: Strojna oprema
102000 (1451) yerow
»

Analogni telefon na razvezanemu dostopu ne dela

Oddelek: Omrežja in internet
53403 (3328) Chessman
»

Fax preko ISDN

Oddelek: Pomoč in nasveti
161301 (1159) romario
»

Analogen telefon preko ISDN-ja

Oddelek: Loža
51594 (1489) DMouse
»

I-SURF ISDN & WIN XP - Končno

Oddelek: Strojna oprema
61206 (1052) grizli123

Več podobnih tem