» »

Xp se ne zažene

Xp se ne zažene

2bad4u ::

Lp. Windows Xp se ne zažene. Pride samo do tistega črnega okna, ki piše nalagam in to je to. Potem pa napise, da zaradi manjkajočega hardware oz software verjetno pride do te napake.(nekaj v tem smislu)

Na razpolago imam: ene 3 tipe safe - mode in pa neko moznost, da ti povrne na zadnje delujoce nastavitve ter normalni zagon. Kar koli kliknem, mi zažene računalnik na novo.

Kaj lahko storim? Moram pa obvezno ohraniti podatke, ki so na disku!

Hvala za cimprejsni odgovor!!

Dal sem notri tudi xp cd in dal repair pa nic ne naredi. Napise mi c: in da naj vtipkam exit.
LP, Gasper

NiMH ::

Malo bi si sposodil temo, če lahko...Če ne, naj moderatorji izbrišejo post

Tudi jaz imam podoben problem z XPjem...Zaženem računalnik, se vse lepo prikaže, pride do boot screena se ta naloži in ko bi moralo pokazati DOBRODOŠLI, se ne, in mi vrže ven samo tako malo svetlejši črni ekran ( ne pokaže kurzorja, ne javi nobene napake itd. )

Dogajati se je začelo v četrtek, ko sem naložil en program ( ni važno kater )

Nato moram odvzti elektriko, se mi prikaže tista stran da se ni windows mogel naložit pravilno itd., ter stisnem last good known configuration (nekak tak)...Takrat gre naprej vse vredu...

A je kdo ki zna pomagat :'(

P.S.: pa pišite ime komu postate :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

nonenone ::

najbolje je da naložita oba windowse na novo, in sicer ne R (recovery console), ampak nova namestitev in ko prideš v novo okno namestiš na obstoječe windowse ne ''fresh'', ampak potrdiš tiste stare ki ti jih ponudi. Tako se windowsi na novo obnovijo in vse ti ostane, vsi programi tudi delajo in aktivacija tudi ostane, tako sem jaz naredil in je vse OK, pa brez strahu, samo ne potrjevat fresh-nove instalacije, ampak kr čez staro obstoječo, lp

NiMH ::

Cjoj kakšen beden predlog...:\ :\
Če nimaš kaj bolj pametnega za povedat bodi tiho...

Svoj problem sem rešil in sicer z updatom windowsev...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

nonenone ::

ah ni tko beden, windowsi se lepo obnovijo in vse ostane isto-to ni nova inštalacija-ampak repair, včasih samo to ostane, bodi srečen da se ti je lepo izšlo, zakaj bi bil beden ne razumem, pa lep pozdrav

NiMH ::

Aja pardon zdrago ;(( ;(( Se ti globoko opravičujem, malo sem prehitro prebral post ;((

Ja to bi bilo ja, sem mislil to, a mi je prijatelj povedal da je bilo to krivo (upgrade windowsa) ...

Še enx sory :(
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

nonenone ::

ni problema lep pozdrav

bluefish ::

2bad4u: naloži si BartPE oz. kakršenkoli drug bootable live windows CD in če imaš še kakšen prosti disk skopiraj pomembne podatke nanj. Nato z CD-jem od Win zaženi v Recovery Mode in daj ukaz fixmbr.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490423199 (6838) jedateruk
»

težava pri inštalaciji xp-ja

Oddelek: Operacijski sistemi
151234 (968) Kunte
»

TeŽava s trdim diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
231649 (1292) bluefish
»

[ Windows XP ] Access denied!

Oddelek: Operacijski sistemi
91865 (1580) opeter
»

Windows XP - težave z zagonom

Oddelek: Operacijski sistemi
62692 (2534) SebaR

Več podobnih tem