» »

I-SURF ISDN & WIN XP - Končno

I-SURF ISDN & WIN XP - Končno

grizli123 ::

Na tem linku si lahko downloadate gonilnike za WIN XP za Siemensov modem:

http://www.my-siemens.com/MySiemens/CDA...



PREIZKUŠENO!!!!!
Some people... they call me GRIZLI... :)

  • spremenilo: grizli123 ()

akulp ::

Kako ti je uspel to inštalirat??

Sem potegnil tiste driverje dol pa ne znam. A rabiš samo Pack1? Dej mi prosm opiš kako ti je uspel

Hvala!

aston ::

Ja mene tud zanima kako ti je to uspel!?? Kako si to naredu?? Al si se zmislu??

grizli123 ::

Zakaj pa bi si izmislil....

Namestitev modema poteka takole:

1. izvleci USB vtikač modema iz PC-ja (obvezno izvleči vtikač!!! Modem drugače ne bo pravilno deloval oz. sploh ne bo deloval, tudi če so nameščeni gonilniki)
2. Zaženi WIN XP
3. Priključi vtikač modema v USB!!!
4. WIN XP-ji bodo našli novo napravo SIEMENS Gigaset 3070
5. Določi pot do gonilnika in nadaljuj. Win XP ti bodo zatežili, da gonilnik ni preverjen iz MS strani, zato kar mirno ignoriraj sporočilo in nadaljuj.
6. Mislim, da boš moral vsaj trikrat določiti pot do gonilnika, zaradi namestitve gonilnika modema, ISDN WAN gonilnika....
7. Pojdi v nastavitve modema in nastavi povezavo na dve liniji...
8. Uživaj v surfanju...



BTW: Če se ne moreš povezati z obema linijama, boš moral nadgraditi bios modema. BIOS najdeš na Siemensovi strani. Programa TALK & SURF jaz nimam nameščenega ker sux, čeprav imaš nekaj dodatnih nastavitev - nič pametnega...

Namestite je potrebno prvi del gonilnikov... Drugi in tretji del je tako samo program T&S....

Some people... they call me GRIZLI... :)

aston ::

Ja sam jaz se nočem z obema linijama povezat! To mi je se zmeri sumljivo! Pa modem mi itaq v xp-jih zazna kot i-surf usb modem!! Ker firmware pa morm downloadat? K za I-surf usb ni nobenga firmwareja! HELP!!!:(

HardwareMaster ::

A so ti driverji tud za I-Surf USB modem? Ta ne spada v noben gigaset, se mi zdi.

grizli123 ::

Well, kaj se tiče I-SURF modema ločenega od centrale, ne bi vedel, če ti gonilniki delujejo z njim... Poskusi pobrskati po siemensovi strani. Jaz imam namreč Siemensov GIGASET 3070 bazno postajo, v kateri je vgrajen modem in ta zadeva zdaj končno deluje pod XP-ji... Lahko tudi pišeš na email od siemensa, pa ti bodo točno znali povedat...
Some people... they call me GRIZLI... :)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens I-surf ISDN adapter in WIN XP

Oddelek: Strojna oprema
101804 (1419) pchelpsi
»

Siemens ISDNmodem - telekom ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71240 (1122) -MiS-
»

XP in I-surf USB

Oddelek: Pomoč in nasveti
71140 (1038) sinicka
»

Nov BIOS za I-surf

Oddelek: Strojna oprema
131021 (809) JohnyB
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131817 (1545) JohnyB

Več podobnih tem