» »

1000 Mhz Duron

1000 Mhz Duron

BustA ::

Kupujem nov procesor, ker nimam denarja za XPja, sem se odločil za durona 1 Ghz.
Zanima pa me mnenje lastnikov dotičnega proca. Kako se obnese, temperetura, navijanje, ...

Aja plato pa mam ASUS A7V 133:D
Devide Et Impera

Boško ::

Jaz sem z njim zadovoljen! Malo manj z mamaplato, ker ni načrta, kako mu voltažo dvignt nad 1.85V. Men dela stabilno na 1266MHz, z več napetosi bi šel pa še višje, saj se mi zbudi pri 1400Mhz!!!

Temp okol 35*C z doma narjenim vodnim!

L.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boško ()

OZZY ::

Jest sem tudi z njim zadovoljen. DO kok gre ne bom probal dokler ne bom uštimal vodnega.

Ampak glede na to, da bi lahko dvidnil voltažo z plato do 2v mogpče visoko (možnost dviga voltaže za 10% v biosu-se pa še povežejo l7 mostički.)
Go with the flow.

krucymucy ::

predvidevam, da maš gigabyte plato... a ti misliš da gre tistih +10% kar v nedogled...

Boško ::

OZZY: Kako? Se lahko malo volj razpišeš o teh mostičkih?>:D

OZZY ::

krucy: Ja je od gigabyta.

Nuklearc: Mogoče sem malo narobe napisal. Ko se povežejo L7 mostički dobiš defoult napetost 1,85V. Ko pa dodaš še dvig za 10% v biosu pa dobiš malo več kot 2V, kar pa prinese kar nekaj mhz več.
Go with the flow.

krucymucy ::

u zanimivo ... si probu al si sam kje vidu?

Boško ::

Kaj to ''podpirajo'' sam plošče od gigabyta??

OZZY ::

Krucy: Sem videl v praksi pri enem mojem frendu. Sice mu ne kaže 2v ampak malo manj 1,97. Samo to je pač odvisno od čersa drugega.

nuke: Ponavadi imajo plate možnost v biosu dat voltažo do 1.85. Gigabyte pa je pri nekaterih platah to malo drugače reši. Voltažo lahko dvigneš za 5, 7.5, ali pa 10%. Ampak ponavljam samo pri nekaterih platah. Ena taka je 7vtxh, kijo imam tudi jat in frend.
Go with the flow.

krucymucy ::

pa jest tud! samo zanimalo me je - če se pač da na tak način jo prevarit ... ja da se jo ... men kaže 1,97 max. na 1,5G na 1.33G pa 2,00 ... zanimivo ... sam navit ga pa ne morem nč bolj!!!

Boško ::

;(( ;(( ;(( Mislim, da je to zadnja MSI plošča v moji škatli!!!!! RESNO!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pa mi je uspelo! :>

Oddelek: Navijanje
111467 (976) Dr_M
»

How to AMD Duron

Oddelek: Navijanje
401775 (1286) HyperKiller
»

L7 mostički

Oddelek: Navijanje
16942 (718) ChiefThunder
»

Priporočam: barvanje L7 mostičkov

Oddelek: Navijanje
211633 (1267) Zucko
»

OC Athlona

Oddelek: Navijanje
6872 (707) ChiefThunder

Več podobnih tem