» »

WIRELESS ROUTER + USB PRINT SERVER

WIRELESS ROUTER + USB PRINT SERVER

apachee ::

Torej rabil bi brezžični router, ki je tudi print server, torej da lahko vsi računalniki printajo ne glede na to kateri je prižgan.

Hvala.
You can't win without The Finn!

zee ::

Asus WL500g Premium
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

apachee ::

Ma za ta router sem slišal vse RAZEN kaj dobrega, tako da mislim da ga ne bom kupil.

Še kakšen predlog?
You can't win without The Finn!

zee ::

tale router imam doma in nimam prav nobenih tezav z njim oz. sem jih imel dokler nisem nalozil Olegovega firmware-a, ki je drasticno izboljsal delovanje te zadevice. Pa se nekaj: sam sem kupil tale router zgolj in samo zato, ker ima vgrajen print server.

Na ST je tema prav o tem routerju, kjer si lahko preberes se vec mnenj o tem routerju. Vecina tezav, ki jih imajo ljudje izhaja iz uporabe originalnega Asusove firmware-a, ki je dejansko zanic.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

apachee ::

Kakšen je pa kaj domet in pa tmogljivost tega routerja?
You can't win without The Finn!

zee ::

domet je zal manjsi kot pri mojem starem Linksys WRT54G (2.0), vendar se vedno pokrijem vec kot tri cetrtine prvega nadstropja v hisi, pri cemer velja omeniti, da je router postavljen v pritlicju.

zmogljivosti: zaenkrat dela vse tako kot mora. tiskanje dela, P2P tudi, kar moram nastudirati je, kako bi gor namestil NTP streznik, ki bi nastavljal uro vsem racunalnikom v hisi. povedano drugace, v dveh mesecih ga se nisem nikoli resetiral. Na njem tece Olegov firmware, originalni Asusov firmware je zanic: nestabilnost, dolg zagon, malo moznosti za nastavljanje.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

nonenone ::

jaz sem gledal en asus router novi model 700, ima tudi vgrajen trdi disk in dva usb, multifunkcional baje, precej je drag, 63 tisoč sit, a je to kaj dobro, se splača vzet

Qcube ::

Tudi jaz imam Asus Wl500Gp in sem super zadovoljen. Seveda sem takoj ko je prišu iz trgovine naložil gor Olegov firmware.

Pa še paste iz enega foruma:

The differences in hardware:

WL500 Premium = 266MHz Processor, 8MB ROM, 32MB RAM, 2x USB 2.0
WL700gE = 300MHz Prozessor, 2 MB ROM, 64MB RAM, 160GB HDD, 3x USB 2.0


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61981607 (13368) brez-imenko
»

Router ASUS WL-520GU PROBLEM!!!

Oddelek: Omrežja in internet
61538 (1165) vbohinc
»

ASUS WL-500gP in T2

Oddelek: Omrežja in internet
81067 (951) zdravc
»

kter Wi-Fi kupt

Oddelek: Kaj kupiti
433483 (2248) trnvpeti
»

Kako nastavit WLAN ASUS WL500g (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
697596 (5340) DixieFlatline

Več podobnih tem