» »

Anime

Anime

Primoz ::

Kaj menite o uvedbi novega oddelka v forumu o animah. Moderator bi bil verjetno Gandalf? Za? Proti?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

goba ::

ZA!

BC3 ::

brezveze:|
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

GaPe ::

Anime all the way!

:)
Don't steal! The government hates competition.

CWIZO ::

ena najbolj glupih stvari takoj za telebajski in palčkom davidom
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Gandalfar ::

eh ker ignoratski odnos ... si sploh poskusil pogledati kaj drugega kot Pokemon na TV3?

element ::

Cool, mogoče se bo pa obnesl... :\

Predator ::

za! :D

whatson ::

Že pred letom sem predlagal oddelek Linux, ki bi se pa nedvomno bolje obnesel kot pa Anime.

:)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Gandalfar ::

jah sej Windows oddelka tud ni ane? Sej mas OS pa Software oddelek.

ChiefThunder ::

hmm, od kod pa to kar naenkrat? Brez zamere, sam zanimanje za anime je tukaj bolj ne, kot ja...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

kuglvinkl ::

Anime: itaq!

Linux: še urgentneje.
Your focus determines your reallity

OldSkul ::

Škoda se je matrat s tem!

Gandalfar ::

ah sej probamo lahko. Ce pa nau slo bodo pa admini ukinl temo. Mogoce se bo pa izkazal, da majo slo-techovci radi Animeje :)

sketch ::

Mislim, da se stvar ne bi obnesla... anime ima se vedno dokaj marginalno skupino obozevalcev. Treba se je izogibati parceliranju foruma na prafaktorje, ker se sicer izgubi preglednost. Ze zdaj se stevilo pododdelkov nevarno bliza kriticnemu nivoju, IMHO.

V bistvu bi se stvar obnesla edino pod pogojem, da se preseli na s-t celotna user baza iz AnimeSlovenije, kar je pa ze rahli nesmisel - saj ima a-s svoj server in lahko postavi lasten forum, ki se bo zagotovo bolje obnesel kot s-tjev oddelek.

Lahko bi edino ustvarili oddelek za diskutiranje o filmih nasploh (kar naj bi bil DVD section, le da se je le-ta prelevil v bolj strojno usmerjeno stvar...), ter bi tja spadal tudi anime...

Skratka, ceprav sem dokajsenj fan animeja, glasujem "nay" :))

lp
s.
Adapt and overcome.

jRk0 ::

Sicer nisem nek velik poznavalec animeja, ampak sem za, saj bo tako se več ljudi spoznalo čare te zvrsti...
You fuck up once, you loose two teeth.

CWIZO ::

Sej bo anketa pokazala kako in kaj, ne ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

rasta ::

> Sej bo anketa pokazala kako in kaj, ne ?
Ta anketa je bolj okras kot pa kakšen resen pokazatelj ljudskega menenja. Namreč, zagovorniki glasujejo vsak dan, medtem kot drugi nove ankete sploh ne opazijo ...

Sicer pa anime ni softver, se pravi ni to, kar naj bi ST promoviral ...

Glede promocije animov ... Svoj oddelek se mi ne zdi prava promocija ...

Zleda pa, da imajo filmarji velik lobi na tej strani. Najprej DVD sekcija, sedaj pa še anime ...

Elemen_T ::

ja a lah Anime.
Mate tolko stvari, vi bi pa anime odprl. Absurd. Resnični absurd.

- Linux
- Šport
- Knjige
- ...

Mogoče se bo kdo vprašal, če ni za vse te zvrsti prostor že v loži...A potemtakem gledano je prostor za Anime prav tako v loži. (moje) naštete zvrsti pa so vsekakor bolj aktualne kot Anime, za katere se interesira mogoče največ 5% slotecharjev.

Jest predlagam takole.
Odprite kategorijo "Animator" kjer debate nebi tekle le o Animah, pač pa tudi o Futurami, Dragonballu,...in ostalih japonskih animatorskih pogruntavščinah.
Kaj pravite?

Gandalfar ::

dragonball spada pod Animeje.

Futurama pa je produkt ameriskega kapitalizma ;-)

Thrivial ::

Mene osebno ne interesira prav nic. Sem pogledal nekaj animejev, ki so bojda v svetovni spici(na celu z GITS), a name razen solidnosti niso naredili nobenega vtisa. Enostavno ne preskoci iskrica; tako da PROTI.

Sicer je pa Elemen_T kar realno orisal stanje...

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

R0K ::

Mislim, zakaj za vraga bi pa zdej kr naenkrat odprili oddelek Anime ?! Kva se sploh tm noter češ menit ?

Elemen_t ma boljše ideje ..

Jst bi dal tkole :

1. Linux, 2. Šport, 3. Glasba, 4. 3PM (kjer bi lohk kritizirali prek vsega kok bi hotli, vendar to samo v tem oddelku), 5. Anime ? ,...

Nemelk ::

nekako anime ne spadajo na slo-tech... torej, PROTI!8-)
Nemelk ™

whatson ::

Jep jep jep!

We want Linux. :)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

pozorhudmaček ::

Rad bi predvsem videl oddelek knjige, čeprav je ta na Jokerjevem forumu, ampak rad bi videl tudi kakšno je kaj klele stanje. Proti animejem nimam čisto nič, čeprav mene ne navdušujejo. Če jih boste dali gor, jih pač boste. Nič narobe. En del ne škodi, lahko pa zelo koristi, zato je vseeno ali ima forum 4 oddelke ali pa 100. Tistih 100 lahko itak prekineš s funkcijo, da jih prikaže samo takrat ko sam želiš, tako da to ni problem. Seveda, sem prepričan, da v slo-techovi moči je, da kaj takega naredijo.

Sicer pa kot sam pravim:Boste videl. Če se bo obnesel, pustite, če se ne bo pač zbrišite. Če imate moderatorje, da bi zadevo upravljal, skorajda ne vidim razloga zakaj ne bi tega naredil. Osebno sem mnenja: Bolj več, kot pa manj, oziroma, tisto več lahko še vedno popraviš, da bo enako originalu. Tako je vsaj pri računalnikih, kjer kladivo in švajzer zamenjajo enice in nule.

Lahko bi naredili forum, za izdelke. Recimo predstavitev izdelkov ki so jih forumaši naredili. To lahko obsega vse: Od predstavitev programov, do modificiranigh ohišij. Nekakšno mnenje o izdelkih torej.

Če malo pomislim, potem se Za:)

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Namest 'anime' oddelka bi dal lahko oddelek 'film' al pa 'TV' al pa kej tazga, kjer bi se pogovarjal o umotvorih holivuda, nadaljevankah, filmih v kinu in nasploh in nenazadnje tudi o animejih. To bi blo po moje velik bolš.

BigFoot ::

se strinjam z Bartom. sam sebe sicer smatram za Anime fana, samo glih tko pa mislem da bi bla ena sekcija samo za anime nekako odveč.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

BaRtMaN ::

Ja, sej je logično: če bi mel 'anime', bi hotl še film, strip, risanke,... 'film' (al pa kej tacga) bi pokrival veliko širše območje. Torej jst sm PROTI 'animeju' in ZA 'film'

PaJo ::

Ja saj nekaj takega se bo verjetno tudi zgodilo, en del foruma bo namenjem kao filmom, pod tem pa se bo dalo debatirat o vseh zivih tv in kino produktih, malo potrplenja se samo rabite:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

BaRtMaN ::

No, mam tud jst podobne ideje kot admini.:D

Lunik ::

whohoo!
a bo zgleda tudi oddelek webdizajn?? :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

anime & manga (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15013954 (664) DjJuvan
»

Kateri anime mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11214952 (6722) predi
»

Kateri animeji so vam dobri?

Oddelek: Sedem umetnosti
325349 (4869) BigFoot
»

Peticija za anime

Oddelek: Novice / Obvestila
112089 (2089) element
»

Anime

Oddelek: Loža
313057 (2653) Goku

Več podobnih tem