» »

kater notesnik kupiti

kater notesnik kupiti

tzakel ::

Odločam se za nakup notesnika z 12 colskim zaslonom. Interesantna sta mi dva in sicer Lenovo 3000 V100 ter Fujitsu Siemens Amilo PRO V3205. Ima kdo kaj izkušenj?
Kaj priporočate?

neboben ::

a si šel v kakšno trgovino pogledat, če ti ta mejčkena zadeva sploh sede ?
jest sm zadevo zključu s tem da je 15.4 najprimernejši zame, 12" pa defenitivno premajhen
kej več o 12" pa upam ,da ti bo kak lastnik povedu ...
čaw

JIM22 ::

12" so fajn za kako delo na terenu in take reči. Porabim malo baterije in je zelo lahki za prenašat. Ma frend dell-a D410(al neki tak model) in je lahki kot knjiga, baterija mu zdrži 3 ure brez problema. Zdej je pa čist odvisno za kaj ga boš uporabljal.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

m.i.h.a. ::

Dell Inspiron XPS M1210 vsaj meni zelo všečna zadeva in tudi v živo je krasen.

Zheegec ::

Toshiba U200 je ful luštna, drugače pa Sony Vaio TX3XP all the way (11" sicer) >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

m.i.h.a. ::

Ja tale Sony Vaio TX3XP je tudi lep, ampak cena je pa 8-O :'(

Zheegec ::

Tistih 2700€ se pa že stegneš >:D

Resno, poglej Toshiba U200, sicer se mi Toshibe (razen Tecra serije) ne zdijo ravno kvalitetne, ampak tale je pa vseeno luštkan in dobro izdelan, še senzorček za zaznavanje udarcev za hard disk ima... Pojdi si ga nekam pogledat.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bex ::

Grem na daljše potovanje (bolj popotniška varijanta) in sem po dolgem tehtanju za in proti ugotovil, da bi mi prenosni računalnik bolj koristil kot me bo oviral na poti. Zdaj pa imam problem kaj kupit?
Jasno mi je, da je moj 15" in 3+ kg težak prenosnik, ki je že malo v letih, prevelik in pretežek.
Kolikor sem dosedaj hodil po trgovinah je ponudba zelo borna. Tako sem imel v rokah samo Toshibo Satellite Pro U200-125 in Flybooka. Flybook je sicer zelo prenosen, ampak predrag.
U200 se mi zdi kar pravi kompromis med velikostjo, težo, zmogljivosti ter uporabnostjo za dokaj primerno ceno (za mene). Ampak ker je to edini takšen prenosnik, ki sem ga imel v rokah, vas sprašujem za vaše mnenje. Predvsem v primerjavi z zgoraj omenjenim AMILO Pro V3205, ki je kar nekaj cenejši in ostalim podobnimi modeli.
Poleg solidne zmogljivosti mi je predvsem pomembna teža prenosnika in čim daljše delovanje na baterije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup prenosnika 12", 13" (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7512294 (9405) Akssi
»

prenosnik za 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579445 (7455) Leks
»

Kateri lahek in zmogljiv prenosnik??

Oddelek: Kaj kupiti
113318 (2789) Modri dirkač
»

Prenosnik za delo na terenu

Oddelek: Kaj kupiti
51143 (1061) jype
»

Izbira majhnega prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
161931 (1625) billy

Več podobnih tem