» »

msn problem

msn problem

adsadadad ::

lep pozdraw....zanima me ce kdo ve kai je narobe z msnjem da ne dela:S....veliko komu javi napako:S...

bluefish ::

kakšno napako ti javi?
Sicer pa imam tudi jaz danes težave pri vpisu. In ne pomaga niti repair MSN-ja.

EDIT: sicer pa je tukaj še ena tema o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

mateejaa ::

živjo!!js sm učer na msnju dobla en link do ene povezave(kao neki da lahko pogledam koga mam na stiku) pa sm pol kliknla in sm dala download sam zdej usakič k se upišm na msn js ukol pošilam isti link k sm ga js dobla... a kdo ve koko se to da popravt k sm že zbrisala msn live pa mam zdj sam še tisga osnovnga sma mi še skos pošila okool linkee :| :| :| :| :| :| :| :| :| :( :(

nonenone ::

mogoče bo pomagal programček - messenger_error_fixer - meni je popravil zvezo, ki ni delala, lp

mateejaa ::

a mogoče veš kje bi dobila link da bi si to prenesla ker sem zdaj mal iskala sam res ne najdm:|

Freezy ::

Po 15 sekundnem googlanju sem dobil tole, sam pomoje to ni to, preglej z anti virusom, antispyware in podbnimi programi.

šernk ::

še vedno ne zastopem kako eni tko na hitro nasedeste na take finte (a ni malo čudno da ti edn pošlje link pa nč ne pove za kaj se gre)(
(skoraj) sigurno ni napaka msnja temveč je virus preskeniraj računalnik z čim več anti-spyware programi eden bo že najdu kaj ven
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

nonenone ::

jaz sem dal nasvet prvemu-nightiju, ki nima zveze v msn, ta programček je za te zadeve, za tisto drugo vprašanje pa seveda ni, tu se je pač uporabnica vrinila v temo od drgega, majhen nesporazum in nič drugega, tu ni nobenega nasedanja, lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675331 (15972) tilinho20
»

nov msn

Oddelek: Pomoč in nasveti
5827 (771) zelodko
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678336 (4543) KTr1sk
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117331 (13011) 64202
»

messenger 7.0

Oddelek: Programska oprema
484904 (2680) Jan987

Več podobnih tem