» »

The Elder Scrolls: Oblivion : Shivering Isles

The Elder Scrolls: Oblivion : Shivering Isles

cloud ::

ok men se mi zdi da ste slisali zanjga in jst se sicer nisem dokoncal ampak na tem otoku se dogaja prava norisnica...:( ... in na zacetku je prav zanimivo da se moras kar teleportirat in pa vidis lep svet ampak...NOR!!!...novosti so orozja ...carovnije...sciti...in primadoni...je podobno kot v crokodilu ki moras zapreti portal prav tako kot na shiveringu islesu. ampak je pa drugacen portal kot da bi ven gledal nek .... diamant... ce ze mate kaj mnenja kr..derte se tu :))

Orbit89 ::

Sped bo šola trpela!:D
Na srečo bojo zdaj hmalu počitnice in bom še naprel užival v ogromni deželi v Oblivionu.

Kaj se kaj ve če so pobili hrošče, ki so bili krivi za sesuvanje, ko si igral z dodatkom?

LP

mojsterleo ::

shivering isles sem ze par dni nazaj obrnil in lahk recem da je zelo dober

hrosca pa zal se niso popravili, obstaja samo beta patch oziroma unofficial fix

cloud ::

no men se mi je sesulo vsaj 2x pol sm pa neki na crko B potem sm pa lahk igrau normalno:\
iiiiinnn pa koncal sem ... ama noro je, na koncu kar vl...no ne bom pokvaril vam zgodbo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cloud ()

DzorDzi ::

hm usi ka ste obrnl en uprašanje, se je komu tut zgodil: ko gres v predzadn quest v drevo unict kristale, da lohk dobis palco in se potem butat iz uno budalo ka ustvargreymarch, da pol se uklop en glitch da recimo ogenj, voda, ka tece v sobi in vrata se pocas odperajo oz stojijo pr miru ce si blizu njih?
question is do u feel lucky, well do ya punk?

mojsterleo ::

naletel si pac na znani animation bug, ki se pojavi nakljucno po ene 200 urah igranja
svinje kapitalisticne bethesdine ga zal nocejo popraviti, tako da ti ostane samo community fix, ki je dostopen tukaj:
http://www.tessource.net/files/file.php...

Mavrik ::

Em, beta patch je že na voljo en čas, ki ta problem odpravi. Tako da prosim, da paziš z žaljivkami.
The truth is rarely pure and never simple.

mojsterleo ::

animation bug obstaja ze odkar obstaja igra, pa ga se do danes niso popravili, kljub mnogim apelom
povzroca pa, da se igralcem, ki igro igrajo dalj casa z enim likom(cca 200 ur) zacnejo ustavljati sekundarne animacije (animacije ognja, urokov, vrat, dvigal,...)

beta patch pa popravi samo REF ID bug, ki povzroca izginjanje predmetov in podobne nevsecnosti
pa se tega patcha najbrz nikdar nebi bilo, ce se ne bi komuna zbunila do amena in je o fijasku obvestila ama vse mrezne cajtunge

Zgodovina sprememb…

DzorDzi ::

Mojstru se morm tle u bran postavt patch poprav tist problem neki iz ID men pa ne res problemaanimacij, ker zadeva tocno casovno not udar, model thanks za resolution.
question is do u feel lucky, well do ya punk?

jamiroq ::

eno vprašanje: kako se shivering isles obnašajo z neuradnim oblivion popravkom? samo namestim čez ali ga moram odstranit in namestiti čez vanilla oblivion (oz. čez zadnji uradni popravek)?

Mavrik ::

Jaz sem namestil neuradni popravek po inštalaciji Shivering Isles. Glede na to da se Shivering Isles obnaša kot kerikoli drugi dodatek (.esp file je), verjetno ni neke pomembnosti pri zaporedju inštalacije.
The truth is rarely pure and never simple.

DzorDzi ::

ta zadeva je tok kul zdej pa se se ne glitch pojav, da te merchanti zasledujejo, unadva kovaca v new sheothu ti pa nocta vec orozja/oklepa izdelvt
question is do u feel lucky, well do ya punk?

mojsterleo ::

@jamiroq

odsvetujem instalacijo beta patcha, ker pride official verzija v ponedeljek
ce si ravn ozacel igrat SI, raje instaliraj unofficial fix, ki ga dobis tukaj:
http://tessource.net/files/file.php?id=...

instaliras ga tako, da downloadas , das v imenik oblivion\data in v launcherju oznacis doticni .ESP

@DzorDzi

ti pa imas res smolo, ker je utrgan AI trgovcev prvi znak hrosca REF ID
hrosc je progresiven in zelo unicujoc, zato TAKOJ prenehaj igrati in instaliraj beta patch, drugace se ti bo unicil save game


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls 5: Skyrim (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Igre
1818304400 (3818) oo7
»

Shutdown problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
231239 (995) Meizu
»

Operation Flashpoint 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
925335 (4137) laught
»

AGP or PCI??

Oddelek: Kaj kupiti
332030 (1469) Meizu
»

Age of Mythology

Oddelek: Igre
412340 (1890) Crazy Frog

Več podobnih tem