» »

MSN Messenger problem

MSN Messenger problem

Buffy ::

Glede na to da v prvotni temi messengerja noben ne odgovarja sm se odloču ustvarit novo temo...

Stvar je sledeča... Ko zaženem MSN live ali pa 7.5 mi nabije CPU na 100%... Sm ponovno naložu, zagnal anti-spware, anti-virus...nč ni pomagal :\

Dela mi pa star Messenger ki je že naložen v winsih... sam bi vseeno rad usposobil MSN messenger brez formatiranja winsov :D

Edino če kdo pozna podobno alternativo(trenutno uporablam trilliana)...

Prosim za nasvete!!!


Hvala že za vnaprej!!!!!

AndrejS ::

Windows Live Messenger 8.0

Buffy ::

A je še ker drug kot live 8.0???:D

Nejc is cool ::

haj!
probi zagnat live, pa pojd na upravitelja opravil pa klikni procesi pol boš pa našu ko ti bo pisalo:
msnmsgr.exe. To klikni z desno m. tipko pa klikni potem zaključi proces.
Pol pa daj še enkrat probi zagnat Live messenger.
Poročaj!

Buffy ::

nep ne pomaga...:'(

Nejc is cool ::

Bad!!!
Kaj češ, življenje je kruto...

Nejc is cool ::

Aja, a veš ka probi. A maš spyware doctor al pa ashampoo antispyware, lah je tut Spy Sweeper...
Z enim od teh anti spywareov skeniraj, pa boš vidu če maš kak virus (lah tut z vsemi probaš).
Poskusiti ni greh! Mimogrede: če nimaš teh programov ti pošiljam linke:
Spyware doctor
Spy Sweeper
Ashampoo AntiSpyWare
Nujno poročaj!!!

Srakopir ::

Tudi jaz imam tako težavo.

Imel sem MSN 7.5, ki mi je deloval brez problemov, ko sem ga posodobil z MSN Live Messenger (verzija 8), mi je vedno nabilo porabo CPU do 100%. Nič virusov, spyware, itd. Star MSN (4.5) deluje brez problemov.

Mogoče je kakšna finta v zapisu registra ali pa kaj podobnega.

Nejc is cool ::

Register! Točno! Lah da bi blo to ja...
Dej nabavita si z buffijem registry mechanic al pa kaj podobnega!!!;)

Matty ::

Kaj pa ce bi probal npr. Trillian? Seveda potem ko pocistis razne trojane in register >:D

Srakopir ::

kaj je pa treba pobrisat v registru? jaz sem pobrisal vse kar ima ključno besedo MSN Messenger. Je treba še kaj drugega?

Nejc is cool ::

Zakaj si pa to nardil? Veš da ti zej messegner nebo deloval kr si pobrisal neki v registru! Z registrom se ne igraj preveč,
lahko si cel sistem za j**** Obstajajo pa zato programčki, ki v registru najdejo napake... klikni tu da si ga boš naložo na računalnik če pa hočeš serial, mi pa pošli zasebno sporočilo :)

R33D3M33R ::

Za popravljanje registra je boljši brezplačni Crap Cleaner, ki sam ve kaj je potrebno brisati. Ročno brisanje na blef je seveda neumnost. Če pa novi messenger ne dela pa ostanita na starejši verziji, dokler ne bo zadeva prešla iz beta v stabilno fazo >:D . Nekih groznih novosti ja ne more imeti.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675359 (16000) tilinho20
»

Nedelovanje Windows Live messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272090 (1403) rikta33
»

Kako odstraniti Winload.exe...

Oddelek: Pomoč in nasveti
152378 (2118) vratar
»

Podoben av kot...

Oddelek: Informacijska varnost
91610 (1382) StratOS
»

Microsoft Windows AntiSpyware Beta1

Oddelek: Operacijski sistemi
374653 (2602) Myth

Več podobnih tem