» »

DivX player za podnapise in cel zaslon!

DivX player za podnapise in cel zaslon!

element ::

S katerim predvajalnikom za divx lahko gledam podnapise in da raztegnem sliko čez cel zaslon, da je cela slika, nič robov črnih.
Thnx :)

matic ::

"Mayo project" al neki tazga.. ce gre na strani divx.com divx.org pa to pa ga bos najdu.. notri mas res vse.. da ti film po defaultu predvaja al pa ga sam raztegnes na navaden ekran ce je posnet kot "filmso platno" in obratno.. poleg tega mas tut za podnapise pa se tipke so ql.. R-rewind F-forward SPACE-play/pause S-stop :) Pa tut v na desno tipko dobis cel meni da lahko dostopas do res vseh funkcij.. meni se je edino zgodilo da mi je pri enmu filmu zastekal ce sem previjal/dajal naprej ali nazaj film.. v takem primeru pa uporabis win media player.
... pri vseh moraspa itak imet DiVX codec

whatson ::

Micro DVD player..
podpira divx, full screan, subtitle,
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

CaqKa ::

micro dvd ma probleme z overlay.... sploh pa newem ce ti bo sliko raztegnil čez cel zaslon brez crnih robov (to ni isto kot full screen opcija)
bsplayer ti to(raztegovanje brez crnih robov) omogoca z pritiskom na tipko "a",
za project mayo pa newem, še nisem uporabljal

btw folk kdaj se boste navadli da za taksne stvari je treba it na strani doom9 in DivX digest?

cyber ::

uporabi Bsplayer pol pa klikni na panscan 0 pa boš imel sliko čez cel ekran brez črnih robov se pravi bo format 4:3 in ne 16:9

element ::

Hehe, thnx fantje, sam sm že itaq BSP najdu, pa podnapise tud, ampak thnx vseen. :D

zlickon ::

SubSync

krucymucy ::

Jest tud pravim, da je micro DVD cist kul programcek!

whatson ::

Jep... MicroDVD je ok... samo imam eno vprasanje glede microdvdja verzija 1.2... vam je uspelo usposobit podnapise v tej verziji, ali je napaka samo pri meni?
micro dvd 1.0 dela brez problemov...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Huey P ::

whatson;

Meni na MicroDVD 1.2 tudi podnapisi zajebavajo. Do sedaj mi jih je uspelo usposobiti samo enkrat...

A z 1.0 dela brez problemov???

..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Ja, z 1.0 men ql delajo, z 1.2 pa še nism probu... :))

krucymucy ::

Jest mam 1.1 in dela bp! Za 1.2 pa ne vem, bom probu!

eraserr ::

meni dela MicroDVD 1.2 dobro, sploh podnapisi, če vam serje odklopite transparent subtitles, pa bi moral bit uredu

whatson ::

ok, bom probal...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

BoBi ::

Pritisneš tipko F 'Select movie source' in izbereš 'QUICKINI' pol pa 'Eject CDs' in izbereš .avi, cancel, podnapise. To je to.

krucymucy ::

Men tud dela verzija 1,2 cist kul!!!
Sem pa odkluku tist transparent swubtitles po eraserjevem predlogu! TNX eraser!!!

whatson ::

Ok, tnx ppl,... zadeva dela... :8):D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

pivmik ::

Ce tako hvalite MicroDVD potem se niste sprobali BSPlayer.
LP, Gregor GRE^

goranTNT ::

Ja Bsplayer je kr dobr, ma dost vec funkcij kot MicroDVD. Zdej ne vem zakaj eni hocejo sliko cez cel ekran saj jo to ful razvlece. Kot em so ponavadi Divx filmi v formazu 16:9.

Itak pa je najbolsi predvajalnik PowerDVD sam ka ne mores podanapisov gor dat.:))

element ::

Ja to itaq, sam a lohk u Power DVDju gledaš divxse? :\

faca9 ::

Tudi sam sem redno uporabljal MicroDVD player za gledanje DIVX filmov. Pri verziji 1.2 so se mi pojavile težave s podnapisi.
Preizkusil sem BSPlayer, ki mi deluje odlično.

Vse skupaj se sliši kot poceni TV reklama, vendar bom vseeno ostal na BSPlayerju.

Kriko ::

Kaj pa ZOOM PLAYER ni nobeden probal??
Videz vara, pomembna je funkcionalnost!!

hanuman ::

Probal najper micro dvd. Ful zadovoljen do začetka zajebavanja. Kasneje našel BSplayer in takoj odstranil še zadnje sledi micro dvd z diska.stop:))
Quake or be Quaked

hanuman ::

Hej a men kej zeza da nevidim vec zvezdic in cinov al to ne obstaja vec
Quake or be Quaked

cyber ::

Koala player pa verjeten ni nihče probal sicer kar se tiče slike se lahko bs player skrije kvaliteta slike je dost boljša kot pri ostalih playerjih.. pa še osnova je format 4:3 in ne gllede na to da je film v 16:9
Je zelo dober sam škoda ker je demo verzija pa še podnapisi so dost bolj vidni in večji so.

Kriko ::

Hanuman!
Zvezdice so ukinjene ker so ugotovili da ni primerno da se podeljujejo na bazi količine odgovorov, bolj primerno bi bilo na bazi kvalitete ampak kdo bo to vse spremljal, tako da so jih ukinili!!
Cyber:
Povej točno ime in verzijo Koala Player-ja in bomo probali uredit serijsko!
Piši mi na mail!!

cyber ::

serijsko cifro koale to bo pa teško ker crack ne obstaja ker je še čist nov program in ni zelo znan.

zile ::

To je Windows Media Player 6.4, al pa superiorni PowerDivX NextGen 3.0, ki ga dobiš na tukaj.
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Divx podnapisi v WIN2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
141160 (983) zile
»

micro DVD

Oddelek: Zvok in slika
191241 (903) Kaiser
»

win 98 + bsplayer: ni podnapisev

Oddelek: Zvok in slika
151500 (1366) LojzePek
»

Micro DVD vs. Windows media player

Oddelek: Programska oprema
121278 (1113) matevzm
»

Podnapisi in avi?

Oddelek: Zvok in slika
132398 (2178) matevzm

Več podobnih tem