» »

Buffalo WBR2-G54 in DD-WRT problem

Buffalo WBR2-G54 in DD-WRT problem

rap3r ::

Naložil sem DD-WRT firmware na mojga buffalo WBR2-G54 kot piše v tem postopku:

link

Zadeva se uspešno naloži in use, samo nemorm se zlogirati v WEB interface. Sem probal že vse možne hard resete, password reset itd. samo še vedno se nemorm logirati.

Problem je v tem da se tudi preko telneta nemorem logirati in nevem kaj naresti kot da naložim nazaj original firmware.

Logirati se nemorem če naložim mini ali generic verzijo, to nima veze.

Rabil bi pomoče če je že kdo imel kaj podobnega kako naj resetiram password. Recimo na linksysu je šla zadeva brez problema in je default password prijel.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

amigo_no1 ::

Flashi še enkrat preko TFTP-ja.

jan01 ::

Kaj se sploh v browserju kaj pokaže? Naredi v cmd ipconfig -all in prepiši (oz: ipconfig -all > C:\izpis.txt pa samo skopiraš...)

Edit: Pa se vse naredil tudi tisto pri točki 4) After flash:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

rap3r ::

Sem probal že parkrat flashat pa je skoz isto.

Točke 4 nemorem narediti, ker se nemorem niti s telnetom logirat.

Zadeva odpre web interface, tisti status, ko pa kliknem na kkšn link hoče password ni me ne spusti notr...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

StratOS ::

Upam da uporabljaš pravo flash datoteko, flashanje torej ni problem.
Po flashanju se u/p dostopa spremeni :

ah and note : Username = "root", password = "admin"

Če se že pred loginom ne moreš povezati, preglej v manualu kakšni so username/pass ( default ) za tvoj ruter.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: StratOS ()

rap3r ::

evo sm uspel zrihtat.

Ko narediš flash v white russan, potem lahko kar tam narediš upgrade flasha in tam označiš erase particije, potem delujeta default password in login name.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Ok zadevo sem uspel uštimati.

Mogoče ve kdo zakaj mi pade hitrost interneta za polovico ko uključim azureus pa če tudi azureus downloada samo s eno osmino hitrosti katero imam?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

amigo_no1 ::

Nastavi si Qos kot je napisano tukaj:
http://snipurl.com/1hk9n

rap3r ::

Bom probal tole, samo sem opazil da če izključim firewall potem mi zadeva deluje skoraj s polno hitrostjo, bo tole na tem linku rešil problem tudi če uključim firewall?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

StratOS ::

Pri mreži si nastavi ip filter - število vrat, ter preglej dejansko število ip povezav ter povečaj število povezav.
DD-WRT je tudi v slo različici.Najdeš pod Status/Usmerjevalnik.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

rap3r ::

Število povezav sem povečal na 4000.

Nezastopim kaj si hotel s tem da je v slovenšičini, kaj mi to pomaga pri hitrosti?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

StratOS ::

Jaz imam jezik pač naštiman na slovenščino, kar lahko tudi spremeniš.
Za hitrejši dostop do nastavitev sem ti torej predstavil bližnjice hyperlinkov v slovenščini, jezik resda ne bo pohitril tvoj ruter. :D
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

rap3r ::

Sem si namestil tomato firmware in zadeva zdej deluje s polno hitrostjo, tako kot je treba...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Alfa Dog ::

Jaz imam podoben problem...
Sem poskušal flashat s Tomatom (po navodilih), vendar ima ruter še vedno naložen originalen firmware. Če poskušam flashat ponovno, mi javlja neko napako (kthx ali nekaj podobnega).

Ima kdo kakšen nasvet?:O

P.S.: Moj router je Buffalo WHR-HP-G54

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfa Dog ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dd-wrt firmware (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18721288 (4981) mtosev
»

Tomato Firmware 1.21 v slovenskem jeziku

Oddelek: Omrežja in internet
408311 (3407) Veron
»

Nov paket optike pri T-2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
18422869 (12426) amigo_no1
»

Nakup Ruterja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12713003 (9601) Pyr0Beast
»

Problem pri flashanju Buffalo WHR-HP-G54 - zaflashan router

Oddelek: Pomoč in nasveti
192986 (2358) Pyr0Beast

Več podobnih tem