» »

Kateri RAM 800 MHz kupiti?

Kateri RAM 800 MHz kupiti?

lovro ::

Zanima me kateri ram kupiti :
- Patriot PATRIOT 1 GB DDR2 ram, 1GB PC2-6400, 800MHz, s hladilnikom, PSD21G8002H
- Ram OCZ 1 GB DDR2 ram, 1GB PC2-6400, 800MHz, s hladilnikom, XTC hladilnik CL5

Ne najdem nobenega testa ker je boljši dobil sem sam višji razred ramov na testu: PDP Patriot Extreme Performance in OCZ Gold GX XTC Revision 2 PC2-6400 sam te so predragi.
Tiste kere sem omenil pa pride eden 75 € drugi pa 79 € . Prosim za pomoč hvala!


lp
lk

OldSkul ::

OZC so dobri, tudi za navijat... Kupi te!

nonenone ::

obadva sta dobra, kupi v paru , da kasneje ne boš imel težav, pa še mal ceneje je če kupiš uparjen 2x1Gb, lp

stasky007 ::

zdrago, član kupuje 1GB ti pa o uparjenih 2x1GB???
Lovro, ti kupi OCZ, ne fališ nič!!!
Stasky

OZZY ::

vzemi crucial rame pri funtecu 2x1gb za 180 evrov ..imajo tadobre čipe gor....mel na testu iste, ki sem jih dobil iz nemčije...Letijo na 1000Mhz brez problema...
Go with the flow.

nonenone ::

samo svetoval sem uparjene rame, ker vsak po nekem času kupi še en ram in potem težko dobiš čist enakega, ali pa težko, samo dobronamerno sem predlagal, lp

stasky007 ::

zdrago: pa saj dobiš za !GB tudi 2x512 uparjene... glede na to da imajo danes plošče skoraj vse 4 slote je kasnejša nadgradnja povsem enostavna (s še 2 uparjenimi)... no odvisno kaj kupuje...
Stasky

joker16_7 ::

OZZY: Ja, letijo na 1000+ MHz, ampak na katerih latencah me zanima......:\ .......CL5?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Ufi ::

Mene zanima vase mnenje o tem ramih. Klik
V funtechu so za 179€.
ALi se mi splaca katere druge kupit al so ti kulj

Hvala za mnenja

OZZY ::

Vzemi crucial za 175 evrov..na teh geilih pa so verjento elpida čipi gor...večina ddr800 ramov v 2gb kompletih, ki so tok pocen majo te čipe gor.
Go with the flow.

Ufi ::

Sam crucial je PC 5300 in ma manjso frekvenco. Kaj se ga da potem tolk nabrit, da deluje hitrejse kot Geil?

joker16_7 ::

Odgovor je da. Mislim, da jih je Shark imel nekaj časa nazaj na testu in so leteli krepko preko 1000MHz. >:D

P.S. Važni so čipi in ne prvotna frekvenca ter latence. Čipi fantje, čipi.......:D.....Pa seveda človek, ki jih dobi v roke.......>:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

OZZY ::

elpida čipi grejo nekje do 900 medtem ko ti crucial na minimum 950+..Vsaj 4 komplete ki sem jih mel s temi čipi so šli minimal tok..
Go with the flow.

Čmrlj ::

Link do testa value micron d9 ramov ( crucial). KLIK

Ufi ::

Lepa hvala. Meni to bas ni blo cist jasno, pa ne bi rad kesa stran metal za skart robo;)
Hvala vsem se enkrat za nasvete. Grem kar po crucial rame

LP Ufi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri ram naj vzamem??

Oddelek: Kaj kupiti
473759 (1918) svetetko
»

Kere RAME za navijanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Navijanje
39628314 (15049) smarty
»

kateri RAM: OCZ ali Super Talent in pa napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
271473 (1095) Čmrlj
»

Nakup nekaterih komponent

Oddelek: Kaj kupiti
131330 (1094) Matthew
»

Katere DDR2 Rame priporocate?

Oddelek: Kaj kupiti
71334 (1133) Robert_S

Več podobnih tem