» »

Prazni cdji!

Prazni cdji!

meacho ::

Zanima me, kje se dobi najceneje prazne cdje?
Kje ji vi kupujete in kakšne?

Simko ::

CD-R medije kupujem v večjih količinah v Avstriji. Platinum CD-R ji so kar v redu. Vsaj kar se podatkov tiče, za audijo pa ne dam roke v ogenj.....ker ne snemam dosti. Cena je okrog 100 SIT/kom.
LP

Tomi ::

Kupujem jih v lokalni trgovini, kjer so 700 MB 200 sit..
Drugače pa jih imam doma trenutno eno zbirko, ker sem moral nabaviti nekaj stojal za CD-je, pa je bilo 10 praznih notri..
metrodusa.blogspot.com

Loki ::

Kaj si mislite tukaj o Basf CeramGuard CD-jih???

OrlyTM ::

Jest jih pa itak v svoji trgovini prodajam, sam cene so višje kot v avstriji ... nekak ne nabavljam res velikih količin, tko da mam zej zadnjo nabavo po 250sit. Mam pa tko Philipse kot Maxle (12x)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Reso ::

jup latinum Cdji v avstriji carujejo:D:D

Sam men so bl usec eni k jih dobis brez plasticnga ovitka za 90 SIT/komad pa so 80min. Drugac pa se vsi CDji k sm jih nabavu pa so mel na seb napisano kr eno firmo so mi delal... Sam vedet mors kerih se izogibat k en tip barve se pod vodo kr dol spere, pa mors pol gledat kaksni zgledajo Cdji.. Nazadne sm nabavu 25Vdjev platinum pa 20CDjev za 90SIT/komad pa ni noben zahinavu, k so ze vsi speceni(thnx to mate).

sleby ::

Jest kupujem TDK d-view v BigBang Music Shopu na Wolfovi kjer stanejo 650mb po 200 SIT in 700mb za 220 SIT [ 12x ]. Ce je pa treba napect kej vecjega so pa tut drugi kewl [ TDK Reflex 650mb ].

boha ::

v bigbangu so na veliko prodajali (na paletah :D) digit cdr-e 700mb, 10 kom po 1.5k. kasneje se je dalo dobiti tudi novejše za 12x brzino in to v kompaktnejših škatlicah. cd-ji so bili gut, peklo se je brez problemov in valjda je folk vse razgrabil... ;(

sasox ::

Roberto -> Kaj si mislite tukaj o Basf CeramGuard CD-jih???

Hehe iz mojih izkusenj povem, da so se slabsi k navadni! Najraje pa kupujem TDK-jeve d-view (650&700MB)

Boky ::

V DataBitu se dajo dobiti Verbatimi za 150 sit/kom kar se mi zdi dobra cena za tak cd, Rimax-i pa za 145 sit/kom. Drugace pa prisegam na Mitsuije(se posebej kar se muzike tice), vendar teh pod 200 sit/kom se nisem nikjer zasledil.

Hojne ::

Od švercerja dobim Silver Digit CD-je:
74min po 140 SIT
80min po 145 SIT
Dobim jih pa v ta tankih škatlicah.
Oboje pečem pri 12x za šalo.8-O

sazo ::

V BigBang so jih sped dobili
Silver Digital 74min po 138 SIT (12x)
ELTA Media 80min po 150 SIT (12x0)

ABX ::

74min.
Traxdata Silver 8x pakirane po 30 kom v kartonskem ovitku 90 sit/kos
Traxdata Silver 8x v plastični embalaži pakirane po 10 kom 130 Sit/kos
Minimalno naročilo 15.000

041/294-880
Sicer to spada pod Male oglase ampak,...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gunner ::

ej folk digit so najbl sux cdji! jest sm 2 dni z video rekorderja ripov spote pa sm jih pol posnel na cd. koj k je bil posnet je delal pol cez en teden dam notr v dvd pioner ga je pa sm se sukal notr k bi bil mal zmesan. pa ne mi s takim prosm da ga nj dam v writerja.

boha ::

ko smo že ravno pri tematiki praznih cdjev... ste slučajno brali lordfebotovo kolumno "nore krave tudi pri nas" v jokerju (januar 01)? razlaga o piratstvu oz. o antipiratskem združenju, ki ga je ustanovil videotop. baje je eden model predlagal, da bi prodajo praznih cdr-jev v slo prepovedali oz. vse kupce legitimirali in popisali. smeha polno! LOL! :))

ABX ::

Ja in za une ki kupujejo cd-rje v tujini kjer so za 30% cenejši pa bih jim morali na meji zapret :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kljukec ::

Sem jst mel na meji (Šentilju) zadnjič težave skor, ko sem jih 200 kom (Platinum) spravlu čez mejo. Me je hotu dedec kr ocarinit. Pol sva se pa mal pogajala pa me je spustu čez.
Tk da, ne vem če jih zdej ne bom kr kje tu kupoval. Za kakšne manjše količine se pa tk ne splača gor hodit!8-O

MRB0rYS ::

Jast mam samo filipsove
b0rys

pramarko ::

Traxdato v PCXu. Cena cca 120 al pa 130

whatson ::

Jaz sem tudi kupil traxdato ... komplet desetih cdjev za 1300.. v Comingu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978413 (6659) Zheegec
»

Ali naj kupim traxdata CD-R 80 min 24x slim case?

Oddelek: Kaj kupiti
8982 (841) Mr.B
»

Prazni CD-ji - Kvaliteta!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342115 (1558) Lime
»

Kje najceneši/najboljši CDR-ji?

Oddelek: Kaj kupiti
392230 (1352) bastadu
»

NAJ CD-R cedeji?

Oddelek: Kaj kupiti
171490 (1270) Dami

Več podobnih tem