» »

Rabim pomoč

Rabim pomoč

Tashaa ::

Lep pozdrav
Malo prej sem se registrirala na to stran, zato se ne znajdem še ravno najbolje. Opravičujem se, če ta tema ne spada sem, ampak rabim vašo pomoč.
Na mobitel smo posneli nekaj prisrčnih prizorov našega novega kužka, sedaj pa bi to radi spravili na računalnik. Ko si ta video pošljem iz telefona na email, mi potem napiše tole:
"The file does not have a program associated with it for performing this action. Create an association in the folder options control panel."
Šla sem v "control panel" in našla "folder options", vendar pa ne vem, katero možnost nato tam vključiti, da bi to delovalo. Mi lahko pomagate?
Zanima me še, ali je to dovolj, ali pa rabi še kakšen poseben program za odpiranje teh videov iz mobitela. Če ga potrebujem, kje ga lahko dobim?
Že vnaprej hvala za pomoč.
Lp

sarpi ::

Tako je. Načeloma moblni telefoni zapisujejo video v 3gp formatu. Torej potrebuješ program ki predvaja 3gp video formate. Priporočljivo pa je da si priskrbiš "converter", ki bo spremenil format videa v računalniku bolj domače formate (avi. mpg,...).
Dobiš pa ga lahko tule

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sarpi ()

Tashaa ::

Hvala za odgovor. Program sem pravkar instalirala. Upam, da bo delovalo, če ne pa pridem nazaj še mal sitnarit:8)
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

motorola v 360!

Oddelek: Mobilne tehnologije
482895 (1503) schranzek
»

Popravljanje datotek-.jpeg (slik)

Oddelek: Pomoč in nasveti
81239 (1113) amigo_no1
»

NUJNO!!! noce mi programov odpirat

Oddelek: Pomoč in nasveti
111424 (1167) kljucavnicar
»

Po izvedbi cut/paste na istem disku dotične datoteke preprosto niso več funkcionalne

Oddelek: Pomoč in nasveti
5865 (776) atlako
»

WinXP in varnost

Oddelek: Operacijski sistemi
6946 (800) Mr.B

Več podobnih tem