» »

prenosnik za 1000€

prenosnik za 1000€

1
2
»

JayKay ::

32 bitni OS ne prepozna 4GB v celoti, za to rabiš 64 bit

svaba ::

aha....se prav da je problem samo v OS. Torej če naložm OS 64 bit bo prepoznal ter normaln lavfal...no sej ti bodo že tak nameščen vrejtno k bom prenosnik nabavu.

gwertix ::

samo glede rama - če ma prenosnik 4GB rama moreš pole namestit 64-bitno verzijo operacijskega sistema, da je potem v celoti izkoriščen (al neki tazga) sej poglej malo po forumu in je nekje zelo dolga razprava o tem ...

Leks ::

Da, 4GB ti bo popolnoma izkoristil 64 bitni OS. Prej se pa prepričaj da so na voljo primerni gonilniki za tale OS.

NemecRok ::

Se pravi, če se jaz odločim za nakup http://www.mimovrste.com/artikel/275014... , kateri že ima priložene Microsoft Windows Vista Business bodo naloženi verjetno 64bitni a ne?

Zaniam pa me tud, če ma mogoče kdo kakšne informacije, če se bodo cene zaradi krize v prihodnjih mesecih še kaj znižale ali se ne splača čakati oz. se splača pri nakupu toshibe v tem mesecu izkoristiti garancijo no matter what guarantee ?
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

Leks ::

Sodelavec je prejšnji teden nabavil tukaj Toshibo 1nt za 850e.

svaba ::

No sedaj sem tudi jaz dokončno odločen da vzamem toshibo satellite pro a300 1nt, in sicer v Tealu, v Laškem, kjer jo bom dobil za 900€ + kuponom za 30€, s katerim si bom lahko v omenjeni trgovini kaj nabavil. Upam, da mi bo dobro služila.

Mam pa še eno vprašanje...windowsi, ki bodo že naloženi na prenosniku bodo vista, in sicer 32 bitni...možnost jih imam zamenjati z licenčnimi 64 bitimi vista winsi, vendar mi je nekdo omenil, da ti še ne podpirajo vseh programov....kako je s tem?

Leks ::

Naj ti dajo bon za 50€ :)

Prvo poglej kakšna je podpora z gonilniki, potem pa se vprašaj katere programe boš uporabljal in nato preveri
kompatibilnost. In ne pozabi aktivirat garancije "No matter what....", je neki omejen rok za to aktivacijo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik od 600-850 eur

Oddelek: Kaj kupiti
447703 (6526) DeathKiller
»

kako do hitrejšega delovanja računalnika?

Oddelek: Pomoč in nasveti
92570 (2470) ABX
»

prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
312436 (1768) drzni86
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
193469 (2943) Slavko86
»

Prenosnik 900€ (+/- 200€)

Oddelek: Kaj kupiti
61550 (1395) boolsheat

Več podobnih tem