» »

Popravljanje datotek-.jpeg (slik)

Popravljanje datotek-.jpeg (slik)

_ZERO_ ::

Problem je naslednji: zrušil se mi je windows, tako da z mojega znanja ni blo več nobene možnosti razen formatiranja. Ker sem na C particiji imel ker nekaj uporabnih stvari, sem uporabil program EasyRecovery Professional, da sem dobil vsaj nekaj stvari nazaj, največji problem se pojavi pri slikah, namreč piše lasnost slike, velikost,ime, .. ampak slike ni, napiše "predogled ni na voljo"
Obstaja keteri program da bi popravljal te datoteke ali naj uporabim kater boljši format recover program?
hvala in LP

Matev ::

V katerem programu si pa skušal odpreti sliko?

_ZERO_ ::

Normalno v Windowsu.. se pravi Windows Picture Viewer, pa z ostalimi tudi ne gre

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _ZERO_ ()

ZdravkoČolič ::

prej bi lahk windowse na nov hdd naložu po bi pa slike iz starga skopirov>:D

_ZERO_ ::

aja sem pozabil napisat.. to sem probal ampak mi je napislo "dostop zavrnjen"

Matev ::

Če imaš datoteke in jih ne moreš odpreti, potem je malo verjetno da ti jih bo uspelo popraviti.

Poskusi odpreti v fotošopu...

Pa če ni predogleda - je čisto vseeno.

Če ti jih uspe odpreti jih samo ponovno shrani in boš predogled ponovno dobil.

amigo_no1 ::

Problem je naslednji: zrušil se mi je windows, tako da z mojega znanja ni blo več nobene možnosti razen formatiranja
Če ne veš kaj delaš potem raje riskiraj 5000 tolarjev in nesi računalnik na kvaliteten servis ,da ti naloži jo windowse na novo (brez formata!)

aja sem pozabil napisat.. to sem probal ampak mi je napislo "dostop zavrnjen"
partcijo(e) imaš formatirane v NTFS ,zato boš moral nastaviti "Security" nastavitve


To display the Security tab
Open Folder Options in Control Panel.
Click Start, point to Settings, and then click Control Panel.
Double-click Folder Options

On the View tab, under Advanced settings, clear Use simple file sharing [Recommended].

http://support.microsoft.com/kb/307874

How to gain access to the System Volume Information folder
http://support.microsoft.com/kb/309531/
->zelo podobno kot pri tebi (označiš fajle -> desni klik -> properties -> zavitek Security -> in dodaš "sebe" oziroma "Administratorja" .


Najverjetneje ti recovery program ni povrnil čisto vshe bajtov od slik , kajti jpg fajli imajo header (če ga ni ti noben program ne bo odprl teh slik brez headerja)

_ZERO_ ::

Ta problem "dostop zavrnjen" je bil samo pri mojih dokumentih, ko sem disk dal v drugi Pc na slave, pa enako tudi ko sem na novo naložil windows na isti disk, brez formatiranja, vedno isto. Kot da nebi bil administrator in mi nebi dovolilo vstopa. Ali je to ta problem?

Se pravi glede recovery, če uporabim kateri drugi program lahko najde več deluječih slik ali bo isti problem? Kr to bi pomoje moral uporabiti takoj po formatiranju, jaz pa sem že naložil windowse gor in potem uporabil format recovery.. je zato mogoče toliko poškodovanih?

Če je mogoče to poporaviti z drugim recovery programam im priporočajte enega drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _ZERO_ ()

amigo_no1 ::

Da.

DA (zelo velik DA).


A jaz mogoče pišem po kitajsko ? Če ne , potem imaš velike težave z razumevanjem mojega sporočila

Ko boš razumel kako se popravi za mapo "System Volume Information folder" boš lahko popravil tudi za tvoje "nedostopne" fajle.



Diagnostična orodja in reševanje podatkov s trdih diskov
KJE:
http://www.slo-tech.com/script/forum/iz...
ČISTO NA VRHU


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pobrisati datoteki, kjer nisi owner?

Oddelek: Operacijski sistemi
9955 (550) subby
»

NOD32 ali Avast?

Oddelek: Informacijska varnost
368104 (7305) bluefish
»

Odklepanje mape

Oddelek: Pomoč in nasveti
71503 (1406) ziciko
»

Windowsi se nočejo zagnati

Oddelek: Pomoč in nasveti
161481 (1339) R33D3M33R
»

prosim za pomoc NUJNO !!!!!!!!!

Oddelek: Programska oprema
51090 (1047) G2

Več podobnih tem