» »

Siemens Gigaset 3070 Težave v winXP

Siemens Gigaset 3070 Težave v winXP

||_^_|| ::




Tale zadeva je obupna (al sm pa jst). Vglavnem, znanec ma to stvar, dubu jo je pri telekomu v ISDN paketu. Zdej je kupu nov računalnik in ma valda windows XP gor.
Gigaset 3070 je pa tut ene vrste ISDN modem ki se poveže z računalnikom preko USBja. Vzamem lepo navodila, grem čez inštalacijo ampak nekje na sredi blokira, ne more odpreti porta in to je to. A ma kdo kakšne izkušnje? A obstajajo kakšni posebni driverji za win XP? Karkoli, ker nimam nobene ideje več.

Slowenc ::

Pokliči na 01 4746336. To je Siemensov center (v Trzinu, se mi zdi). Ti bodo 100% uspeli odpravit težavo.

Ko sem jaz inštaliral na win2k sem samo sledil navodilom za inštalacijo. Saj ti na CDju piše, za kater OS je . Na tisti številki ti bodo pomagal.
Skiny gate.

Jaffa ::

Če me spomin ne vara, ti driveri ki jih dobiš zraven od siola, ne delajo ! Tako da morš z njihove strani snet takšne ki delajo...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

mili ::

Sam imam ta modem in je res nekaj problema z inštalacijo, dela pa odlično. Gonilnike moraš naložiti nekoliko drugače, saj ti ne najde USB-modema. Isto zaženeš čarovnika, potem pa greš pod zahtevno dodajanje strojne opreme. Naložiš gonilnik in zadeva deluje normalno.

LP

||_^_|| ::

Modem mi je ratal instalirat, ampak problem je to da ne instalera se USB porta zravn in pol racunalnik ne more dostopat do modema. V navodilih pise da bi mogi bit poleg USB kontrolerja in USB hub, ce pogledas v hardware manager se USB nekidruzga.

ADF ::

Kaj pa se ti je zgodilo, ko si povezal modem z računalnikom pre USB kabla (moralo bi ti prikazat okno, da je našel novo napravo).

Če tega ni bilo, potem ti USB ne dela (morda je v BIOSu izklopljen kontroler)

ADF ::

Potem tukaj dobiš gonilnike (ko sem prvič to iskal, sem popi**** preden sem našel ta drek). Gre za to, da so enaki gonilniki za 3070 / 3075 / 4175 / 4170 modele:

http://www.my-siemens.com/com.aperto/My...

Slowenc ::

Si poklical tja?
Skiny gate.

||_^_|| ::

ADF: hvala za link

Slowenc: bom v sredo ko bom spet pr temu modelu poklicu tja če se kej zatakne

ADF ::

Zdi se mi, da pri nameščanju gonilnikov zahteva win XP CD, ker išče eno datoteko, ki je itak ni na tem CDju, pač pa pride zraven z gonilniki in moraš samo pot pokazat.

yerow ::

mam en problem k je sorodn temu problemu, pa me zanima če ma kdo podobne izkušnje in kako je problem rešu. stvar je taka: računalnik z Windows Vista basic 32bit(stvar je laptop ki ima vsiljen OS). na ISDN povezavo se veže prek gigaseta 4170. ko ga je lastnik dobil sm najprej poskusu inštalirat in ni blo ustreznih driverjov. po tem ko sm jih doma potegnu iz interneta, jih naložu na ta računalnik in utipkov nastavitve za Dial-up povezavo je use funkcioniral vredu. težava se je pojavla po enem tednu ko je lastnik nesu računlanik na delovno mesto. od takrat naprej računalnik noče več uporablat gigaset paketa kot modem(izpiše de v sistemu ni modemov). do zdej je nekej ljudi poskušal rešt težavo, driverje smo večkrat ponovno inštaliral... vse brez uspehov. poskusl smo tut z drugim laptopom in stvar je delovala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122193 (2072) Mac Gyver
»

Gigaset 3070 drivers

Oddelek: Pomoč in nasveti
112909 (2700) Tomi
»

Siemens ISDNmodem - telekom ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71240 (1122) -MiS-
»

I-SURF ISDN & WIN XP - Končno

Oddelek: Strojna oprema
61206 (1052) grizli123
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131815 (1543) JohnyB

Več podobnih tem