» »

štekanje kompa med gledanjem filmov

štekanje kompa med gledanjem filmov

pesnik ::

mene zanima če mi lahko kdo pove, kaj nar naredim, ker ko gledam filme, ki sem si jih snel z neta prem e-mule mi non stop šteka. oz. slika se ustavi zvok teče dalje in čez dobrih 15 sec. slika pohiti za zvokom v hitrem posnetku... sem zamenjal monitor, prej sem imel 15" , zdej imam 19" in me zanima če je mogoče zamenjava monitorja kejr prej so mi vsi filmi delali tko ku je treba.
sm mislu de so virusi pa sm parkrat zagnal bit-defender in mi je viruse zbrisal...(vsaj upam)...
in pa tudi ko igram COD2 multi player mi ping velikokrat "naraste" na 999 in šteka za popizdit...
če ima kdo kakšne nasvete...bi bil zlo hvaležen...

bluefish ::

monitor pri tem nima blage veze. V katerem programu gledaš filme in kateri kodek uporabljaš? Njavečkrat je to namreč krivec za tovrstne težave. Seveda pa je odvisno tudi od računalnika. Napiši torej te stvari.

John Abruzzi ::

Mogoče kakšen protivirus išče viruse oz. maš vkloplen kakšen pritajen program? Posluš koliko je disk "aktiven". Pa napiši konfiguracijo.

pesnik ::

filme gledam z bsplayer-jem, codec-e imam pa u Codec Pack - All in one... sm si pa vse snel dol z www.slodivx.net
sm si probal inštalirat najnovejš verzijo bs-playerja pa me noče reinstelirat, ki je potrebno če hočeš da deluje...
vprašal pa bi kako pogledaš konfiguracijo, ka sm novinec in se še ne spoznam kej preveč na to... drugače sem pa komp podedoval in morm še vprašat kakšne komponente imam... tko da enkrat dns bom napisal še kaj moja mašina vsebuje...

jan01 ::

Poskusi z vlc-ne rabiš nobenih filtrov/kodekov...

pesnik ::

ali pa ta vlc podpira podnapise?

Yossarian ::

Da, jih, če jih imaš v isti mapi z istim imenom in nameščen npr. Vobsub filter.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

jan01 ::

Odinstaliraj vso navlako kodekov in posnemi le ffdshow(http://free-codecs.com/download/FFDShow...
Za predvajanje svetujem media player classic(http://free-codecs.com/download/Media_P...
ali pa gom player.

Stripy ::

Težave pri šibkejših procesorjih lahko povzročajo tudi filmi kompresirani s QPEL, GMC ali kakšno drugo bolj potratno opcijo.

Nejc is cool ::

Poglej keri programi se ti izvajajo medtem, ko ti gledaš film...
(sej veš: upravitelj opravil-->procesi)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158486 (13634) BaRtMaN
»

Zvok ne dela v Bs playerju v WMP pa dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
72431 (2431) adisitko69
»

HD predvajanje filma- zaostajanje zvoka!

Oddelek: Zvok in slika
293278 (2870) Golden eye
»

problem s predvajanjem ... ali so kaki kodeki krivi al nevem .... mah ... help pls

Oddelek: Zvok in slika
51097 (1020) jan01
»

zakaj bs player ne predvaja .avi

Oddelek: Programska oprema
242799 (2559) tinqa

Več podobnih tem