» »

VOB fajl me ubija

VOB fajl me ubija

Trancedeejay ::

HI
Zdej se pa ze dva dni ukvarjam z VOB fajlom kjer je intro 20th century fox in se en extra THX dodatek. Kako bi ta fajl lahko importiral v adobe premiere, pa da bi ostal AC3 zvok. Zaenkrat mi je brez problema demuxal in video fajl ni tak problem importirat v premiere, ubija me zvok, kjer je kaksen error, da premiere ne podpira.......
Ker sem probal ze z vecimi programi mi je enkrat celo uspelo importirati audio fajl v premiere ampak je bil prekratek, saj ga je zmanjkalo preden je bilo konec filma. Ima pa VOB fajl se eno foro, ko se predvaja pride do 30 sekund potem pa stevec naprej steje kar od 1 minute naprej, kot bi bil vmes chapter......
Vglavnem nimam pojma kako in kaj, ce mi kdo lahko pomaga, ker bi dons rad zakljucil dvd.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

karafeka ::

Probi s pgceditom
http://download.videohelp.com/r0lZ/pgcedit/

Z njim lahko vidiš celotno strukturo dvdja oz. kako so sestavljeni vobi. Mogoče ti bo pomagal.

Trancedeejay ::

Kot vidim klele oz. razumem v ta program ne mores posebej vnasati fajlov. Imam pa samo en VOB fajl, z videom ni problem, problem je samo z audio, ker mi napise da ni supported format, vendar mi ga je enkrat uspelo(eno izmed verzij) vnesti, vendar je bil audio prekratek.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

karafeka ::

Potem pa probi demuxat s Pgcdemux

http://download.videohelp.com/jsoto/dvd...

V pgcedit najdeš tiste celice, ki vsebujejo tisti audio, ki ga želiš,
te celice pa potem demuxaš z pgcdemux.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Štekanje preview videa v Adobe Premiere CS6

Oddelek: Strojna oprema
11732 (538) Trancedeejay
»

kako "zrippat" DVD (VOB)

Oddelek: Zvok in slika
141664 (1365) All
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077664 (19800) CaqKa
»

Kako iz VHS v digitalnoobliko?

Oddelek: Zvok in slika
101604 (1306) solatko
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
142009 (1695) CaqKa

Več podobnih tem