» »

NUJNO!!! noce mi programov odpirat

NUJNO!!! noce mi programov odpirat

kljucavnicar ::

Naj za za zacetek opisem kaj sem delal predn se mi je to zgodilo.
Racunalnik mi je delal vredu, nato sm ga izklopil da bi namestil 80mm ventilator
ko sem ga namestil sem vklopil sam kabel za elektriko in prizgal racunalnik(upam da tuki ni kej narobe), da vidm kaksna je luc na ventu.Po koncanem vstavljanju preostalih kablov(med tem sem ze ugasnil racunalnik),
sem prizgal comp pol se je pa zacel. Takoj po koncanem nalaganju windowsow(tist crn ekran kjer pise windows xp)pol se pa pokaze tist pozdravni ekran mi takoj vn vrze promt in v nje pise neki sm je v eni taki cudni pisavi ki je ne znam brt, pol je pa spodi se gumb ok in ko pritisnem gumb mi gre v windows in ko se mi zacnejo nalagati programi mi javi tist da jih ne prepozna tko kot k mas uno ikono ki jo comp ne prepozna(take bele ikone z kvadratkom notri in pikicami) tako sporocilo. Pa tudi ko hocem predvajati kaksn film mi javi napako v kateri pise: This file does not have a program associated with it for performing this action. Create an association in the folder options control panel. pa sm probu pa ne pomaga.

Pa oprostite k slike ne morm dt gor ker mi nuben program ne dela da bi sliku


Hvala za vse odgovore

kljucavnicar ::

sej recimo filme lahko gledam ce dam Open with...
pa sej programi sigurn delajo sm jih ne morm zagnt k so vse ikone neznane

LeChef ::

Klap,
sem imel isti problem, pa sem pod možnosti mape (folder options) kliknu vrste datotek/nova/odtipkal pripono EXE, pod dodatno pa izbereš application. Enako sem naredil za pripono LNK pod dodatno pa izbral shortcut, pa je potem vse delal.

kljucavnicar ::

ej hvala ti 10000000x

ej res

kljucavnicar ::

ej zdej se mi vsakic ko restartam comp se mi isto nardi pa morm se enkrat nastimat. exe pa. lnk

LeChef ::

jest sem enkrat naštimal pa vse ok dela. probi še s system restore na čas pred problemom

kljucavnicar ::

jah nism delu restore pointa in ali jje se kaksna druga moznost ( sm ne formatiranje)

kljucavnicar ::

brisi prejsno sporocilo ssm neki narobe razumel

ej a ta restore point to kej zbrise podatkov al sm da registr na tist cas

kljucavnicar ::

fak brisi prejsno sporocilo

ej sm dou restore point pa ne dela sm veckrat probu na razlicen datum pa vseen ne dela mislm napise me da ne more dokoncat restore point

tvich ::

Sej si šel že gledata za viruse?
Če ne: klik
V službi mi je Januarja letel naokoli SirCam virus (razne varijante) in ti si naštel čist vse simptome.
Pa napiši še vrednost:HCR\.exe\ iz registra.

Če maš virus bomo pa pol naprej rihtal

LP
And AC said, ''LET THERE BE LIGHT!''
And there was light--

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tvich ()

kljucavnicar ::

najdu mi je TSPY_CIMUZ, TSPY_AGENT.TQ, ADWARE_2020SEARCH, v registru mam pa value = exe file

kljucavnicar ::

sej zdej nimam vec problema z ikonami
sm mi se zmeri ob vstopu v windows napise sporocilo ki ga ne morem prebrat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15442999 (25039) BorutK-73
»

problem z virusi

Oddelek: Pomoč in nasveti
284475 (4180) solatko
»

Odstranitev antivirus 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
281819 (1467) Wox
»

ne morem PCja ugasnit

Oddelek: Pomoč in nasveti
231696 (1347) k4vz0024

Več podobnih tem