» »

Štekanje preview videa v Adobe Premiere CS6

Štekanje preview videa v Adobe Premiere CS6

Trancedeejay ::

Pozdravljeni.
Imam problem, ki mi že nekaj časa žre žice, tako da ne morem normalno uporabljat prenosnika.
Imam naslednji prenosnik:
Asus N56JN
- I7 4700HQ
- 16GB RAM DDR3
- Intel HD Graphics 4600
- GeForce 840M
- SSD 256 GB
- 1920x1200
- OS WIN 10

- Drugi zaslon Dell U2410

Problem imam, ker mi šteka preview video v Adobe Premiere CS6. Driverje sem že parkrat nalagal in posodabljal, ampak še zmerej šteka. Najprej začne gladko (cca 20 sekund), potem pa vedno bolj šteka kot bi framerate zmanjševal, zvok deluje normalno.
A ima kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe.

Stanje CPU ob predvajanju: 28%, Memory: 28%, Disk 0%, Network 4% (video se louda preko mreže).
Have a nice Day

Matt

modelno1 ::

Se isto dogaja tudi, če predvajaš lokalen video posnetek? Wifi ali kabel?
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Trancedeejay ::

Isto se dogaja, če z diska predvajam - lokalno
Music is the key

Trancedeejay ::

Govorim o predvajanju preko Premiere. V kolikor katerkol video fajl zaženem direktno (ne preko Premiere) dela čisto normalno.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Arctander ::

Si poskusil še s kakšnim drugim fajlom, po možnosti v drugem formatu? CS6 je že kar stara zadeva in lahko da ne prebavlja najbolje novejših formatov.

shadeX ::

Do tega problema prihaja zaradi tega ker imaš ne renderan sequence (v rdeči barvi). Barva mora biti zelena (ali pa zasilno rumena), da je preview gladek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Trancedeejay ::

Pozdravljen.
Ali ni tako, da se renderiranje izvede že takoj ko importamo fajle? Torej importam fajl in pogledam preview window te video datoteke - brez da bi karkoli montiral.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

shadeX ::

Že, ampak ti sequence vmes spreminjaš (dodajaš efekte, naslove, režeš, ...). Zato je rendering za gladek preview "obvezen".

Trancedeejay ::

Problem pri meni je, da video šteka brez da ga postavim v sequence. Če na importan video fajl kliknem dvakrat in se odpre samo preview za tist fajl mi že šteka. Rendering se seveda naredi ko ti montiraš video, meni pa šteka že predogled video datoteke, tudi če dam na 1/4 kakovosti. Najprej tekoče, po parih sekundah pa začne štekati.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

shadeX ::

Si poskusil renderad sequence kakor sem ti zgoraj pokazal? Tisti gumb je tam z namenom.

P.S Veliko je odvisno tudi od zmogljivosti mašine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Trancedeejay ::

Bom probal z renderiranjem ko pridem domov.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

Živjo.
Glede na to, da te opcije kot je pri tebi nisem našel, ampak le renderiranje work area, sem dal potem en video v sequence in zagnal renderiranje in dejansko se zadeva tekoče premika tudi na full kvaliteti. Še vedno pa šteka v preview oknu za posamezen video. Mogoče nimam te opcije, ker sem trial instaliral.
Have a nice Day

Matt
Music is the key


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kombinacija SATA in IDE DISKOV me ubija, please help

Oddelek: Strojna oprema
141312 (1146) Mavrik
»

Kako iz VHS v digitalnoobliko?

Oddelek: Zvok in slika
101559 (1261) solatko
»

Kako pobrat podatke iz datoteke

Oddelek: Programiranje
71119 (858) Trancedeejay
»

Kater proc in plato?

Oddelek: Kaj kupiti
251534 (1290) mtosev
»

Noce mi pisat na medije

Oddelek: Strojna oprema
6738 (679) Trancedeejay

Več podobnih tem