» »

MSN TEŽAVA (ni splošna)

MSN TEŽAVA (ni splošna)

lanzur ::

Windows messenger dela

Windows live messenger in pa 7.5 verzija pa ne





Javi mi to napako?
Prosim pomagajte ker na googlu ne najdem nič pametnega v uni splošni temi za msn pomoči pa tudi ne

Belcebub ::

Tudi sam sem imel približno take težave z WLM, ki jih nikakor nisem mogel odpravit. Nikjer na netu nisem uspel najti rešitve. Odstranil sem program, pobrisal vse kar je bilo v XP-jih in registru najti v zvezi z MSN-jem, pa ga še vedno nisem mogel ponovno pripravit do delovanja. Približno teden dni sem še imel voljo, da bi stvar pripravil do delovanja...
Ko sem dokončno obupal, sem inštaliral Triliana :D
Zanimivo mi je bilo to, da so mi vsi stiki ostali, čeprav sem, kot sem omenil, pobrisal iz compa vse kar je "smrdelo" po MSN
Sedaj pač ne vidim smajlijev im mežikov, tako da, če te to ne moti...
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

sidd ::

ja, stiki so ti ostali, ker so hranjeni na msn serverju ;) . Zbrisal pa si si samo loge (če si jih imel), pa smajlije in podobno nesnago...Sicer pa brisanje iz registra vedno pomaga, kaj si te brisal ven?

lp
no idea for signature
signed
I

farko ::

Imel sem težave z windovs live msn kar pa imam 7.0 pa teh problemov nimam sicer pa a hoče kdo napisat kakšna ke razlika med msn.
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676051 (16692) tilinho20
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1019285 (6470) klemenSLO
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479499 (5072) Zoro3
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678572 (4779) KTr1sk
»

MSN Messenger problem

Oddelek: Programska oprema
121774 (1500) R33D3M33R

Več podobnih tem