» »

Težave z web kamero

Težave z web kamero

SebaR ::

Uporabljam Trust wd-3400t KLOK.

Od kamere pričakujem vsaj tekočo sliko (30fps) ampak vseskozi dosega 4 fps. Na internetu sem našel isti problem vendar je v nemščini in ne razumem nič!

Kako naj dosežem tekočo sliko ker kamero sem kupil kar nekaj časa nazaj v comtronu in ne vem če bi mi jo še zamenjali.

Hvala za odgovore!
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Veron ::

če ne razumeš nemško si posluži http://www.google.com/language_tools?hl=en
Pa celo stran ti prevede v angleščino :D

SebaR ::

Na strani problem ni rešen. Ali mi lahko zamenjajo kamero če je bila kupljena pred 4imi meseci?

Pa prosim s predlogi na dan kako naj rešim problem :)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

SebaR ::

Za informacije...ko recimo zajemam video..mi piše "60 frames (300 frames dropped)".

Zakaj to?
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Kowkele ::

O, imam isto kamero in isti problem. Slika je v k....! Sploh ni tekoča. Klical k uvozniku, pa ni znal nič povedat-v comtronu, kjer sem jo kupil , pa itak nimajo pojma-oz. te napotijo k uvozniku! Sam sem se odločil, da jo bom poslal nazaj pa naj ugotovijo, kaj je! Če pa kdo ve, kaj je problem pa naj prosim napiše.

P.S. Ko sem imel se star racunalnik in adaptor usb 2.0 so pri uvozniku rekli, da je verjetno to krivo. Sedaj pa imam noc comp(AMD dual core 4.2, 7900gt, 1GB ddr2 800MhHz...) in sam hardver ne more biti vzrok!!! Torej ostane samo se kamera! Ampak zanimivo je ze to, da slika zaostaja ze v original softveru (AMCAP), kaj sele preko omrezja( skype, msn...)


LP
Tako pač je to!!!

SebaR ::

Jaz bom sel v comtron in jo nemudoma zamenjal ker mi je vzela na tisoče živcev....
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

SebaR ::

Do sedaj sem ugotovil da kamera dela zadovoljivo le če ima izjemno veliko dnevne svetlobe...pri luči v sobi, ali pri zagrnjenih zavesah že dela z minimalnimi FPSji.

Kowkele kako je pri tebi?
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Kowkele ::

Bom poskusil, pa sporočim.

lp
Tako pač je to!!!

1maja ::

prosim vas mi lahko pomagate...kupla sem Creative WebCamero.MSN mam ta najnovejsi.in ko klicem koga za video pogovor njemu zazene kamero in jst ga lahko vidim,on pa mene ne.jst ga slisim,on mene ne.sam na slikci imam prekrizeno kamero.prosim was pomagajte.prosim--:8)

Mertelj Pero ::

Sem imel podoben problem. Rešil sem ga tako, da sem povečal deljenje pomnilnika z grafično (ja, imam integrirano) in sedaj dela super.

solatko ::

1maja - potrebno se bo poigrat z nastavitvami v MSN-ju. A ti zvok v drugih programih dobro dela, testiraj opremo. Če ne znaš, bo kakšen kolega pomagal.

1maja ::

ma zvok super dela pri drugih programih.imam slusalke in zvocnike.ma sm ze veckrat poskusla instalirat msn.kaj bo pomagalo ce bo starejsa verzija?hwalllaaa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri web cam?

Oddelek: Kaj kupiti
273812 (2666) roli
»

zajem analognega videa VHS-C na PC

Oddelek: Zvok in slika
101285 (1182) matrix2
»

Nakup spletne kamere... katere že?

Oddelek: Zvok in slika
192787 (2481) Mirč
»

Webcam

Oddelek: Kaj kupiti
121705 (1539) Trancedeejay
»

prevod v slovenščino

Oddelek: Šola
155195 (4928) Tody

Več podobnih tem